Szexpartner fórum székesfehérvár

Székesfehérvári szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
maxim · Újonc (26 hozzászólás) · 2011. április 14. 20:59

Nóri 22 csinos kis csaj a lakás nem nagy szám,az orális felejthető puncihoz nem nyúlhatsz,mert nem engedi.Hát menj nézd meg,de ne várj túl sokat.

Bélabá · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. május 02. 09:57

Sziasztok!

 

Tavaly (június körül) hírdetett az oldalon, Széparcú Dóri néven egy lány, ha jól emlékszem 21 éves volt.

Róla nem tudtok valamit?

Gaben81 · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. május 04. 13:44


Köszi az infót, azóta voltam nála. Egyetértünk...

davidka-20 · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. május 04. 15:07

Sziasztok,

 

Eperke (21) nevű lánynál volt már valaki?

fexx · Újonc (7 hozzászólás) · 2011. május 07. 09:23

Eperke nagyszerű csaj, ajánlott. Testalkatra nem túl szép, de a stílusa nagyon kedves, jó fej. Egyik kedvencem.

*** moderálva ***

 

maxim · Újonc (26 hozzászólás) · 2011. május 09. 19:17

Klauka(23) nevü hölgyröl szeretnék infót,tenyleg csak masszíroz és semmi több?Volt nála valaki?Köszi.

noki · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. május 29. 18:16

Sziasztok.

Vanessa hirdetőről ha kérhetnék "élménybeszámolót".Aki járt nála kérem írjon róla.Pozitív és negatív dolgokat,de csak valósakat várok.Igaz ritkán híideti magát.

Köszi

xhagix · Újonc (18 hozzászólás) · 2011. június 21. 15:38

Üdv mindenkinek!

 

A segítségeteket szeretném kérni. Fehérváron lesz dolgom a napokban, de nem ismerem igazán a várost a lányok a szempontjából. Egy kellemes masszázst és erotikus levezetést keresnék. Nem baj ha a hölgy érettebb. Van valaki, akinek vannak tapasztalatai ezen a téren? Ica nevezetű hölgyet találtam az oldalon. Esetleg róla valami infó?

 

Előre is köszönöm a segítő szándékot!

exrém vágy · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. június 23. 17:57

Van valakinek tapasztalata Korina(28) nevű hölgyről?

 

xhagix · Újonc (18 hozzászólás) · 2011. június 24. 07:23

Háááát ettől megkímélhettetek volna....

 

Törölt felhasználó · 2011. június 24. 10:29

Szia!

 Úgy látszik nem nagyon kapsz választ. Hívd fel nyugodtan, a barátnőm, pont azt kapod, amit írtál. A lakás otthonos, belvárosi.

Ica egy végtelen kedves teremtés, egy másik fórumon már írtak róla. Rejtett számost is felvesz.

Remélem, segítettem a pasik helyett. :)

 

xhagix · Újonc (18 hozzászólás) · 2011. június 24. 13:23

Szia!

 

Köszönöm a segítséged. Közben már lezajlott a látogatás. Sajnos csalódottan távoztam. Teljes mértékben egyetértek abban, hogy Ica végtelenül kedves, aranyos nő. A masszázsa azonban csak krémes simogatás, kivéve a vádli környékén. Az erotikus rész nagyon gyengécske :( Mind a kézi, mind az orális technikája sablonos. Egy mozdulatot ismételget azt sem túl jól. Valahogy olyan volt,mintha ezen a területen semmi tapasztalata nem lenne, még a privát életében sem. Nagyon kellett koncentrálnom, hogy sikeres legyen az akció. Lehet, hogy rossz napján fogtam ki, lehet, hogy csak velem nem működött, de nekem nagy csalódás volt az egész. Mindezek mellett még egyszer kiemelem, hogy egy nagyon kedves nőről van szó, akiben emberileg egyáltalán nem csalódtam.

 

Törölt felhasználó · 2011. június 24. 14:14

A masszázsát mások is hasonlóan jellemezték, de a többit dícsérték. Sajnálom, hogy csalódtál.

Ha nem távolság, és kedved, időd engedi, szívesen látlak. :) Én viszont csak számkijelzett hívásokat fogadok, de senkit se hívogatok vissza.

 

xhagix · Újonc (18 hozzászólás) · 2011. június 24. 21:57

Amennyiben Veszprém felé visz az utam élek majd a lehetőséggel :)

 

Törölt felhasználó · 2011. június 24. 22:13

Ok. De készülj fel, hogy igazi gyúrást kapsz! XD

 

hapi · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. június 26. 14:41

korina28 Lakás:szép tiszta rendezett.Hölgy:A fényképeken ő van,kedves aranyos maximálisan ápolt és erti a dolgát.Én mindent bele kategóriát vásároltam,nem volt olcsó de megérte.Érdemes kipróbálnod.Az arca nincs a képeken de nem fogsz csalódni.udv

 

fexx · Újonc (7 hozzászólás) · 2011. június 27. 23:43

 

Korina tényleg egy minőségi lány, itt kéne kezdődnie egy szolgáltatásnak.

A fehérvári mezőnyben meg pláne kiemelkedő, ismerve az itteni színvonalat. Nagyon kevés pozitív kivétel van. 

xhagix · Újonc (18 hozzászólás) · 2011. június 28. 08:45

Egy csodás befejezés reményében vállalható a dolog :)

 

Törölt felhasználó · 2011. június 28. 13:03

:)))

 

gr00v3r · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. július 01. 15:09

Hali!

 

 Eperke ajánlott?

 

 Köszi előre is! :)

 


Téma indítva: 2010.02.26., 1971 hozzászólás összesen