Szexpartner fórum kaposvár

Kaposvári szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
szabi · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. április 26. 13:07

Itt is hírdetnek elég sokan vagy újságban vagy másik internetes oldalon.Légy kreatív és nézz utánna, én is ezt tettem.

wrangler · Újonc (7 hozzászólás) · 2011. április 26. 11:35

Áruld már el,hogy az a sok jó lány hol hirdet?? Mert én azt látom,hogy inkább eltűnnek a jó ***moderálva***.Nem nehéz kitalálni mi van a háttérben,Kaposvárról lévén szó azt sem,hogy kik..

szabi · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. április 26. 09:18

Szia kiskakas!

Nagyon sok jó lány van Kaposváron! Nem emelek ki senkit sem mert mindenkinek más és más az igénye. Ami nekem tökéletes az nem biztos ,hogy neked is az.Szerintem probáld ki valamennyit és utánna tudsz dönteni melyik a legjobb neked.Jó vadászatot: Szabi.

szabi · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. április 21. 12:34

Kedves Viki Cica!

Nem kis munka árán de rájöttem, hogy ki ia írogat a vidékilány és más forumokra is álnéven. Nem tudom hogy mi érdeked füzödik az ilyen beírásokhoz de örülnék neki ha későbbiekben nem írogatnál ilyet én is hallottam rólad már elég rossz véleményeket is de odáig nem mentem el, hogy ócsároljalak én elmentem hozzád , voltam nálad fél órát és csak annyit írnék róla hogy soha többet !Én voltam már szöszinél is meg Amandánál is és mindkettöhöz vissza megyek.Amanda nem cigány és nem igaz a plusz 15 kg se.ö 1 kellemes müvelt(egyetemet végzett )lány ha minden lány olyan odaadó lenne mint ö az jo lenne.Tudod abbol jöttem rá hogy te vagy a Donát ,mert minden lányt csak ócsárolod de magadat fényezed, tettekkel bizonyits ne a szavakkal.

donat · Újonc (9 hozzászólás) · 2011. április 21. 09:33

ÁÁÁááá visszatért Évi a *** moderálva *** királynője!Strigó a másik szobában ha 3 percel túlcsósztok csattan is a vipera!Kerüljétek el messziről!!!!!!!!!!!!!

zoli70 · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. április 21. 09:32
SZIASZTOK ÉN  VOLTAM SZÖSZINÉL ISTENI VOLT,ODAADÓ TISZTA RENDES ÉS JÓ ÁRON DOLGOZIK.JÓL ELBESZÉLGETÜNK SZEXELTÜNK(AMIT Ő IS ÉLVEZETT)ÉS UTÁNA MÉG BESZÉLGETÜNK. JÓ A SZEXBEN,SZERETKEZIK ÉS ÉLVEZI IS.FRANCIÁT NAGYON JÓL CSINÁLJA VÉGIG  ** ÉVES FEJJEL ELMONDHATOM TALÁN A LEGJOBB VOLT:) (KÉTSZER ÉLVEZTEM EL A SZÁJÁBA)KŐSZÖNÖM A LEHETŐSÉGET. CSAK AJÁNLANI TUDOM. SZIASZTOK
donat · Újonc (9 hozzászólás) · 2011. április 21. 09:31


FELEJTSD EL KOMÁM!

donat · Újonc (9 hozzászólás) · 2011. április 21. 09:30

Csaó.Bocsi,hogy csak most írok de nagyon elfoglalt voltam.Amanda? Ha a képeket veszed alapul a következőket mondhatom: 15kg-val több,ROMA és 1 érzéketlen rongyszőnyeg.De eljutottam Iringóhoz is,azt hiszem többet nem megyek.Csinos de marha drága és azért annyit nem ér!És ha már a kinézet: ha egy jót akartok nevetni akkor menjetek el Szandihoz !Nem modelleket keresek csak jól szeretném érezni magam ezért járok rendszeresen Viki Cicához.Nem csúnya,nagyon kedves igaz a rendelési idő kicsit szoros mivel este nem ér rá de megfeleő komunikációval minden megoldható.Ráadásúl az árak a földön járnak és nem akar lehuzkodni!

donat · Újonc (9 hozzászólás) · 2011. március 01. 08:02


Haló

Tuti nincs,legalábbis a kecóban.Egy szoba van + a fürdő és a konyha.A szobába és a fürdőbe jártam ugyebár és a konyhában adott vissza.Valószínű belefutottam volna ha bárki más is lett volna ott.

donat · Újonc (9 hozzászólás) · 2011. február 26. 07:59


Csaó

Nekem bejön mivel nem akart sosem lerántani és idő elött kidobni stb.... Amit kérek és szeretnék azt mindíg megkapom és jók az árak.Nem nem zenélek amúgy.

s · Újonc (7 hozzászólás) · 2011. február 17. 19:40

sziasztok!

 

Érdeklődni szeretnék az alábbi hirdető iránt, vki járt-e már nála... https://videkilany.hu/39590-szexi_bebi várom a válaszokat!!!

donat · Újonc (9 hozzászólás) · 2011. február 11. 09:38

Szeva

Ha tényleg azt akarod kapni amit szeretnél és nem lehúzós,viperás helyre akarsz menni akkor én Viki cicát ajánlanám mindenképp.körbejártam az évek alatt a helyeket de nincsenek túl jó tapasztalataim sajnos.Mostanában is próbálkoztam itt-ott de azt hiszem maradok Viki cicáná.

Frank Slade · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. február 11. 04:40

Sziasztok érdeklődnék hogy Kaposváron a jelenlegi hirdetők közül kihez érdemes menni (fiatalabb hölgyek elönyben ) esetleg jöhet mail is jtp414@hotmail.com. köszi

Törölt felhasználó · 2011. január 24. 21:01

Szilvi már nem szolgáltat. Ne keressétek.

Törölt felhasználó · 2010. december 20. 22:38

korábban volt róla írás. Olvass vissza.

xhagix · Újonc (18 hozzászólás) · 2010. december 08. 10:25

Sziasztok!

 

Tudom, hogy nem teljesen idevág a dolog, de Marcaliban lesz dolgom. Valaki tud ott ajánlani egy kedves leányzót? Erotikus masszázs is érdekelne. Egyedül itt Szexi Bébi hirdetését találtam, de őt nem tudtam elérni. Vagy kicsöng és nem veszi fel, vagy felveszi valaki, nem szól bele 10 másodperc után meg leteszi :(

Bocsi, hogy ide írtam, de Marcalis fórum nincsen és földrajzilag nincs olyan messze Kaposvártól. Hátha.

 

Köszönettel:xhagix

donat · Újonc (9 hozzászólás) · 2010. december 03. 09:09

Szevasztok.Meglátogattam a már itt is hirdető Viki CIcát kb 2 hete és azóta is kellemes emlékeket őrzök róla(alig várom a fizut).Nagyon kedves és aranyos volt és tényleg mindent megtett,hogy jól érezzem magam.
Egy órára akartam menni de fáradt voltam és nem ment másodszor, nem történt velem ilyen sehol eddig de visszakaptam 3e-t mondván így tisztességes.Ráadásként megkínált ásványvizzel és kávéval de ahoz már nem volt arcom (legközelebb elfogadom :-) ).
Ha tehetitek prószantsátok meg nagyon megéri.

Weber · Újonc (28 hozzászólás) · 2010. december 02. 13:00

Sziasztok!

Alexa(19)-nél volt már valaki? Ha igen milyen a csaj? Kecó? Árak?

flört36 · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. december 01. 18:56

köszi megvan.jónak tűnik.de mit értesz odadó alatt?

Törölt felhasználó · 2010. december 01. 18:50

Talizmán néven írtam róla, olvass vissza.


Téma indítva: 2010.02.26., 3661 hozzászólás összesen