Alíz 23-ról nem tudtok egy kis infót, jöhet privibe is
Köszönöm
Alíz 23-ról nem tudtok egy kis infót, jöhet privibe is
Köszönöm
Már nagyon hiányzott
Az biztos iss, de szerintem nem csak nekem. 😉
Hali.
Ez engem is erdekelne, hogy hol van ilyen.
Persze,mert.régen a tetkóshátú Linda aki a saját lakásaba a Toldin majd utánna a szarvason is melozott nagy kedvenced volt😉
Sebaj, a Linda szerintem szebb név. 😋
Keresztelkedés volt....😉🙂🙃Hetköznap is melozik a pap ugy látom....😜
Írtam :)
Sziasztok. Ha mar felhoztatok lenne par kerdesem. 😂 Mindig is ki akartam probalni nyiregyen a thai masszas szalonokat es pont a boldog befejezes miatt de azt hittem sehol sem vallalnak es mind kamu. Regen haver kerdezte toluk teloba es mindenhol ravagtak a vonalat. Szoval az erdekelne hogy melyik szalonban probalkozzak szerinted? Van egy ketto es nektek hol volt mar ilyen tapsztalatotok a meglevo szalonok kozul? A bocskai uton a panzional is peldaul? Tudtok szalonokat mondani ahol kaphatok egy jo masszast el melle a befejezest. Es a masik hogy hogyan kerdezzek ra anelkul hogy kizavarnak?😂😂 masszas kozben vagy vegen ra kell kerdezni vallalja e? Vagy o ajanlotta fel? Esku erdekel szoval trollok kimeljenek aki rendes valaszt ad annak koszonom.
Köszönöm szépen igen! Jövök neked egyel! ;-)
Én köszönöm a hozzáállásodat! És hogy örömöt tudtam okozni én is neked! Tényleg egy cuki csajszi vagy! :-*
😄😘
De aranyos vagy köszönöm szépen! Örülök, hogy a kedvedben tudtam járni ☺️😘
Nekem nem volt vitám vele, viszont mikor voltam nála az agancsos utcán, akkor büdös volt a szája, ami jól megalapozta a hangulatom tom tototom, s remek volt a hangulatomm tom tom tom tom tototom..
Noeminek kicsit enyves a keze... nekem volt már vitám vele... !!!
Jo tippet kaptál akkor 😉☝️☝️
Sziasztok. A Hanna 24 néven hírdető leányzó nagyon ott van a szeren! Nagyon csinos és tényleg szép arcú csajszi! Mindenben kedvemben járt! Én nagyon jól éreztem magam vele! Vigyázzatok rá,hogy még sokáig itt maradjon!
Ez nem feltétlenül így van... :) Thai masszáz szalonban év elején volt 8e alapból a masszázs (tuti emeltek már) és + 5-10 a kézi, ezen felül nem nagyon tudod kivel találkozol, milyen korosztály és hogy néz ki (bár gyakran itt sem :D :D :D ) Magyarul nem biztos, hogy ért, max angol és a franciára bedob egy +20-as árat... szóval nem midnen esetben jobb, de az biztos, hogy meggyúrni úgy meg gyúr, hogy kettészakadsz szinte :D Arra nagyon is jó.
Ha, a masszázson volt a hangsúly, lehet egy thai masszázs szalonnal jobban jártál volna, szakmai, időbeli és "virágszáli" szempontból is, és a végén a "hand job" is meglett volna egy kis pluszért.😅
Szivesen válalok masszázst ha érdekel valakit , nagyon jó kezem van