Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Bálint28 · Újonc (77 hozzászólás) · 2023. január 26. 12:09

Így jártam én is vele…! Kb 2 napja csak hívtam mint egy hülye, egyszer ki is nyomott! Innentől nálam halott ügy, többet nem keresem, a lóf@nak is van vége. 
Ui.: Friss fotók?! Hol kedves Klaudia 26? Legutóbb is mikor Nyíregyen voltál, ezek a képeid voltak! 
Remélem azért kommenteket olvasgatsz, 3 embert “szívattál” meg! 

 

Tibike0630 · Újonc (41 hozzászólás) · 2023. január 26. 10:18

Ugyan így jártam én is sajnos…

 

kutya1 · Újonc (152 hozzászólás) · 2023. január 26. 09:06

Két napig, tegnap és tegnap előtt, próbáltam elérni Klaudia(26)-ot, nem sikerült!

 

Feladtam!

 

Pedig régebben nagyon jól éreztem magam nála! Szerintem megvolt a kölcsönös szimpátia!

 

Ilyen az élet?!🤔

daro23 · Újonc (15 hozzászólás) · 2023. január 26. 07:13

Sziasztok ! Valaki nem tudja esetleg Amira számát . Én hülye frisitettem a telom és minden elszállt kb 2 hete … az o száma is. Privát a jöhet ha tudja valaki.

Cicaaaa · Újonc (15 hozzászólás) · 2023. január 24. 15:08

😘😘😘😘

BigDaddy · Újonc (196 hozzászólás) · 2023. január 24. 10:59

Na kéremszépen, egy régi jó ismerősöm kért meg, aki már elég régen nem fórumtag, hogy írjam meg két látogatásának tapasztalásait, ezeket fogom idézni:

 

Nati24: már a képek is sejtették, hogy egy kivételes hölgyről van szó, de a valóságban még ütősebb, mondhatni erősen várakozáson felüli volt a látvány, és maga az egész légyott. Mosolygós, tele energiával és pozitív kisugárzással. Emellett intelligens és nagyon kommunikatív, ami nem megjátszott. Mindent hibátlanul teljesített, csillagos 5ösre, és olyan tempót diktált, hogy rendesen kifullasztott, alig bírtam szusszal.Több éve nem találkoztam ilyen korrekt hozzáállású és mentalitású fiatal hölggyel, úgyhogy kéretik megbecsülni. Egy igazi kis gyöngyszem, majdnem elhoztam magammal....annyira megkedveltem😁

 

Liza21: szintén aranyos kishölgy, ugyanott rendel ahol a Nati. Ő is korrekt, amit vállal azt teljsíti is, semmi zsákbamacska, semmi lehúzás efelől mindenki megnyugodhat. Bár annyira nem volt kommunikatív, mint a Nati, de nem vagyunk egyformák, sok múlik nyilván a szimpátián is, meg a pillanatnyi lelkiállapoton. Vigyázzatok rá is...😉

emanuel82 · Újonc (143 hozzászólás) · 2023. január 23. 15:45

https://videkilany.hu/masszazs/debrecen/kitti/z1q

 

Jackz · Újonc (3 hozzászólás) · 2023. január 23. 13:13

Rendben köszönöm szépen! 

Zita25 · Újonc (78 hozzászólás) · 2023. január 23. 09:07

Sziasztok!

Elnézést kérek de nem fogok ma menni!

Legközelebb 18 

Szép hetet kîvánok !

Puszi Zita 

Denisa4 · Újonc (53 hozzászólás) · 2023. január 23. 08:33

Kedved Jackz kb.1 hét múlva februártól. Neked is szép napot kívánok puszi :) 

Blueeye35 · Újonc (32 hozzászólás) · 2023. január 22. 18:30

Sziasztok! Vanda31-röl valakinek egy kis szösszenet esetleg? Várom, akár privátba is jöhet! 

Jackz · Újonc (3 hozzászólás) · 2023. január 22. 12:47

Utána előreláthatólag mikor leszel újra? További szép napot!

Denisa4 · Újonc (53 hozzászólás) · 2023. január 22. 11:59

Keddig vagyok elérhető. Szép napot kívánok mindenkinek :) 

Zita25 · Újonc (78 hozzászólás) · 2023. január 22. 11:36

Kedves Urak holnaptól újra!

Szeretettel várok mindenkit 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2023. január 21. 22:08

Autos kaland majd most következik a lakásra viszem....😉

 

Kis csávó · Lelkes újonc (223 hozzászólás) · 2023. január 21. 09:15

Hello Staffi. Na és hogy sikerült elérni? Kocsiban vagy lakásban volt az eksön?  :-)

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2023. január 20. 19:49

Fogjál vissza a stílusból, légyszíves.

 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2023. január 20. 18:17

Ma meglátogattam a Melikét 😉Kellemesen csalódtam a csajsziba😉 Repeta lesz🙃🙂😉😉

Fortwolf · Újonc (18 hozzászólás) · 2023. január 20. 16:37

2 éve voltam nála. Amit feltüntet az adatlapján, azt tényleg be is vállalja. Korrekt, értelmes nő. Gyógymasszőr végzettsége is van. Ha megint Nyíregyen lesz, menj hozzá nyugodtan. Nem lehúzós, nem átverős. 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2023. január 20. 15:49

Én pl... nem irtam rolad rosszat pedig én se most kezdtem a latorkodást.... igaz nem is voltam nállad ma hívtalak de pár csengetéa után egyszer csak foglalltra ment a telod... biztos vendéged volt... de azért nem adom fel hölgyem azt ,hogy meglátogassalak😉😉

 


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen