Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Boss · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2013. március 18. 16:25

Nem. Ismerem Yvettet és már voltam Lénánál nem u.a. :) Tuti 1500%

 

nyír1 · Újonc (30 hozzászólás) · 2013. március 18. 16:25

Csak csatlakozni tudok gigolohoz. Gina25 nagyon kellemes élmény lehet bárkinek. Kellemes, vidám, jó hangulatú társaság. Amíg nem foglalt, be nem áll a szája :). Képek alapján a melleket nagyobbnak gondoltam volna, de nem volt vészes.

A 8-as osztályzat is megállja a helyét.

 

nyír1 · Újonc (30 hozzászólás) · 2013. március 18. 16:22

Igaz ami igaz, két Lotti hirdetés van most kint. Az egyik már tavaly év közepe óta, a másik viszont múlt csütörtök óta.

Ugyanazok a képek, adatok, de más tel.szám.

Most legyetek okosak...

 

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. március 18. 15:47

Szia!

 

Te valószínűleg egy csalódott fickó vagy ( gondolom ex-barát ) mert ennyiből nem valószínű, hogy csak így simán beazonosítod. ( bár gondolom az összes haon.hu-s és boon-os és szon-os lánynak kívülről fújod a tetkóit. )

 

Ha pedig ez így van, akkor szerintem elég szemét húzás volt a nevét közzétenni ( és persze akkor, ha valóban erről a lányról van szó )

 

További szép napot!

 

Üdv: Thomika

 

kovacsj007 · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. március 18. 14:43

a haon.hu naplánya fotóknál ha rákerestek ivett néven vagy a googlén ak megnézhetitek a tetkót piercinget :D

kovacsj007 · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. március 18. 14:43

Sziasztok!

 

Szerintetek Léna(33) nem hasonlít ***moderálva*** Ivettre? Mert a tetoválások, köldök piercingek is stimmelnek. Vélemények? Ja és szilikon van mind a kettőjüknek. Köszi előre is :D

 

http://naplanya.haon.hu/lanya/ivett-2012.01.05./3406998/3407030.jpg

 

https://videkilany.hu/store/hirdetesek/5/e9da2b3da207176d5b9e5dabd7904878.jpg

 

Vélemények?

 

Haramia · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. március 17. 17:47

Látogasd csak őket. 

SOK sikert!

 

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. március 17. 15:39

Haramia szerintem te kanyizol mert lottiék elismertek ti meg sehol nem vagytok a kis bantuddal ugye gyula ásd elmagad jó mélyre te,hogy még a legjobb kutya se éreze a szagodatt csá

enzo24 · Kvázi-tag (120 hozzászólás) · 2013. március 17. 11:21

jó elgondolás xd

 

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. március 15. 17:16

Megjött azt isteni szikra nemmellózom többet meg van a tutti biznisz!Csinálok egy hasonló oldalt és ahogyan számolgatom csak Gyula hirdetéseiböl megélek.

 

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. március 15. 16:12

+1?És lottiék az eredeti hirdetök?

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. március 15. 16:09

Haramia ezt hogyan érted letöltötte a képeit is azzal hirdet kérlek fejsd ki bővebben ha lehet?

Haramia · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. március 14. 20:45

VIGYÁZAT URAIM! GYULAVESZÉLY!!!!

A most hírdető Lotti és Heléna nem azok a leányzók akik a körúton rendelnek! 

Gyula taktikát váltott!!!

 

Törölt felhasználó · 2013. március 13. 14:28

Ma délelőtt voltam Lindánál,aki egy csodálatos lány. Mind külsőleg,mind belsőleg. Teljesen más hangulata volt a vele eltöltött időnek,mint a többi lánynál,akiknél ezt megelőzőleg voltam. Minden egyes percét élveztem és jó érzés visszagondolni rá. Ha ezt olvasod Linda,akkor köszönöm szépen a mai délelőttöt Neked. Dávid. 

vili · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. március 13. 12:58

Kármenről van valakinek tapasztalata?
Kik ajánlottak az idősebb korosztályból? 

revesz79 · Újonc (22 hozzászólás) · 2013. március 13. 10:52

Ha jól tudom Gina25 egyáltalán nem vállal p*psit, igaz kb 2 hete voltam vála, tehát azótta bármi lehet.

 

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. március 12. 21:34

Menni kell szavalni?

 

Röhej · Lelkes újonc (98 hozzászólás) · 2013. március 12. 21:31

Sajnálattal közlöm,hogy most pénteken nem leszek eléhető

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. március 12. 15:19

Szóval akkor neked 18/5,5cm?!Te vagy a falu bikája!!!

 

NyíregyiGigolo · Újonc (57 hozzászólás) · 2013. március 12. 14:49

Gina25 ről élmény:

 

Egyszer voltam nála, k 2 hónapjade ez nem annak tudható be, hogy valami nem stimmelt...Könnyen elérhető, de elég elfoglalt amit meg is értek. Találkozásunkkor: KEdves, mosolygós, és béna parókában fogadott, ami az összképet nem rontotta le nagyon, gondolom így próbálja inkognitóját megtartani. Kellemes testtalkat, intelligens hangnem. Szeret beszélgetni és lehet is vele mindenről. Az előjáték mint minden más nálam csak óvszerrel jöhet szóba, de ha jól emlékszem enélkül is szívesen fogadja az arra érdemeseket. Kellemes technika, utána aktus. Semmit nem siet el, odafigyel..órát "nagyon" nem nézi.. :D Pár perc túlóráért nem szól. Viszonylag normál méretekkel vagyok ellátva (18/5,5 cm) aminek láttán sem viszakozott az extraként kérhető popsitól. Akkor sajnos nekem nem volt időm ezt már bevállalni, de legközelebb biztosan vele kezdek!! Nincs lehúzás! 10-es skálán egy erős 8-ast adnék ami a mai körülmények között egészen jónak mondható szerintem. 

 

Üdv.!

 

Olvasgatom a fórumot, rég nem jártam erre...hát nem sok értelmét látom most. Jó lenne ha olyanok írnának akinek valós tapasztalataik vannak. Most kit ajánlanátok aki *r/arány értékben megfelel szerintetek..??


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen