Szexpartner fórum miskolc

Miskolci szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Joe · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. március 30. 16:09

NEM VAGYOK HÍRDETŐ!!!!! KÉREM A NEVEM MELLŐL LESZEDNI SZÍVESKEDJENEK!! CSAK HOZZÁSZÓLÓ VAGYOK, IGAZ REGISZTRÁLTAM A VL-en MÁR SOKKAL KORÁBBAN.

KÖSZÖNETTEL.

Joe

Joe · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. március 30. 15:58

 

Kedves Mindenki!

 

Elég vacak helyzet, amikor a kedves hirdetők hülyének nézik a partnereiket és a valóságtól teljes mértékben eltérő fényképpel hirdetnek.

 

Sajna úgy látszik, hogy Miskolcon sincs hiány a trükkös hirdetőkben.

 

Említhetném Andi-Babát aki egy szemmel láthatóan fekete hajú lány, de a saját leírásában szőkének mondja magát, vagy netalán tán itt két külön személyről beszélnénk (kicsit skizó??)

 

Kérdezem, hogy ilyenkor a kedves hölgy az elmúlt napokban nem nézett a tükörbe?

 

Viszont van nagyon szép és tényleg első osztályú hirdető is Miskolcon pl. Mandy, aki egy nagyon szép és kedves lány, még Debrecenből volt szerencsém megismerni, csak ajánlani tudom mindenkinek (nem vagyok Manager!!!)

 

Egyébként egy kis aktivitást Ti is mutathatnátok kedves miskolci kollegák, hogy ne egy debreceni fazonnak kelljen kommentet írni a Ti lányaitokról.

 

Jó cserkészést!

 

Üdv,

 

Joe

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 24. 19:37

TISZTETL HIRDETŐINK!

TUDOMÁSUNKRA JUTOTT, HOGY HIRDETŐINKET  KÉT TELEFONSZÁMRÓL  ZAKLATJÁK, FENYEGETIK. A KÉT TELEFONSZÁM: 06706304054 ÉS 06702047845. MINDKÉT SZÁMRÓL SMS-BEN ÉS TELEFONHÍVÁSSAL MÁS OLDALAKON VALÓ HIRDETÉST AJÁNLANAK, MAJD, HA NEM MEGFELELŐ VÁLASZT KAPNAK, FENYEGETNI KEZDIK A HIRDETŐKET!
A VL SZERKESZTŐSÉGE ELÍTÉLI EZT AZ ETIKÁTLAN MAGATARTÁST, A TÖRVÉNY TILTJA AZ ILYEN TOBORZÁST. ÍGY HA EZ A JELENSÉG TOVÁBB FOLYTATÓDIK, SZERKESZTŐSÉGÜNK FOGJA MEGTENNI A SZÜKSÉGES JOGI LÉPÉSEKET AZ "URAK" ELLEN.
FENTIEK MIATT KÉRJÜK, HOGY FIGYELJENEK ERRE A KÉT SZÁMRA, TUDJÁK, HOGY NEKÜNK NINCS ÉS NEM IS LESZ KAPCSOLATUNK VELÜK ÉS MI MINDEN LEHETŐSÉGET FELHASZNÁLUNK ARRA, HOGY ÖNÖKNEK SEGÍTSÜNK ELKERÜLNI EZEKET A PROBLÉMÁKAT!

VL

ILONKA · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. március 06. 10:49

sziasztok fiuk lányok bocsi de nem vagyunk fen a hirdetésekben de vagyunk a hétvégénis ha érdekel hivjatok 06307085685 ös számon fiatal nyitott pár vagyunk és valamelyikünk felveszi.sziasztok

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. február 26. 10:59

Miskolci hölgyekkel kapcsolatos beszélgetések.


Téma indítva: 2010.02.26., 345 hozzászólás összesen