Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
bugajakab · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2013. május 30. 17:27

Rájuk én is gondoltam, de Lotti még van?

 

 

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. május 30. 16:26

Pl. Helénáék?

 

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. május 30. 16:25

babyke18

 

bugajakab · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2013. május 30. 15:50

Sziasztok,

melyik megbízható szolgáltató dolgozik kolléganővel? Egy haverral szeretnénk menni két kedves lányhoz, de nem négyesre :)

Köszi a segítséget

BJ

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. május 30. 15:14

Szia!

 

Daniella (29) az egyik - ha nem a legjobb - jelenleg a városban. A képeken Ő van, nagyon kedves és figyelmes. Vele csak jól járhatsz.

 

Üdv: Thomika


 

 

Flaska · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2013. május 30. 09:25

Helló Hatas,

 

hogy hívják a csajt?

 

sonaj76 · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. május 30. 00:31

Daniella 29éves járt már nálla valaki,a fotókon ö van???

 

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. május 29. 19:09

Srácok nincs elérhetősége. Tel. számot nem ad. A hirdetése még kint van, ott találtok email-t.

Törölt felhasználó · 2013. május 29. 18:50

Szia

Engem is érdekelne, én is kérném az elérhetőségét a leányzónak.

Köszi

 

Törölt felhasználó · 2013. május 29. 11:09

Hali.Engem is érdekelne ez a leányzó. Ha lehetne küld már át kérlek az elérhetőségét.

 

aligbolond · Újonc (40 hozzászólás) · 2013. május 29. 08:53

Csak és kizárólag masszázs.

 

Flaska · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2013. május 28. 15:23

Millánál járt már valaki? Tegnap hívtam többször, de nem értem el. Enged is valamit vagy csak masszíroz?

 

Flaska · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2013. május 28. 14:34

Helló, kösz, akkor lehet, hogy csak jól reklámozza magát  a csaj.

 

Sámán · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. május 28. 14:26

Hello Flaska

nekem egynek elment.Középkategria.

Flaska · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2013. május 28. 13:20

Helló Sámán,

 

milyen Kitty? Formás? Készülök hozzá csak ha van véleményed akkor megköszönném.

 

Üdv

 

NyíregyiGigolo · Újonc (57 hozzászólás) · 2013. május 28. 08:54

Szia!

 

Sikerült vele egyszer beszélnem...skype-on nagyjából meg is beszéltünk mindent, *rakat, lehetőségeket...Viszont azóta nem érem el. Nálad, hogy ment az egyeztetés? melyik napokon elérhető?

 

Üdv! 

 

Privátban telefonszámot küldenél?

 

 

 

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. május 26. 17:09

Bizony nem tévedsz, ők azok. Jól átléceltek a szomszédba.

 

Béci · Újonc (21 hozzászólás) · 2013. május 26. 14:03

Hello

 

Amennyiben aktuális még a kérdésed, én voltam. Mire vagy kíváncsi vele kapcsolatban?

 

kcsx · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. május 26. 13:17

A napokban meglátogattam Fanni19-et. (masszázs)

A belvárosban található meg, nem messze a mekitől. Masszázs ***moderálva***

A képeken egyértelműen nem ő van, de nagyon hasonlít. Amúgy a "kisebbséghez" tartozik, de rendben van. Nem volt lehúzás, a masszázs elment egynek.

 

Egyéb észrevétel: amikor mentem be a lépcsőházba, jött velem szemben pár fiatal srác, és csaj. Amikor végeztem érdekes módon ismét összetalálkoztam velük a lépcsőház bejáratánál. Véletlen???

kcsx · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. május 26. 13:10

Tippelek: Hajdú-Bihar Pandora és Kloé. Bár lehet hogy tévedek...

 


Téma indítva: 2010.02.25., 17873 hozzászólás összesen