Szexpartner fórum szombathely

Szombathelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Strigi · Lelkes újonc (69 hozzászólás) · 2012. május 04. 21:14

Cuki volt már itt régebben, nincs fél éve, akkor talán Jázmin néven futott. Akkor is komoly problémák voltak a hozzáállásával, úgy gondolta egyszer lehúz mindenkit aztán tovább áll. De úgy tűnik visszajött...

 

Sajnos igaz amit írsz, ha itt feltűnik egy jó csaj, jó hozzáállással akkor nem lehet elérni, majd eltűnik hamar, annak ellenére hogy vendége van bőven. Nem értem én ezt.

 

k28 · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. május 03. 19:44

Szevasztok.  Ideje már,hogy valami megmozdult városunkban, annyi jó csaj közül lehet választani a többi városban pl:Győr, Kecskemét,Pécs, Fehérvár....nálunk meg ha felbukkan egy átlagon felüli, akkor nem lehet eljutni hozzá, a sok vendég miatt és a lány sem úgy áll hozzá (tisztelet a kivételnek)STELLÁT tudom nektek ajánlani :SZÉP,KEDVES,ARANYOS,JÓ ALAKÚ, pedig én eléggé válogatós vagyok. cuki: jól néz ki, de a hozzáállásával elég komoly problémák vannak......

Strigi · Lelkes újonc (69 hozzászólás) · 2012. május 02. 13:35

Tina hirdetései szinte biztos, hogy kamuk. Folyamatosan kamu e-mail címeket ad meg, e-mailekre sosem válaszol, folyamatosan cserélgeti a képeit, hirdet már 1-2 éve de még senki nem írt róla...

 

ragadozó1 · Újonc (18 hozzászólás) · 2012. április 19. 12:48

Üdv mindenkinek!Infó kellene.Ha járt már valaki Miánál és Tinánál írhatna pár sort.Előre is köszi.Sziszi tényleg nagyon jó csaj,kár,hogy a natúr dolgoktól tartózkodik.

angyalkirály · Újonc (11 hozzászólás) · 2012. április 18. 16:21

Szia 3*Laci!

 

Szóval, az aktuális csajok közül én nagyon melegen ajánlom Sziszit és Rubint, mindkét csaj szuper! Kicsi Ritánál és Betarice-nál még nem voltam, nekem ők nem jönnek be! Én most Mirát szeretném meglátogatni, nála már jártál? Vélemények róla... a fotók alapján én látok benne fantáziát! Szép napot és eseménydús estét mindenkinek!!

lacilacilaci · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. április 18. 16:05

Sziasztok!
Szeretnék kérni némi felvilágosítást a Szombathelyi lányokról.
Elsősorban Mesi érdekelne. Vannak vele kapcsolatban tapasztalatok?

Esetleg némi tapasztalat a Sziszi, Kicsi Rita vagy Beatrice nevű hölgyekről?

A hasznos tanácsokat előre is köszönöm.

angyalkirály · Újonc (11 hozzászólás) · 2012. április 17. 17:06

Sziasztok!

 

Remélem észreveszitek, hogy talán Szombathelyen is megmozdul valami! Sziszinél voltam, mindenkinek ajánlom! Ilyen csajok kellenek ide, mint ő! Kicsit nehéz elérni, de érdemes rá várni! Miránál volt valaki, valami info-t írjatok! Mindenkinek szép napot!

roland55 · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. április 17. 10:18

Domina hölgyet keresek szombathelyen aki tud jelezze köszönöm

Gordon · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. április 14. 17:56

Bocsi, de pont közértben voltam'

 

twentyone1010 · Újonc (21 hozzászólás) · 2012. április 13. 14:41

<body><p>holnap hívlak delutan!koszi!

Gordon · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. április 13. 14:39

Szervusz. Ilyesmit nem szívesen írok ki a fórumra de ha felhívsz, akár most is akkor szívesen elmondok mindent amit szeretnél ezzel kapcsolatban tudni, ami érdelkelhet.

***moderálva***

Üdvözlettel: Gordon

 

twentyone1010 · Újonc (21 hozzászólás) · 2012. április 13. 14:33

<body><p>ezek kozul megvan minden:-D:-Dviszont en inkognitoban szeretnem arc nelkul a hirdetest nem mint te:-D:-D ugy is megoldhato?kb milyen a kereslet?

Gordon · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. április 13. 14:15

Szervusz. Igen van némi kereslet urak által nyújtott ***moderálva***is. Azt azonban le kell szögezni, hogy a külső megjelenés egy hölgy számára még nem elegendő. Légy korrekt, intelligens, kifinomult szerető  és akkor nagyobb eséllyel indulsz. Sok sikert kívánok Neked.  Üdvözlettel:: Gordon.

 

Ui- Bekerülni úgy tudsz, hogy ha hírdetést adsz fel a VL negfelelő aloldalán.

 

twentyone1010 · Újonc (21 hozzászólás) · 2012. április 13. 12:18

<body><p>en is ferfi vaok es engem is erdekelne igy egy kis plusz ***moderálva***

!es abszolute nem zavarna ha mast zavar a lenyeg hogy a holgyek elvezzek azt amit adok nekik!hogy is lehet ide bekerulni?van egyaltalan kereslet a pasikra is?koszi

1972laci · Újonc (4 hozzászólás) · 2012. április 12. 20:24

Miráról én szívesen olvasnék, ha valaki esetleg tudna róla valamit!

ragadozó1 · Újonc (18 hozzászólás) · 2012. április 12. 16:18

Hali!Tud valaki infóval szolgálni Miáról?Köszi.

Gordon · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. április 11. 15:41

Ezt csak Lájkolni tudom... Helyes a meglátásod. Nyílván az bántja, hogy neki ***moderálva***kell a sexért.

 

Fikuszkukisz · Újonc (42 hozzászólás) · 2012. április 11. 12:26

Határtalan magyarázd már el miért lenne szégyen Gordon? Neki is ugyan olyan joga van abból fenntartani az életvitelét amiből csak tudja. Az meg hogy esetleg élvezi is amit csinál az ő dolga. Amúgy meg a nőknek ugyan úgy lehet szüksége alkalmi partnerre. Ha pedig ez irányban is van kereslet miért ne lehetne valaki aki kielégíti?. Ennyi erővel a lányokra ugyan úgy mondhatnád hogy szégyen amit csinálnak. De kérdem én miért szégyen az ha valaki próbál megélni? Vagy talán az fáj hogy érted nem ***moderálva***?

Törölt felhasználó · 2012. április 07. 21:34

Szia gyöngy!!

Hogy vagy?Régen láttalak!! :)

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2012. április 07. 20:48

Kedves hatartaln!

Szombathely, mint város ha( i) ragot kap, abban az esetben már kisbetűvel írandó.

Na, meg a helyesírásommal, az meg hosszú í, ennyit a Te helyesírásodról. :)

***moderálva***meg nincs és nem is lesz, de szerintem ezt itt Nekem nem is kell bizonygatnom, túl sokan ismernek már........ További szép estét!

 


Téma indítva: 2010.02.26., 2413 hozzászólás összesen