Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Röhej · Lelkes újonc (98 hozzászólás) · 2013. június 11. 09:39

Egészségedre Putyin :)

 

Flaska · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2013. június 11. 07:29

Helló, a ***moderálva*** még rajta van, bár nem tudom, hogy élő-e a hirdetése. Egyszer felhívtam, de mintha egy részeg csaj szólt volna bele.

 

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. június 11. 06:51

:)

Putyin · Újonc (30 hozzászólás) · 2013. június 10. 20:16

Üdv!

 

Delia Ferenc krt szuper csajszi. Mosolygós aranyos igaz van akcentusa de jol csinálja amit csinál. 7 fó de megéri. Igazi kis szűk puncija van és formás kis teste.

Azt hiszem nállam ő lesz az új Linda.

 

 

Lionel · Újonc (11 hozzászólás) · 2013. június 10. 18:59

Sziasztok!

 

Andy(19)-nál járt már valaki?

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. június 10. 16:59

Hát kinek mi jön be!Én nem voltam nála,de emlékszem a képeire...   ööö...azért is nem mentem hozzá.Aszem egyszer felhívtam,de nem mentem el végül.Nekem nem jött be.Nem azt mondom,hogy egy bányarém,de láttam már szebb lányt.

 Meg ha jól emlékszem régebben amikor még aktív volt írtam róla,hogy úgy főiskolás ő,mint én csillagász!!

 

Törölt felhasználó · 2013. június 10. 15:21

Üdv mindenkinek. Hétvégén szórakozni voltam,és kivel találkoztam,Főiskolás Adrival.  Nagyon meg van változva,szőke haj,igényes szeműveg, formás popsi,szép hatalmas mellek. Igazi bombázó. Csajós buli volt. Hosszú nézegetés után vettem a bátorságót és megszólitottam. Emlékezett rám,igen gyakori vendége voltam. Még most is bele remeg a lábam abba a franciába amit ő csinált,és az a hangós nyőgdécselések amivel élvezte az aktust nem volt semmi. Mondtam neki,hogy hiányzik,nem sok jó lány van itt Nyíregyházán. Volt 2-3 ember akivel nagyon jól érezte magát mint szex és beszélgetés terén. Az éjszaka folyamán probáltam közeledni felé,de hamar és gyorsan leállitott. Már csak a látvány is magáért beszélt. Még mindig Bomba nő.

 

Május · Újonc (27 hozzászólás) · 2013. június 10. 10:04

A melltartóméret egy számból és betűból áll. A szám a nő melle alatti körfogatot jelenti. A betű jelzi, hogy mekkora a mell. Azt pont nem írja. Ez Ő melle egy jófajta kis 85C-nek tűnik, de lehet D-s is. Az én farkam azt mondja jól belev.rném :)

 

cádik · Újonc (54 hozzászólás) · 2013. június 09. 14:52

Halat enni, hazudni tudni kell! (azt hiszem spanyol közmondás ) :-)

 

megmondó · Kvázi-tag (101 hozzászólás) · 2013. június 08. 19:56

Helló!

 

Van ez így: A hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát. :-)

 

 

 

Sámán · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. június 08. 17:35

***Tisztelt Fórumozó! Ön is ugyanolyan hirdető, mint "szimphapsi"!***

 

Szimphapsi!

Te uyanolyan szolgáltató vagy mint az oldalon szereplő lányok! /Ezt abból tudom,hogy rákattintottam a nick nevedre és bedobta a Redbull néven szereplő szolgáltatót!!!!/ Amit a szolgáltotásodért cserébe kapsz,azt egy női szolgáltatónál költöd el? Vagy lehet,hogy ez csak kölcsönös reklámozás?

enzo24 · Kvázi-tag (120 hozzászólás) · 2013. június 08. 13:09

pontos i-vel :S

enzo24 · Kvázi-tag (120 hozzászólás) · 2013. június 08. 13:08

hullámos hajú Kitty 20-nál valaki járt már?

Szergej · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. június 07. 14:55

Puncica tényleg abbahagyta az ipart? Olyan csalódott vagyok!

Álnéven sincs fenn?

szimphapsi · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. június 07. 14:26

***Kérjük az önreklám mellőzését!***

 

Tegnap voltam Kitty23-nál és jobb helyen jobb szolgáltatást kaptam.

Ami nekem nem mindegy,hogy nem volt nála gond a méretem és látszólag elég méllyen nyögött,tehát élvezi a nagyot is :)

Beszélgetni is tud-ritka dolog!

ennyi

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. június 07. 12:11

Sziasztok!

 

Sztella (25) -ről nem tudom elhinni, hogy a szememnek vagy a fark.mnak higgyek?

 

A szemem azt mondja, hogy ezek nem 85-ös mellek!!! ( ezt írja a leírásban )

 

A fark.m azt mondja, hogy nem kell ezzel foglalkozni, mert ha tényleg így néz ki a csaj, akkor legfeljebb nem ismeri a számokat! :-)))

 

Üdv: Thomika


 

 

Focus · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. június 07. 09:12

Na??

 

Focus · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. június 06. 12:33

Stella 25 tud valaki Infót???

Rózsa01 · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. június 06. 08:50

Érdekes,amikor nem vagyok elérhető,arról lehet hozzászólást irni-amikor elérhető vagyok akkor nem....

 

Focus · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. június 05. 07:35

KÖSZI!! Ő Tuti??

 


Téma indítva: 2010.02.25., 17873 hozzászólás összesen