hello mindenkinek tegnap voltam virág nevezetü csajnál aki egy magyar nönek van feltüntetve de valójában egy cigány lány aki csúnyán lehuzza azokat akik hozzá mennek én ***moderálva*** és megkért hogy menjek a méreg akkor volt bennem amikor megtudtam hogy csak ***moderálva*** többet én hozzá nem megyek és nem ajánlom sekinek sem.
ui:vigyázzatok magatokra ha nem az a lány fogad titeket akihez mentetek akkor nem vagytok kötelesek ott maradni és ha pampog a kiss csaj hogy majd igy meg úgy elintéznek a barátai te meg mond meg neki jól van én meg rád hivom a rendöröket és öket biztosan érdekili majd hogy itt mi folyik.