Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2022. november 12. 19:19

Minek védeném?? Ne iriigykedj! Attol ,hogy te kétkezü munkaból élsz ,hidd el én is... de azert nem kell beleszálni ...minek ingyen élő?! Senkinek nincs tiltva hogy ezt csinalja .. vannak férfi hirdetők is lehet probalkozni... A sértetség beszel belőlletek... egyik azért mert életébe 4 nőnel volt max a masikat meg az ,hogy ő napi 10-12 órakat dolgozik müszakba 10-12 rózsáért... senkinek nem mondjak.meg,hogy te segedmunkás, kőműves vagy gyari munkásnak kell lenned.... egyszerűen nem értem ..tipikus magyar gondolkodás.... ha a szomszédnak ezer forintal több van mert könnyebben keresi akkor az már ingyen elő ember es könnyen keresi a pénzt... ???!!király gondolatok....

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2022. november 12. 18:50

Ne járassátok már le azért magatokat kollégák....😢😢😢siralmas...

Kis csávó · Lelkes újonc (223 hozzászólás) · 2022. november 12. 17:39

Hello ,Hello! A Hannát ne piszkáljátok,mert ő most a legjobb a városban! Igen nagyon csinos nagyon szép és szerintem kiváló szexpartner! Nem hinném hogy,bárkinek bármilyen problémaja lenne vele! Ezért ne járassátiok le!!! 

Csinibaba · Újonc (90 hozzászólás) · 2022. november 12. 13:19

Te is bele vághatnál ebbe , ha neked ez fáj 🥺

 

Boj26 · Újonc (59 hozzászólás) · 2022. november 12. 12:39

Mert mi vagy akkor ha nem ingyenélő? Menj már magaddal….. Tudod mi a munka édes lányom? Hát nem ez….

 

Csinibaba · Újonc (90 hozzászólás) · 2022. november 12. 11:40

Ok . Azt várhatod szivem 🤗

 

Basa · Újonc (132 hozzászólás) · 2022. november 12. 11:38

Igazad van

Csak egy baj,h hogy nagyon kevés a jó vélemény rólad,vagy változtatsz,vagy elmész 

Innen nemsokára

Zita25 · Újonc (78 hozzászólás) · 2022. november 12. 10:05

Sziasztok

Szép Napot mindenkinek!

Ne haragudjatok de ma mégsem leszek!

28 -tól biztos ott leszek!

Aztán csapassuk!😘

 

Csinibaba · Újonc (90 hozzászólás) · 2022. november 12. 09:30

Már ne haragudj Basa , de nem is akarom h mindenki jó véleménnyel legyen, ahhoz nagyon megkéne felelnem minden egyes embernek. Viselkedéséhez kéne igazítsam magam, ahogy azt ő elvárja, valakinek túl kedves vagyok , valaki azt mondja megjátszom magam, stb.. nem, én mindig magam adom, sose leszek megjátszva . Gondolom nem vagyunk egyformák nem lehetek mindenkinek a szíve vágya ! Csak ti vagytok sajnos azok, akik mindent túl reagálnak (tisztelet a kivétel) és kitalálnak sokszor olyan csúnya dolgokat, ami nem fedi a valóságot. Ennyi!

Basa · Újonc (132 hozzászólás) · 2022. november 12. 09:13

Igy igaz

Minden férfi csak az igazat irja,de nem mindenki van jó véleménnyel rólad,sőt

Csinibaba · Újonc (90 hozzászólás) · 2022. november 12. 09:06

Figyelj ilyen hülye élősködők mindig is lesznek de egy tanács, halgass inkább a férfiakra, nyilván minden férfi csak is igazat írhatja rólam , még az is megírja képzeldd el a véleményét, aki még ÉLETÉBE nem is járt nálam 🤣🤣🤣🤣 

 

Csinibaba · Újonc (90 hozzászólás) · 2022. november 12. 09:04

Ahh istenem az ilyeneket miért nem dobják ki ? Még ingyen élő 🤣🤣

 

Csinibaba · Újonc (90 hozzászólás) · 2022. november 12. 09:02

a hazug lejáratásod ellenerére , a vendégek mosolyogva kérdezik, hogy legközelebb is jöhetnek e ;) és nem , nalam sose volt 25 egy ora ..

Bence88 · Újonc (66 hozzászólás) · 2022. november 12. 07:28

Jaj nagyon megakarom nezni magamnak ezt a Hanna lanyt de elveszitek egyre jobban a kedvem tole😂😂😂😂😂

 

Basa · Újonc (132 hozzászólás) · 2022. november 12. 07:21

Jaj ne mond már múlthéten még 25volt,vagy akkor úgy van,hogy kit hogy tudsz átverni!!!!???

Pláne meg mikor odaér a vendég meg fel sem veszed a telót

Timur · Újonc (15 hozzászólás) · 2022. november 11. 22:20

Támogatom! :D

 

Petya_001 · Tag (275 hozzászólás) · 2022. november 11. 22:11

Támogatom! Ha van olyan lány aki szintén támogatja, az rakjon ki magáról egy sapkás képet! Úgyis jön a tél! 😁

 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2022. november 11. 21:42

Csak egy kérdés... Miért nem lehet az állambácsinak a videkilanyokon es máshol hirdetők ár@it ársapkássá tenni??! Pl... húsz rázsaszál az óra és ez a fix... a tojás  a krumpli ársapkás akkor ez is lehetne az nekünk is kiszámithatóbb lenne...😉☝️☝️☝️👌👌🙂🙂🙂

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2022. november 11. 20:52

Beregisztrálsz egy órája es már tudsz is ajánlani?? Na ird ki ide légyszives a forumra ne titkolozz 😉😁

 

Bence88 · Újonc (66 hozzászólás) · 2022. november 11. 20:23

Muta inkabb melyik lany az szam alapjan nem fogok elmenni senkinez 😂

 


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen