Aliglátszik· Lelkes újonc (55 hozzászólás)· 2013. július 10. 21:32
Szia Zsófi!
Igaz, HankMoody lett megszólítva, de talán megkérdezhetem, hogy finom masszázst vállalsz, vállaltok-e? Amennyiben igen, akkor felkeresnélek benneteket, s az is lehet, hogy majd készül egy beszámoló.
Remélem a fórumon is megjelennek majd a beszámolók rólunk és a hely igényességéről. Nekünk is furcsa,pedig nagyon maximalisták vagyunk a vendégekkel ,a lakással és magunkkal szemben is. Ha van időd látogass meg minket,vagy engem (Zsófi). Mi 3-an dolgozunk,nincsen "pit bull "
a konyhában ,csak és kizárólag mi :) Bizunk benne,hogy hamarosan rólunk is irni fognak . Köszönöm az észrevételt :) üdv:Zsófi
Röhej· Lelkes újonc (98 hozzászólás)· 2013. július 10. 08:48
Sziasztok!
Ma és pénteken nem leszek elérhető.
Boss· Lelkes újonc (55 hozzászólás)· 2013. július 10. 08:44
Am ebben van némi igazság :)
Boss· Lelkes újonc (55 hozzászólás)· 2013. július 10. 08:43
Kis hidegvizes borogatással egész hamar el szokott múlni :D Am Köszi :)
RHZW1· Újonc (33 hozzászólás)· 2013. július 09. 22:05
hmmmmmm besza behu,nem is mindegy ki milyen néven hirdet, pesten mehetnének a str*gók kerültről kerületre verekedni mert a ribanca nevét használja valaki....
Na ha meg valaki név alapján választ picsát, az vagy hülye vagy még nem látott olyat, felőlem GÉZA néven is hirdethet,csak ne fütykös legyen alatta.....DDDDDDDDD
hatas· Tag (183 hozzászólás)· 2013. július 09. 21:13
Otthon van. Állítólag talált magának valami faszit.
Mr xd· Újonc (22 hozzászólás)· 2013. július 09. 18:36
Tudnátok ajánlani jó masszőr lányt a kórház- malomkert környékén? Köszi !
Boss· Lelkes újonc (55 hozzászólás)· 2013. július 09. 17:18
Ott már nekem is végig futott a szemem Jolika :D
Boss· Lelkes újonc (55 hozzászólás)· 2013. július 09. 17:17
Lottival mi a h? szabin van? Férjhez ment ? :D valaki tud kűldeni számot ?? vagy valami ? Danke :)
Focus· Lelkes újonc (50 hozzászólás)· 2013. július 09. 10:28
Bp van!!! 100%
Focus· Lelkes újonc (50 hozzászólás)· 2013. július 09. 10:26
Köszi!! Voltam Nála!!:-))
Focus· Lelkes újonc (50 hozzászólás)· 2013. július 09. 10:25
Laura 27 is jó!!!
danaden· Újonc (9 hozzászólás)· 2013. július 09. 09:05
Üdv Mindenkinek!!!sajnos mostanában ritkán vagyok Nyíregyen...de most nemsokára a városba érek...segítsetek nekem,kit érdemes felkeresni???melyik szolgátatót/szolgáltatókat???sürgős lenne.köszönöm válaszotokat!!
bugajakab· Lelkes újonc (63 hozzászólás)· 2013. július 08. 22:31
Daniella meg Perla azért nem ajánlott, mert ha ti mentek akkor nekem jut időpont :) de soha rosszabakat...
anakin· Újonc (26 hozzászólás)· 2013. július 08. 17:57
sziasztok
ma sikerult eljutnom gina39 hez
tokeletes no
szep testel
1 felejthetettlen elmenyt kaptam tole
Boss· Lelkes újonc (55 hozzászólás)· 2013. július 08. 17:47
Csak bosszantani akarnak mert irigyek :) Egyiken be másikon ki :)
Boss· Lelkes újonc (55 hozzászólás)· 2013. július 08. 17:45
Az tuti,hogy 10/10 :D huhuhú sőt 11 :D
Röhej· Lelkes újonc (98 hozzászólás)· 2013. július 08. 17:36
Nekem nincs szükségem reklámozásra,megvan a kialakult köröm is emellett ha érdekel okoska :)
Röhej· Lelkes újonc (98 hozzászólás)· 2013. július 08. 17:34
Nem vagyok kislány,te nagyfiú :D
Ha nem érek te szerinted semmit,akkor minek témázol ennyit rólam? :D
Szerintem te szenvedsz abban nagyfiú
Ha tudni akarod igenis megy a biznisz,de neked ehhez semmi közöd,ugyanúgy ahogy hozzám sincs,úgyhogy ne foglalkozz velem,egyszerűen csak fordulj orvoshoz. :D
Téma indítva: 2010.02.25., 17873 hozzászólás összesen