Nagyon régen ilyen volt a többség! Ez volt a normalitás! Amikor elkezdtem Debrecenben 7 nő volt elérhető, ebből 5 így állt hozzá! Ki hiszi ezt ma el, nem sokan!? És abból az az 5 mind komoly nő volt, nem csak külsőre. Német tanár, óvónéni, stb..láttad a nőn, hogy rákészült a mutatványra, mintha egy buliban jöttél volna össze vele. Mindegyik nőnek saját stílusa volt, jól akarta ő is magát érezni. ...ha egy hónap múlva mentem újra, akkor is emlékezett minden kis apró f@xságra amit mondtam neki anno. Normális volt a lakás, nagyon szép, ízléses ruhákban voltam fogadva, a mutatvány minősége leírhatatlan, ma senkitől nem lehet rossznéven venni, ha azt mondja erre, hogy kamu. Röhejes lesz amit írok, de még a virtigli fajta is szemérmesebb volt akkor, mint most bármelyik kezdő lány. Természetesen nagy tisztelet a Nagyon kevés kivételnek!