revesz79· Újonc (22 hozzászólás)· 2012. december 16. 19:17
Mint már régebbi hozzászólásomban is írtam Gina 24 nevű csajnál már töbször megfordultam, viszont kb 3 hete nem jártam nála mert a munkám Debrecenbe szólít ezért picit elhanyagoltam, de még ünnepek előtt meglátogatom. Nagyon jó popsija van és legalább értelmes is, mert bármiről lehet vele beszélgetni. Próbáld ki, megéri szerintem. A szandy 24 nevű csajhoz még nem volt szerencsém. Sok sikert.
fustos· Őstag (459 hozzászólás)· 2012. december 15. 19:15
Ez a túlspirázd szó használata olyan romantikus.
GSP· Újonc (37 hozzászólás)· 2012. december 15. 18:22
GINA 24 SZANDY24 VELEMENY ROLUK. KOSZ
joker· Újonc (12 hozzászólás)· 2012. december 15. 17:15
hát egyedül nem jó föleg ha mindenki lelép meg eltünik gyönyörű szép
joker· Újonc (12 hozzászólás)· 2012. december 15. 05:50
Istenem De Rafinált Valaki Csak Nehogy Túlspirázd Magad Tájföl. Ui.: MR GATTO
joker· Újonc (12 hozzászólás)· 2012. december 15. 04:39
A Hipi Hopit is csipem ja már értem.
diplomata pasi· Újonc (19 hozzászólás)· 2012. december 14. 21:47
:)))))))))
vas orú· Kvázi-tag (79 hozzászólás)· 2012. december 14. 20:40
Ennek milyen szaga van?
vas orú· Kvázi-tag (79 hozzászólás)· 2012. december 14. 20:35
Köszi! :-)) Olyan jót nevettem a kívánságodon! :-)) Nincs hari, ugye?
Bigbang· Újonc (7 hozzászólás)· 2012. december 14. 19:43
*** Kérjük az önreklám mellőzését! ***
Jó estét férfitársaim,mivel ma töltöttem ..életévemet,gondoltam megajándékozom magamat egy kis kényeztetéssel.Mivel én szomszéd megyebeli vagyok és hát mivel elég sűrűn látogatom a hölgyeket,nemigazán találtam 2 bevállalós csajt aki igazából élvezi a 3as felállást,igy esett a választasom megyétekre,közelebbről Bogira és Diára.Nem hittem a szememnek és a férfiasságomnak ahogy ők egymásnak estek-na ők tényleg élvezték a szexet.Hát mit irjak még,minden téren kielégülten távoztam!Most már tudom ,hogy Nyiregyen kiket kell keresnem!
Dominic· Újonc (5 hozzászólás)· 2012. december 14. 19:37
Sziasztok!
Thomika megfogadtam a tanácsodat és meg látogattam a Dia-Bogi párost. Ahogy ígértem írok beszámolót. A lakás szép igényes, bár kicsi. A lányok kedvesen, mosolygósan fogadtak, dekoratívak, a képek nem kamuk, látszik, hogy még nincsenek "k*égv*"....
5 perc megbeszélés, üdítővel kínáltak és kezdődött a "bevetés". Hmmm nem volt panaszom rájuk, sőt... de ami ott történt az maradjon a mi titkunk elég annyi, hogy nem bántam meg. Én is jól éreztem magam és a lányok is. Az biztos én csak ajánlani tudom őket.
Sziasztok
diplomata pasi· Újonc (19 hozzászólás)· 2012. december 14. 19:27
Te vas orrú ha már vkit ajnánlanak az csak biztos a hirdetö lehet ugye?? hogy görbüljün meg a vas orrod :D :D :D
vas orú· Kvázi-tag (79 hozzászólás)· 2012. december 14. 18:19
Így már más! Az én fejemben is kigyúlt a lámpa! :-) A kérdésedre a válasz: igen. Kettőn áll a vásár.
vas orú· Kvázi-tag (79 hozzászólás)· 2012. december 14. 18:14
Köszönjük, Anett, mindjárt továbbítom az ajánlásodat Patriknak. :-)(:-
diplomata pasi· Újonc (19 hozzászólás)· 2012. december 14. 17:50
Anettot nagyon ajánlom ;) már voltam nála és házhoz is hivtam nagyon korrekt csini csajszi :)
Patrik· Újonc (39 hozzászólás)· 2012. december 14. 16:57
Saját k*r*ra (miért nem engedi kiírni a ***moderálva** szót???
Patrik· Újonc (39 hozzászólás)· 2012. december 14. 16:56
Saját lakásra, basszus. Valami nem stimmel a rendszerrel...:D
Patrik· Újonc (39 hozzászólás)· 2012. december 14. 16:50
Na, sajnálattal konstatálom hogy funkcionális analfabéta lettem:)
Ezt akartam: Hívott-e már el valaki itt saját lakásra lányt, és hogy a Bogit elhívná-e valaki:)
vas orú· Kvázi-tag (79 hozzászólás)· 2012. december 14. 16:26
Sajnálattal kellene elfogadnom, ha az utolsó két sorod igaz lenne. Akkor ez felvetné a természet körforgásának elvét, miszerint az oroszlán (miután gazellát evett egész életében, majd meghalt) testéből fű növekszik.
vas orú· Kvázi-tag (79 hozzászólás)· 2012. december 14. 16:22
Ezt most úgy érted, hogy hozzám valaki más hívott-e már el lányt, és az, aki ezt megtette, el merné-e hívni Bogit úgy általában bárhová, bármikor, bárminek? :-)
Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen