Szexpartner fórum siófok

Siófoki szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
MikeAdriano · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. június 16. 18:03

ezekrol az uj lanyokrol (barbi- luszi) meg akik az aprohirdetesben vannak tud vki valamit?

tomy33 · Újonc (6 hozzászólás) · 2014. június 15. 20:15

A  mi nap beszélttem AnaBellárol  és hála isten vissza tért ugynéz ki hogy holnaptol elérhetö is lesz  aminek nagyon nagyon örülök végre egy igazi nö Siofokon  Anabellárol annyit hogy nagyon régota visszajáros vendége vagyok és ez azért van mert még soha nem találkoztam ennyire vonzo kedves sexy hölgyel aki ennyi mindent tud nyujtani és mind ezt maximális kedveségel odaddásal erotikával kényeztetett felejthetelen élmény volt én biztos nem váltok soha senki másra. tehát ne is gondolkoz azon hogy nem mész el mert nagyon egész életedben báni fogojátok ha egy ilyen alkalmat kihagytok ugy hogy én bátran ajánlom nektek Anabellát ! :)

Áki09 · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. május 20. 15:21

Nemsemmi...:)

shrinktube · Lelkes újonc (64 hozzászólás) · 2014. május 16. 19:14

A székesfehérvári fórumban írd be a névét a keresőbe :) A hozzászólások alapján érdemes felkeresni :)

 

Áki09 · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. május 16. 00:30

Gabival esetleg valakinek valami tapasztalat? :)

shrinktube · Lelkes újonc (64 hozzászólás) · 2014. május 15. 05:51

Üdv! A Kiara25 néven hirdető lány számát el tudná küldeni valaki privátban?

kisember · Újonc (19 hozzászólás) · 2014. március 28. 10:57

Siófok után Lepsényben Zsanettet ajánlom, fr terén a legjobb. Este későn is lehet menni hozzá.

kaller00 · Kvázi-tag (80 hozzászólás) · 2014. március 17. 14:01

Sz*lg*ltatásról nem tudok nyilatkozni, nem mentem elhozzá mert sokaltam az ***moderálva***. Lakás nincs és még így is ***moderálva*** veri a veszprémi, székesfehérváti sz*lg*lt*tókat.

 

 

tiko · Újonc (14 hozzászólás) · 2014. március 16. 08:36

Hali,bocs hogy csak így rád írok,tudnál infót adni Amiráról,Szolgáltatás?Árak?Előre is kösz

 

dr bubo · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. március 09. 15:34

sziasztok mikor jönek már a csajok ez nem valami nagy választék  régen azért jobb volt mikor a huncikáék voltak

guru111 · Újonc (13 hozzászólás) · 2014. február 27. 17:13

Hármas szexhez várom 50 év feletti férfiak jelentkezését.A hölgy adott..üzeneteket privátba kérem.

kaller00 · Kvázi-tag (80 hozzászólás) · 2014. február 05. 09:59

Kedves Bella. Köszönjük szépen az infókat :)

 

tomy33 · Újonc (6 hozzászólás) · 2014. január 24. 15:36

a mi nap bellát látogattam meg  aminek természetesen nagyon örültem hisz sajnos nem mindig lehet vele találkozni siofokon én már  régota vissza járos vendége  vagyok és nem is szándékozom a közeljövöben sem más hölgyek társaságát keressni. hisz ennél bájosabb formásabb gyönyörü szép natur mellekel  na és a finom szájárol nem beszélve meg még sorolhatnám...... minden férfi ilyen nöröl álmodik MINDENKINEK AJÁNLANÁM AKI HIGÉNIKUS KÖRNYEZETBEN MAXIMÁLIS SZERETETTEL  TÖRÖDÉSEL ÉS UGYAN AKKOR NEM MÉRVE AZ IDÖT ILYEN FANTASZKIKUS SZEXUÁLIS ÉLMÉNYEL SZERETNE GAZDAGODNI . UGYHOGY BELLA TE VAGY AZ IGAZI NŐ. PUSZILAK TOMY VOLTAM  :)

 

kisember · Újonc (19 hozzászólás) · 2013. december 04. 10:05

Amira nagyon aranyos, finom husi, bátran ajánlom ínyenceknek! Fr csillagos 5-ös!

Amira · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. november 17. 21:03

Kedves vendégeim és leendő látogatóim! A hét elején nem leszek elérhető, aki szeretne találkozni velem, szerda déltől elér ismét telefonon! Puszillak Titeket: Amira :)

Mr Dick · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. november 12. 22:09

Hali

Két csajt próbáltam siófokon a vl-röl :
A Bella ***moderálva" ribizli,és retusáltak a képei, valójában nemis igy néz ki! Én nem azt kaptam,amit vártam! Nem ajánlom...
A másik Amira Nálam ö a nyerő! Magyar lány,és ahogy szopik,az maga a menyország! Csak ajánlani tudom!

 

thai · Újonc (23 hozzászólás) · 2013. október 28. 14:18

Üdv kérdésem a következő kihez érdemes menni aki Magyar lány és korrekt ? köszi

Evelin 22 · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. július 11. 13:34

Sziasztok  holnap reggel 8-tól imsét megtaláltok Földváron egészen hétfő délutánig ;)

Aki szeretne meglátogatni azt szivesen várome gy kellemes együttlétre velem :)

puszi Mindenkinek :)

Evelin 22 · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. július 05. 14:00

Sziasztok

Vasárnaptól egészen szerdáig Balatonföldváron leszek.
Szivesen látok mindenkit kis kéjkuckómban egy kellemes kis kikapcsolódásra ;)
Képeimet megtudjátok nézni itt is :)

 

puszika

Zara · Újonc (8 hozzászólás) · 2013. június 13. 00:19

Hello !!

 

Engem is érdekelne, Zamárdiba megyek 1 hétre.

 

Köszi

 


Téma indítva: 2010.02.26., 117 hozzászólás összesen