Szexpartner fórum kaposvár

Kaposvári szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
andré · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. augusztus 25. 18:24

Sziasztok! Nem szoktam, sőt még nem is írtam soha egy lányról sem pedig jó párnál megfordultam Kaposváron, a minap is menetred szerüen elővettem az újságot és felhívtam két 18 évesnek magát hírdető lányt és egy 26 évest. Természetesen ők név nélkül szerepelnek az újságban, miútán megbeszéltük, hogy hogy néznek ki úgy döntöttem ,hogy megprobálom amit most már így utólag sajnálok. Mikor felmentem a lakásba hozzájuk a döbbenettől lemerevedtem, a 26 évesnek hírdető lány fogadott aki be se mutatkozott szabályosan letámadott, hogy ha nagyon akarom megnézhetem a két 18 évest is de vele jobban járok. Én mégis megnéztem a két 18 évesnek hírdető lányt, és ismét megdöbbentem. Ziláltak, büdösek, és mindhárom legalább 10 évvel ídősebb. A 26 évesnek mondott hölgyemény újra beindult és kérte a pénzt akkor zörejeket hallottam egy másik szobából és úgy döntöttem, hogy nem fizetek ugyanis elégvolt maga a látvány mindentől elment a kedvem, nem szólva arról ,hogy a szomszéd szobából egy nagyon erélyesen krákogó férfi hang hallatszott mely egyértelművé vált, hogy a lányok nem egyedül vannak hanem velük van a strigójuk. Én ezek után sietve távoztam mivel a 26 éves akkor már elég fenyegetően nézett. FELHÍVOM MINDENKINEK A FIGYELMÉT, HOGY HA ILYEN HÍRDETÉST LÁTTOK KERÜLJÉTEK HA NEM AKARTOK MAGATOKNAK BAJT! Üdv:André

Péter · Újonc (10 hozzászólás) · 2011. július 29. 08:24

Üdv Mindenkinek!

Voltam pár lánynál,megosztom a tapasztalataimat: Gabriella jobb mint a képeken, szép teste van,kemény, feszes cicik, odaadó, barátnő tipus, mindent megtett amit kértem. Ajánlom. Aida is megvolt, valóban fiatalka, jó test és más semmi. Még csak meg sem próbál vmi pluszt adni netán az érzékiség halvány jelét mutatni. feküdt mint egy darab fa, az ovszer felhuzása sem ment, mert zavarták a műkörmei. Egy próbát megér, hátha másnak bejön, lehet nálam rossz napja volt. Más, Máshol. Magas, barna, Anna utca, nevét még kérdéskor sem mondta. Igen gyönyörű teremtés, magas vékony, szoli barna és álomszép hatalmas mellek. Odaadó Ő is, amit megbeszéltünk megvolt, de Ő a másik véglet a tettek mezején. Olyan gyors, hogy az az érzésem volt,hogy itt az idő a lényeg és nem a partner. A melllei viszont kárpótoltak mindenért.  Évi : jo alakú, semmi extra, nem csendes de nem is "hangos", szép kerek popója van, ***moderálva*** talán nála a legjobbak, minden van amit csak akarsz kivéve arcra nem lehet a végén. Az ***moderálva***mindenhol majdnem egyformák.  Szoval egyelőre enyi, remélem tudtam segiteni és nem bántottam meg a kedves Hölgyeket, de én ezt tapasztaltam.

Mindenkinek jo akciókat kívánok! Szevasztok.

danika · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. július 14. 11:28

ne hazzudozz össze vissza szemen szedett hazugság amit irsz nekem csak pozitiv tapasztalataim vannak hazzug ember vagy aki csak kitalálgassa a dolgokat és ne higyettek neki mert nem igazz!!aki jön az sosse csalodott idáig üdv danika

 

csaby79 · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. július 13. 14:32

 

Sziasztok!Szeretnék egy negatív tapasztalatot megosztani veletek,sajnos egy lánnyal nagyon befürödtem.Elmentem Rékához,a képe alapján egy bombázóra számítottam,nagy volt a megdöbbenés,amikor egy zilált nő nyitott ajtót.Azt hittem,hogy csak korán jöttem,de rájöttem,hogy nagy baj van a fejében.Szerintem be volt drogozva,ráadásul össze-vissza beszélt.A szája olyan büdös volt,hogy inkább elköszöntem tőle.Vonja le mindenki a saját maga tanulságát,én már megtettem.Üdv:Csaby

kfithel · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. június 23. 11:45

Nem nagyon pörög ez a fórum.....  :S

 

Jó lenne valamit tudni Vicky-ről, külalakról, kigyúrt-kopasz szobatársról.

 

Ha legalább a fotógarancia funkciót igénybevenné az ember bátran menne hozzá.

Nem akarom magam kellemetlen helyzetbe hozni, mert kövér lányokra nem tudok felizgulni, és sajnos sokszor előfordul, hogy a fénykép nem fedi a valóságot....

 

Segitsetek, írjon valaki aki már járt nála az utóbbi időben, a képek alapján tetszik, de amíg nem vagyok biztos benne, hogy valóban így néz ki addig nem keresem fel.

kfithel · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. május 24. 19:49

Üdv!

Teljesen kezdő vagyok, ha lehet így mondani (***moderálva***lányok terén).

én fiatalabb 20-28 év közti vékony lányokat keresek. kiket tudnátok ajánlani?

Az itt hirdető Vicky-ről mi a véleményetek?

e-mail címem: kfithel@gmail.com

Törölt felhasználó · 2011. május 24. 15:25

Barbara és Anita közül csak Anitát lehetséges elérni. Barbara telcsije állandóan ki van kapcsolva. Ők a  legjobb ***moderálva***Kaposváron. ***moderálva*** Jelenleg Kaposvár egy átjáró ház lett. Olyan gyorsan cserálődnek a lányok, hogy még a művész nevüket se érfdemes megtanulni, arra a kis időre míg itt rendelnek. Ezzel szemben Anita és Barbara régi üdítő színfoltok.

szabi · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. április 28. 14:09

DCLOGG: ez már szánalmas , te írsz ***moderálva***- filmről mint hirdető. Nevetséges vagy.

dclogg · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. április 27. 19:17

PERSZE-PERSZE!

dclogg · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. április 27. 19:15

HOPPÁ!Talán kicsit figyelmesebbnek kellett volna lenni!Tipikus esete a STRICI FÓRUMOZIK c. filmnek!

Viki Cica · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. április 27. 19:12

Kedves szabi (újonc).Ezzel kicsitmellé nyúltál ugyan is nem vagyok donát de mind1Ha vissza olvasod a forumokat rájössz a magad eszétől,hogy ki írta a +15kg-s és a roma véleményt.Elöbb tájékozójd és utánna irogass a fórumba.A félórádat ott töltöd el ahol szeretnéd és azzal akivel szeretnéd de szerintem Te a dumagép-telefonálós-kiverős kategóriába tartozol!

dzsimbo · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. április 26. 19:00

bocsi de ezt nem én irtam hanem egy édi vendégem aki emlitette ezeket a szép szövegeket ólvastuk aztán leminösitettük az illetöt  na pusza

wrangler · Újonc (7 hozzászólás) · 2011. április 26. 18:04

Két éve ismered magad ? Szar ügy,kómában voltál ?:) "Ájállok" egy másik reget..

dzsimbo · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. április 26. 17:36

donát te mióta jársz évikéhez 2 éve ismerem méghogy stricie van  hülyeséget irkálsz nagyon kellemes kis csaj ha kérem randizik is velem  több alkalommal *** moderálva *** neviccelj még én *** moderálva ***  neki  mindenkinek ájállom !!!!!!!

szabi · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. április 26. 13:07

Itt is hírdetnek elég sokan vagy újságban vagy másik internetes oldalon.Légy kreatív és nézz utánna, én is ezt tettem.

wrangler · Újonc (7 hozzászólás) · 2011. április 26. 11:35

Áruld már el,hogy az a sok jó lány hol hirdet?? Mert én azt látom,hogy inkább eltűnnek a jó ***moderálva***.Nem nehéz kitalálni mi van a háttérben,Kaposvárról lévén szó azt sem,hogy kik..

szabi · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. április 26. 09:18

Szia kiskakas!

Nagyon sok jó lány van Kaposváron! Nem emelek ki senkit sem mert mindenkinek más és más az igénye. Ami nekem tökéletes az nem biztos ,hogy neked is az.Szerintem probáld ki valamennyit és utánna tudsz dönteni melyik a legjobb neked.Jó vadászatot: Szabi.

szabi · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. április 21. 12:34

Kedves Viki Cica!

Nem kis munka árán de rájöttem, hogy ki ia írogat a vidékilány és más forumokra is álnéven. Nem tudom hogy mi érdeked füzödik az ilyen beírásokhoz de örülnék neki ha későbbiekben nem írogatnál ilyet én is hallottam rólad már elég rossz véleményeket is de odáig nem mentem el, hogy ócsároljalak én elmentem hozzád , voltam nálad fél órát és csak annyit írnék róla hogy soha többet !Én voltam már szöszinél is meg Amandánál is és mindkettöhöz vissza megyek.Amanda nem cigány és nem igaz a plusz 15 kg se.ö 1 kellemes müvelt(egyetemet végzett )lány ha minden lány olyan odaadó lenne mint ö az jo lenne.Tudod abbol jöttem rá hogy te vagy a Donát ,mert minden lányt csak ócsárolod de magadat fényezed, tettekkel bizonyits ne a szavakkal.

donat · Újonc (9 hozzászólás) · 2011. április 21. 09:33

ÁÁÁááá visszatért Évi a *** moderálva *** királynője!Strigó a másik szobában ha 3 percel túlcsósztok csattan is a vipera!Kerüljétek el messziről!!!!!!!!!!!!!

zoli70 · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. április 21. 09:32
SZIASZTOK ÉN  VOLTAM SZÖSZINÉL ISTENI VOLT,ODAADÓ TISZTA RENDES ÉS JÓ ÁRON DOLGOZIK.JÓL ELBESZÉLGETÜNK SZEXELTÜNK(AMIT Ő IS ÉLVEZETT)ÉS UTÁNA MÉG BESZÉLGETÜNK. JÓ A SZEXBEN,SZERETKEZIK ÉS ÉLVEZI IS.FRANCIÁT NAGYON JÓL CSINÁLJA VÉGIG  ** ÉVES FEJJEL ELMONDHATOM TALÁN A LEGJOBB VOLT:) (KÉTSZER ÉLVEZTEM EL A SZÁJÁBA)KŐSZÖNÖM A LEHETŐSÉGET. CSAK AJÁNLANI TUDOM. SZIASZTOK

Téma indítva: 2010.02.26., 3675 hozzászólás összesen