Szexpartner fórum szombathely

Szombathelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Lacipapa · Újonc (29 hozzászólás) · 2011. április 15. 16:19

Na! Most meg már Réka!

Lacipapa · Újonc (29 hozzászólás) · 2011. április 15. 08:00

Ezt a Noémit aki Vas megyénél hírdet,nem zavarja,hogy Sopron nem oda való?

Kalandor · Lelkes újonc (48 hozzászólás) · 2011. április 14. 19:45

Engem meg Fanny popója érdekelne ha valaki meglátogatta már milyen !!!!!

ROLI77 · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. április 13. 21:02

SZIASZTOK.HANNÁROL VALKI VALAMI INFOT..

SunSunny · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. április 11. 21:48
Csatlakozom... Alexa, a legcsodálatosabb szöszi démon.. Mindig Úgy ragyogott, a napsugarak elvesztek Csillogása mellett.... Nem ezt érdemelte hogy egy ba...sz, szi....ta, tönkretegye az életét!!!!! Ha egyszer felnézel ide jusson eszedbe amit mondtam..... Bármikor kihúzlak a csávából, csak ne csinálj butaságot...............
Lacipapa · Újonc (29 hozzászólás) · 2011. április 10. 08:31

Éva a "NovákGMK"lánya,barátságos,mosolygós kis hölgy,gusztusos kis teste van.Nem egyedül rendel,és eléggé zajos a lakás,hangos beszédet,jövés-menést hallottam,de ha valakit ez nem zavar...Egy próbát megér!

Lacipapa · Újonc (29 hozzászólás) · 2011. április 10. 08:16

Örökké sajnálni fogom,hogy kihagytam!

Tomika85 · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. április 10. 07:29

Szombathelyen Alexa volt a legjobb... Pótolhatatlan

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. április 09. 16:27

Rubint (299 Szombathely

Most végre egy olyan hozzászólást olvashatnak azok, akik eddig hidegrázást kaptak a soraimtól, hogy talán végre elgondolkodnak, nem kamuztam, amikor néhány ***moderálva***lehúztam. A lényeg: Rubint kéjlaka könnyen megközelíthető, parkoló rendben. Kedves, valóban csinos lány fogad a tiszta és rendezett lakásban.

Üdítővel kínál (amit végül nem ittam). Korrektül elbeszélgetünk, szép szolibarna bőre van. Ápolt és kedves. A részletek megbeszélése után ügyesen vette kézbe a dolgokat. A bőre illatos, s a fényképein szereplő képeken is ő található retusálás nélkül. Az akció nagyon jó, mert a látvány valóban magával ragadó. Igaz, hogy nem sokáig maradtam, de sürgetésnek nyomát sem tapasztaltam. Rubint nem kelt csalódást a partnerben, bátran ajánlható. Köszönöm kedves Rubint, így is lehet. Ajánlom figyelmébe azoknak a csajoknak, hogy vegyenek példát róla, mert nem sok ilyen gyöngyszemmel lehet találkozni vidéken. Lehet, hogy sokan most meglepődnek, talán mégsem vagyok egy folyton a lányokat becsmérlő alak, de korábban megmondtam, ha egy lány megérdemli, akkor piros pontot kap tőlem az ellenőrző könyvébe. Rubint pedig jelesre vizsgázott.

Zsoltiék · Újonc (10 hozzászólás) · 2011. április 07. 16:39

Sziasztok!

Éva(39) nevű hirdetőről tudna valaki érdemleges, hasznos információt adni? Milyen véleményeket hallottatok. A fotók véleményem szerint izgatóak. üdv. Zsolt

Törölt felhasználó · 2011. április 07. 10:36

Szia Roli!

 

Hívjál fel, biztos tudunk egyeztettni időpontot!

santiago · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. március 30. 08:50

Tud valaki valami konkrétumot Mesiről? Szerintem nem ő van a képeken!

Lacipapa · Újonc (29 hozzászólás) · 2011. március 27. 11:21

Véleményem szerint,túl lassú a moderáció!Olyankor már fölösleges hozzászólást törölni,napok múlva, amikor már a "fél világ" elolvasta.Itt telefonszámok kerültek fel,ami rohadt nagy családi botrányokat is okozhat.Talán a megoldás az lehetne,hogy a hozzászólásokat először ellenőriznék és utána jelennének meg,de evvel a tempóval persze ez sem működik!

Tomika85 · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. március 26. 19:18

Hát ennyi....

MESI · Újonc (16 hozzászólás) · 2011. március 25. 13:21

Kedves erdeklödök.A mai nap folyaman sajnos nem vagyok elerhetö telefonon.Holnap delutantol ujra elerhetö leszek es szivesen varom minden kedves erdeklödö hivasat.Megerteseteket köszönöm.Addig is kellemes napot mindenkinek.Pusszancs Mesi

Kalandor · Lelkes újonc (48 hozzászólás) · 2011. március 25. 12:51

Szia Alexa!!!

 

Szerintem tedd át a székhelyedet Zalaegerszegre!!!!

Nálunk a városban szívesen látnának nyugalom van meg nem kell tartani senkitől!!

Végre lenne egy csinos igényes új lány én biztos az elsők között látogatnálak meg!!!!

Üdv.

Ja míg el nem felejtem ide úgy sem merne utánad jönni az exed!!!!

 

SunSunny · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. március 25. 07:35
Gábor1000!!! Tudod vagy sem, vannak dolgok az életben ami mulandó és még ha nehéz is el kell fogadni hogy Végetért. Ami nem megy nincs értelme erőltetni ami egyszer elmúlt soha nem tudod visszaadni a varázsát :((( Én tudom mert sok mindent megértem, és voltak veszteségeim mint mindenkinek! És rájöttem arra is minden csatát nem lehet megnyerni , Mikor úgy éreztem megtaláltam a legjobb, legcsodásabb csajt a másik felem, akit mindennél jobban szerettem, ragyogtam, bearanyozta az életem,de mégis elcsesztük és elvesztettem!!! Én is úgy voltam mint te küzdöttem érte, vissza akartam kapni, csak hát én a szakításunk után egy hónappal ébredtem rá,milyen ajándék volt Ő nekem!!! Butus, tanuld meg a Volt exeddel ne háborúzz, hanem küzdjél érte ha annyit jelent számodra..... Folytatom: Nagyon kapartam a kicsikémért csak hát neki már volt valakije, és gondolhatod.... nem bíztam a csodában, de abban az időszakban padlón voltam és így még nehezebb volt a hódítás... Ha éjjel egykor hivtam, vagy bármikor mindig elértem, és láthattam is néha mert arra kértem segítsen túl lenni rajta. Egy normális mondatot nem tudtam kinyögni, a könnyeim hullottak érte... úgy alakult a Szerelmünkből gyűlölet lett, Nem kívánatos ember lettem az életében, és arra kért NE tegyem tönkre az életét, szeretne boldog lenni.. és igaza van ha Velem nem volt boldog, de a lehetőséget megadta és megérdemli hogy mással szép élete legyen.... Soha nem voltam zsarnok, és uralkodtam senki felett mert mindenki maga éli és irányítja az életét. Te se tedd tönkre más életét, mert eljön a pillanat hogy rádöbbensz mit tettél!!!! Nekem már le esett és szégyenlem magam, megbántam mindent amit tettem, ezek csak kicsi vétkek és nem gonoszak és rossz indulatúak voltak. Egyszer, egyetlen egyszer csinálsz butaságot, és vannak dolgok amik fájnak és soha nem lehet megbocsátani!!!! Az utolsó szavai itt csengnek a fülemben:::::::: SOHA NEM AKAROK VELED BESZÉLNI ÉS LÁTNI SEM!!!!!!! HA ÖSSZEFUTUNK KÖSZÖNNI SEM FOGOK NEKED!!!!!!!! EZEK A SZAVAK,A SZIVEMET MARDOSTÁK, EGY VILÁG OMLOTT ÖSSZE BENNEM!!!!!!................. Hagytam elmenni és nem kerestem, nem hívtam mert nem volt értelme!!!!! Az sms ekre nem válaszolt, és fájt ahogy a telóban lekezelöen beszélt velem........ Nekem sz utolsó szavam az volt, fáj hogy Így alakult ...... DE TUDJAD HA BAJBA LESZEL ÉN OTT LESZEK ÉS SZÁMÍTHATSZ RÁM!!!! NEM HAGYLAK CSERBEN, ÉS MENNÉK IS HA HIVNA!!!! DE nem érdekből tenném, hanem érezze a törődésem!!!!!....... Ahogy teltek a napok a hetek fakultak az emlékek lekötöttem magam, csajoztam... EGYszer csak ŐŐŐŐŐŐ hív telefonon és azt mondja találkozhatnánk, másszor meg úgy hiányzol nekem........... Szóval fordul a kocka.... Ha gondolod szívesen leülök veled és beszélgethetünk........ elmesélem a folytatást..........
Tomika85 · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. március 20. 20:56

Gondoltam h erre már nem reagálsz....

Tomika85 · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. március 18. 17:54

Kedves Gábor 1000!

 

Elérted amit akartál! Alexa itt hagyott minket!

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. március 17. 22:35

Lacipapa!

 

Olvastam, de nem is értem a felháborodását. Szívesen rátekintenék az Ő képeire is. Hol található?

Nem teszteltem én senkit, csak bosszantott, hogy nem tudtam Rubint-hoz bejutni.

Egyébként Rubintot felhívtam, de ott sem mondta el, hogy miért így működik, ami tulajdonképpen nem is működik. Mindegy.

 




Téma indítva: 2010.02.26., 2399 hozzászólás összesen