Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2011. február 08. 22:22

Szia Thomika!

 

Köszönöm utólag is, hogy kiálltál mellettem!

Javaslom neked, hogy tegyél az ilyen kommentekre, ne foglalkozz vele!

Drága Hofi Géza mondta a Tiszta őrültekházában: "...hettyem-pitty". Nekem ez jutott róla eszembe. Ha megnézed érteni fogod.:)

 

Minden jót!

Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2011. február 08. 22:16

Köszi KP74, igyekszem... :) Az "ilyenek" soha nem fognak felbosszantani, egyszerűen nem tudnak kihozni a sodromból, hiába próbálkoznak. Gyula óta (gondolom olvastad) nem is kívánok lesüllyedni ilyen mély szellemi szintre.

Osztom a véleményed intelligencia terén, sajnos ilyen korcs világban élünk.

 

Minden jót Neked!

Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2011. február 08. 22:11

Szia Andris!

 

Miráról a következőket tudom elmondani:

kedves, aranyos, talán kicsit túlságosan is csöndes lány. Testalkata teltnek mondható, de nem kövér. Normál dolgokat vállal csak (pl: popót nem). Elég nagy cicikkel bír. Ha szereted az ilyen lányokat, akkor megérheti kipróbálni.

Elmondása alapján egyedül van a lakásban, de én a szomszéd szobából hallottam zajokat kiszűrődni (de az is lehet, hogy a szomszédból hallatszott át). Ha nem is egyedül van, szerintem akkorsem managgerrel, ami jó hír. Díjszabása, mint általában a legtöbb lánynál. Kis túlzással a stadion környékén található, egy régi boralapanyagról elnevezett utcán.:)

 

Minden jót!

Andris 89 · Újonc (14 hozzászólás) · 2011. február 08. 20:55

sziastok!.Mirárol-tudtok-infot-elöre-is-köszi

pitty · Újonc (31 hozzászólás) · 2011. február 08. 19:15


Na ugye mondtam kisfiam,hogy hagyd el az oldaltNemneked való ez minimax az kell neked.

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2011. február 07. 09:53

Sziasztok!

 

Miért küldtetek moderálásra? :-((((

 

Hát itt már semmit sem szabad??

 

Thomika

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2011. február 04. 14:22

Szia Heineken!

 

Igen, így hó vége-eleje felé, amikor nincs még fizu, nagyon nehéz a megélhetés. Ilyenkor marad az írosgatás és a fantáziálás! :-)))

 

Üdv: Thomika

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2011. február 04. 14:20


Szia pitty (Katalin)!

 

Eddig nem volt magyaróra, de most figyelj kis barátom:

 

Mi ez thomika? Magyaróra vagy óvoda? Ha nem áll a farkad vegyél be egy viagrát ,vagy menj vissza az óvodába ,vagy töröld magad innen. Ez szánalmas, ha nem tudod ez egy sexuális oldal fóruma és itt beszéljük meg a lányok mikéntjét. De te szerintem az óvodába való vagy, kopj le innen!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ennyi hibával nem valószínű, hogy 5-ös voltál nyelvtanból.

 

A másik az, hogy ha jól láttam már 6 egész hozzászólásod volt a fórumon. Ebből egyet nekem szántál ( lásd fent ) a másikkal Heineken star-t örvendeztetted meg.

 

Kettőt töröltek, mert gondolom szépen fejezted ki magad.

 

Kettőben pedig szerintem nem sok mindent mondtál az adott leányzóról.

 

Ezzel szemben Heineken star barátunk 49 hozzászólással bír, bár igaz én a magam részéről "csak" 22 hozzászólást tudhatok magam mögött. ( azonban ezek közül egyet sem kellett törölni a mosatlan szám miatt )

 

Na legyél jó és tanulj sokat!

 

Üdv: Thomika

 

KP74 · Újonc (29 hozzászólás) · 2011. február 04. 12:14

Heineken Star!

Jól bírod, le a kalappal!
Sokáig azt hittem naívan, hogy ilyen mértékű butaság csak a Mónika Showban létezik, de tévedtem!
Nagyon sok 80 alatti IQ negatív ember létezik!

 

Üdv

Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2011. február 03. 21:55

Bocs pitty, de ki kell javítsalak:

Nekem nem áll fel, és Thomikának nincs pénze lányokra!

Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2011. február 03. 21:52

:)))

pitty · Újonc (31 hozzászólás) · 2011. február 03. 20:12

Heineken star vagy szar te is kopj le innen ez nem magyar óra fóruma óvodások csorog a nyálatok szeretnétek  valameik leányzót,de nincs lóvé akkor meg mi a francot kerestek itt, Carton  network az kell nekte. meg mese meg a csillagok háborúja.

pitty · Újonc (31 hozzászólás) · 2011. február 03. 20:07

Mi ez thomika magyaróra vagy óvoda ha nem áll a farkad vegyél be egy viagrát ,vagy menny vissza az óvodába ,vagy töröld magad innen .Ez szánalmas ha nem tudod ez egy sexuálil oldal fóruma és itt beszéljük meg a lányok mikéntjét.De te szerintem az óvodába való vagy kopj le innen.!!!!!!!!!!!!!!!!!

Andris 89 · Újonc (14 hozzászólás) · 2011. február 03. 16:22

Sziasztok.tudnátok.ajánlani.valami.jo.nöt.elöre.is.köszi

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2011. február 03. 11:47


Apám, és tényl4eg kimoderálta a rendszer, tehát a helyes válasz:

 

F a s z á l l í t ó k! :-))))))))

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2011. február 03. 11:43

Szia!

 

Az előbb véletlenül ráböktem az elküldre, mielőtt befejezhettem volna a mondatot.

 

Tehát:

 

Hogyan hívják azokat a hajósokat, akik kivágott fákat szállítanak?

 

Faszállítók!

 

Na ezt moderálják ki! :-)))

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2011. február 03. 11:19


Szia!

 

Azt tudod, hogyan hívják azokat a tutajosokat, akik faanyagot szállítanak

Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2011. február 02. 21:22

Hoppá! Egy hiba...

A rendszer automatikusan moderálja azt a szót, amiben nincs semmi csúnya! Csak az egyik szótag. Szóközökkel elválasztva írom le, hátha így nem veszi észre:

s z a r v a s h i b a

Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2011. február 02. 21:20

Köszi Thomika!

 

Igazad van, köszönöm, hogy felhívtad a figyelmem, ígérem leközelebb nem vétek ekkor szarvashibát! :-)

Mélységes bocsánatot kérek mindenkitől!

És (tudom, hogy nem kezdünk így mondatot, de az írónak van joga hozzá) most vezeklésképp megostoroztatom magam... valamelyik lánnyal! :)))

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2011. február 02. 08:44

Szia Heineken!

 

Elküldelek moderálásra, mert azt írtad, hogy "rövidnadrág"!

Ilyen kifejezéseket nem használunk a fórumon!!!! :-)))))))

 

Üdv: Thomika


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen