Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Flaska · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2013. július 03. 14:40

Erika 38, kétszer voltam nála, nekem tuti volt

 

Törölt felhasználó · 2013. július 03. 07:59

Jó reggelt mindenkinek. Ma Nyíregyházázn leszek. Két leányzót szemeltem ki,Millát és Reginát. Millát még Fehérvárón akartam meglátogatní. Csak egy kicsit fúrák a képei,hól pocakos és zsírpárnás,vallahol meg semmi nyóma a zsíroknak. A nagy szilikon cicik az előny,a telefonban masszázst mondott csak, kézi levezetéssel,de személyes találkozónál lehet vele beszélní. Esetleg több infót tud róla valaki,hogy meddig lehet  nála elmenni?? A képek alapján,szerintem Regina egy igazi bombázó,de sajna még nem írt róla senki neki legalább egyformák a képei,a telefonban nórmálisan beszél,semmi lekezelés,felesleges igéret. Az á*ai korrektek. Ha valaki volt ennél a két lánynál,és segiteni túd a vállasztásban azt meg köszönném.

Doggy · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. július 03. 07:01

Srácok, Gina nincs kikapcsolva csak éppen nincs ideje a telefonra. És ezt nem negatívumként említem, hanem tényleg minden órában dolgozik, ami nem is csoda :) Én azóta napi szinten hívogatom, mióta vissza tért (kb egy honapja) és láss csodád a minap felvette a telót (el sem hittem).. Még egy fullosan betáblázott napon is kedvesen és nyugodtan elmond mindent amit tudni kell. Napokban olyan délután 3 óra körül értem el és holnap azaz 4.-ére kaptam megfelelő időpontot! Állítólag megéri várni rá.. Szóval, nem feladni! Előbb utóbb felveszi nektek is! :)

 

Lacika888 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. július 02. 23:23

Hali ! Nem tudja valaki,hogy mi lett Szandy 24-el vagy a telefonszámát ? Előre is köszönöm:Lacika

Focus · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. július 02. 14:15

Telefonszám van???

ronnie · Újonc (54 hozzászólás) · 2013. július 02. 11:24

Be lehet kerülni valahogy oda ? :) 

 

ronnie · Újonc (54 hozzászólás) · 2013. július 02. 11:24

Hol hirdet és milyen névvel? Jön még vissza ide ? 

 

picúr · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · 2013. július 02. 11:15

Van egy új száma Vip kuncsaftoknak.

 

Focus · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. július 02. 09:08
Focus · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. július 02. 09:07

Megbízható Milf tud valaki?

Focus · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. július 02. 09:06

Jázmin Bp van!! 100%

ronnie · Újonc (54 hozzászólás) · 2013. július 02. 08:53

Sajnos amióta újra fent van a hirdetése mindig ki van kapcsolva. Több időpontban több napon próbáltam , de mindig ki volt kapcsolva :( Engem is érdekelne. Illetve Jázminról tud valaki valamit? Most mennyi időre tűnik el ? Remélem csak nyaral , mert most terveztem volna meglátogatni :) 

 

Focus · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. július 02. 08:49

Gina 39-ről tud valaki valamit???

Röhej · Lelkes újonc (98 hozzászólás) · 2013. július 01. 12:45

Kedves wjdks!

:D

Törölt felhasználó · 2013. július 01. 12:40

Hát Regina,már egy jó ideje nem voltam ilyen helyen,kapcsolatom miatt. Ami sajnos mostanság már nem oylan fényes,mint volt. Szóval csak azért írok,ha esetleg rosszul alakulnak a dolgok a magánéletemben,szerintem meg fogalk látogatni,mert annyira téma vagy itt fórumon,hogy az döbbenet. Egy csajt ismerek még régebbről,aki sokat szokott téma lenni és ő nagyon cuki csajszi,szóval ebből kifolyólag remélem veled is ez a helyzet. :) Mert akkor te lennél a második ilyen nő,aki feszt téma itt fórumon és mégis szuper. :) Mondjuk,most nézem a képeidet és ha ezek valósak,akkor olyan nagyon nagy baj már nem lehet. :)

 

REGINA19 · Újonc (13 hozzászólás) · 2013. június 30. 22:16

Kedves thinman ! :) Köszönöm szépen a pozitív hozzászólást , aranyos vagy ! :) Teljes mértékben igazad is van !  Pusziii :) 

 

Kuplung · Lelkes újonc (66 hozzászólás) · 2013. június 30. 10:24

Helló!

Én voltam már Lolitához!Elmegy egynek a csaj!

 

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. június 29. 22:10

Gróf bácsi!?

 

Igaz ez a hozzászólásod már régebben volt,de csak most látom. Egy csövü,két golyós!Nem?


 

 

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. június 29. 08:58

Sziasztok!

 

Az érdekelne, hogy Niki (23 ), Lolita ( 19 ) és Barbi (23 ) lányok látszólag egy helyen dolgoznak.

 

Nem volt még valaki véletlenül Náluk?

 

Üdv: Thomika

 

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. június 28. 21:12

Úgy füstös,hogy én kérdeztem valamit és a nem korekt válasz.Mert kinek mi a hobbi van aki feljön ide forúmozkat van aki beül a tv elé van aki bekockul a gép elé.........stb és van aki szivesen segít másoknak pl:én Ahogy több embernek kellene teni ebben a tetves országban mert a magyar azzal van elfoglalva,hogyan tegyen kerezbe a másiknak és ha valakinek rossz akkor az a másiknak öröm.(ha valaki elesik az poén és nem segíteni kell felálni hanem rúgni rajta még egyet mert az mégnagyobb poén) Nem vagyok önkéntes igaszágosztó meg ilyesmi de minden ki kapjameg aminekijár ki innen ki onnan nekem ez a hobbim mert lelehet törni mindenkinek a szarvát csak a fogást kell megtalálni rajta.Nem konkrétan az eröszakos viselkedésre gondoltam és ezt hangsúlyozom.


Téma indítva: 2010.02.25., 17873 hozzászólás összesen