Nem. Ismerem Yvettet és már voltam Lénánál nem u.a. :) Tuti 1500%
Nem. Ismerem Yvettet és már voltam Lénánál nem u.a. :) Tuti 1500%
Csak csatlakozni tudok gigolohoz. Gina25 nagyon kellemes élmény lehet bárkinek. Kellemes, vidám, jó hangulatú társaság. Amíg nem foglalt, be nem áll a szája :). Képek alapján a melleket nagyobbnak gondoltam volna, de nem volt vészes.
A 8-as osztályzat is megállja a helyét.
Igaz ami igaz, két Lotti hirdetés van most kint. Az egyik már tavaly év közepe óta, a másik viszont múlt csütörtök óta.
Ugyanazok a képek, adatok, de más tel.szám.
Most legyetek okosak...
Szia!
Te valószínűleg egy csalódott fickó vagy ( gondolom ex-barát ) mert ennyiből nem valószínű, hogy csak így simán beazonosítod. ( bár gondolom az összes haon.hu-s és boon-os és szon-os lánynak kívülről fújod a tetkóit. )
Ha pedig ez így van, akkor szerintem elég szemét húzás volt a nevét közzétenni ( és persze akkor, ha valóban erről a lányról van szó )
További szép napot!
Üdv: Thomika
a haon.hu naplánya fotóknál ha rákerestek ivett néven vagy a googlén ak megnézhetitek a tetkót piercinget :D
Sziasztok!
Szerintetek Léna(33) nem hasonlít ***moderálva*** Ivettre? Mert a tetoválások, köldök piercingek is stimmelnek. Vélemények? Ja és szilikon van mind a kettőjüknek. Köszi előre is :D
http://naplanya.haon.hu/lanya/ivett-2012.01.05./3406998/3407030.jpg
https://videkilany.hu/store/hirdetesek/5/e9da2b3da207176d5b9e5dabd7904878.jpg
Vélemények?
Látogasd csak őket.
SOK sikert!
Haramia szerintem te kanyizol mert lottiék elismertek ti meg sehol nem vagytok a kis bantuddal ugye gyula ásd elmagad jó mélyre te,hogy még a legjobb kutya se éreze a szagodatt csá
jó elgondolás xd
Megjött azt isteni szikra nemmellózom többet meg van a tutti biznisz!Csinálok egy hasonló oldalt és ahogyan számolgatom csak Gyula hirdetéseiböl megélek.
+1?És lottiék az eredeti hirdetök?
Haramia ezt hogyan érted letöltötte a képeit is azzal hirdet kérlek fejsd ki bővebben ha lehet?
VIGYÁZAT URAIM! GYULAVESZÉLY!!!!
A most hírdető Lotti és Heléna nem azok a leányzók akik a körúton rendelnek!
Gyula taktikát váltott!!!
Ma délelőtt voltam Lindánál,aki egy csodálatos lány. Mind külsőleg,mind belsőleg. Teljesen más hangulata volt a vele eltöltött időnek,mint a többi lánynál,akiknél ezt megelőzőleg voltam. Minden egyes percét élveztem és jó érzés visszagondolni rá. Ha ezt olvasod Linda,akkor köszönöm szépen a mai délelőttöt Neked. Dávid.
Kármenről van valakinek tapasztalata?
Kik ajánlottak az idősebb korosztályból?
Ha jól tudom Gina25 egyáltalán nem vállal p*psit, igaz kb 2 hete voltam vála, tehát azótta bármi lehet.
Menni kell szavalni?
Sajnálattal közlöm,hogy most pénteken nem leszek eléhető
Szóval akkor neked 18/5,5cm?!Te vagy a falu bikája!!!
Gina25 ről élmény:
Egyszer voltam nála, k 2 hónapjade ez nem annak tudható be, hogy valami nem stimmelt...Könnyen elérhető, de elég elfoglalt amit meg is értek. Találkozásunkkor: KEdves, mosolygós, és béna parókában fogadott, ami az összképet nem rontotta le nagyon, gondolom így próbálja inkognitóját megtartani. Kellemes testtalkat, intelligens hangnem. Szeret beszélgetni és lehet is vele mindenről. Az előjáték mint minden más nálam csak óvszerrel jöhet szóba, de ha jól emlékszem enélkül is szívesen fogadja az arra érdemeseket. Kellemes technika, utána aktus. Semmit nem siet el, odafigyel..órát "nagyon" nem nézi.. :D Pár perc túlóráért nem szól. Viszonylag normál méretekkel vagyok ellátva (18/5,5 cm) aminek láttán sem viszakozott az extraként kérhető popsitól. Akkor sajnos nekem nem volt időm ezt már bevállalni, de legközelebb biztosan vele kezdek!! Nincs lehúzás! 10-es skálán egy erős 8-ast adnék ami a mai körülmények között egészen jónak mondható szerintem.
Üdv.!
Olvasgatom a fórumot, rég nem jártam erre...hát nem sok értelmét látom most. Jó lenne ha olyanok írnának akinek valós tapasztalataik vannak. Most kit ajánlanátok aki *r/arány értékben megfelel szerintetek..??