Szexpartner fórum kaposvár

Kaposvári szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
BVGFJHUZT · Újonc (9 hozzászólás) · 2011. november 02. 17:23

Ja és a Balatonmária csak álca hogy ne ismerjék fel, kb 10 km onnét, szóval nem gáz. :)

BVGFJHUZT · Újonc (9 hozzászólás) · 2011. november 02. 17:27

Esetleg valaki volt szexycicánál? Ha igen írjatok róla valamit. Tudom Marcali de olyan város itt nincs. :)

LG · Újonc (15 hozzászólás) · 2011. november 03. 14:12

Szia! Mesélnél róla egy kicsit bővebben? Pl.:Nincs stri... a közelben? Meg hát minden részletet amit leket. Köszi

 

 

BVGFJHUZT · Újonc (9 hozzászólás) · 2011. november 03. 16:33

Én az autós lehetőséget választottam, szóval csak ketten voltunk egy eldugott helyen ahol senki nem jár. (A megbeszélt helyen vettem fel majd elautóztunk onnan) Van nála gumi nélküli francia, istenien csinálja, komolyan, szoptak már le egypáran  de ez a csaj nagyon tudja hogy kell. Tiszta is volt szóval ezzel sincs gond. És a szexet is odaadóan csinálja, látszik hogy élvezi (vagy nagyon jó színész, de ez végülis mindegy, az élmény megvan). Tényleg nem akarom fényezni mert még azt hiszed reklámozni akarom, de csak ajánlani tudom. De hogy valami negatívat is írjak a feje nekem nem tetszett, de nem mondthatnám azt sem hogy ronda, mert nem az.

 

karesz5050 · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. november 03. 21:17

helló köszi az infot minden képpen meg látogatom és meg osztom veltek az élményeimet

karesz5050 · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. november 05. 20:49

helló

 

sikerült meg autókáztatnom szilvit  teljesen rendben van a csaj nekem az arca is tetszet tényleg egy kedves aranyos lány félórát töltöttem vele és nagyon kellemesre sikerült a francia nagyon jó sex is úgy forog ahogy kéred habár az autó elég szükös nálam mint ***moderálva***9pont de csak azért nem 10 mert pópot és ujjazást nem vállal mint nő 8 pont ápoltság ****10 magam részéről csak ajánlani tudom mindenkinek meg ér egy fuvart

lupo · Újonc (27 hozzászólás) · 2011. november 13. 21:24

Helló.

Kaposváron Aidáról tudna valaki mesélni,köszi!

Farok:) · Újonc (25 hozzászólás) · 2011. november 17. 15:55

Meglátogattam Marcaliban "Szexycicát". Ez a csaj valami isteni. Aranyos nagyon. Az időt nem nézi, ***moderálva***. Mondjuk úgy éreztem kedvel engem, nem tudom, de szerintem ő alapból ilyen. A hely is meg a csajszi is tiszta, igényes, erősen ajánlott kategória. Nem mindenkinek fontos ez de inteligens, lehet vele beszélgetni is.

Bár lehet inkább rosszat kéne írnom, hogy ne menjen más hozzá, azt hiszem szerelmes lettem... :)

kuksi · Újonc (38 hozzászólás) · 2011. november 19. 08:00

Szia, és Szlivit hol lehet  utolérni? Van hirdetése és képei valahol? üdv.

 

Farok:) · Újonc (25 hozzászólás) · 2011. november 21. 17:12

Szilvikét "autós randi" címszó alatt megtalálod, Balatonmáriafürdő. Amúgy érdemes, kellemes a franciája. :)

finci · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. december 15. 06:33

sziasztok,érdekel alice

tud valaki valamit????ö szakot lenny a plazaba????

peterson · Újonc (4 hozzászólás) · 2012. január 06. 07:33

Enikó néven felhívtam egy csajt ki a somogyiban hirdet.két mobilszámon is,ebből az egyik folyton ki van kapcsolva.

A telefonban 30 évesnek, csinosna mondja magát, a valóság  40. A kórzáhnál dolgozik, egyébként kiderült, hogy dolgozott a ***moderálva***, előtte meg a ***moderálva***szemben. Azóta nagyon lezüllött a csaj, dőlt belőle a piaszag, de szerintem drogozik is. Ápolatlanul nyitott ajtót, és hát mit szépítsem büdös volt.Természetesen, nem maradtam, de ő se volt egyedül a lakásban, ugyanis a szobaajtó üvegén keresztül egy férfi sziulettjét láttam. Ezek után gyorsan elköszöntem, amit eléggé zokon vett. Később hallottam elég megbízható forrásokból, hogy más is pórul járt a hölggyel. Egy "törzsvendégét" bemószerolta az illető nejénél. De még tudnám sorolni, elég durva dolgok! Egyébként párszor belefutottam jópár kocsmában is, állítólag ott szedi fel az ügyfeleit, de sose volt józan! Mostanában a ***moderálva***presszóban pöffeszkedik. Régebben Dóri néven is nyomult. Én mindenkit intenék az adott hölgytől! Elég labilis személyiség és sajnos elég negatív!!!

peterson · Újonc (4 hozzászólás) · 2012. január 06. 07:36

nos beszéltem valakivel, állítólag a csaj már nincs szabadlábon...mondjuk nem csodálom...(az Enikő bár szerintem ez csak művésznév)

Eni · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. január 06. 09:55

Kedves peterson nagyon tudlak sajnálni hogy voltál az Enikőnél te mint hírdető, a vidéki lány mindig kiírja ,hogy hírdető vagy régi tag vagy akármi de ez a szánalmas lejáratás nem kell. És ha tudni akarod 2 Enikő van a városban az egyik én vagyok de én 20 éves csaj vagyok!Űdv: Enikő!

peterson · Újonc (4 hozzászólás) · 2012. január 06. 17:18

nem is rólad van szó

 

Eni · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. január 06. 21:43

Tudom, hogy nem rólam volt szó csak sokan nem nézik a telefonszámot hanem csak a nevet.Enikő.

peterson · Újonc (4 hozzászólás) · 2012. január 07. 14:35

Kedves Enikő nem akartalak megsárteni, de együtt melózam a csajjal,amíg be nem fordult. Ő negyven éves és az Enikő a z a művészneve volt. Ma már lecsúszott sajnos. telefonszámot érthető miért nem írok. A Somogyban aki hirdet az meg folyton más más névvel.

 

Robinson · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. január 11. 21:35

Szia! Ne hari,hogy zavarlak,de érdeklődni szeretnék Tőled,erről a bizonyos "Enikőről" (***moderálva***,ugye ő az,jól gondolom?),dettóra illik a leírásod a hölgyeményre,aki bekebelezte családunk egy férfi tagját.Kérdezhetek tőled itt,vagy menjen inkább priviben?Sokat segítenél,előre is köszi a válaszod!

 

Tommy22 · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. január 16. 11:38

Enikőnél volt már vki? Szívessen meglátogatnám:) 

kaller00 · Kvázi-tag (80 hozzászólás) · 2012. január 17. 14:38

 

Vadmacska vagy Ani érdekelne, volt már náluk valaki? KÖszi


Téma indítva: 2010.02.26., 3660 hozzászólás összesen