Szexpartner fórum nyíregyháza
Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
kazi · Újonc (25 hozzászólás) · 2010. október 23. 11:04
kazi · Újonc (25 hozzászólás) · 2010. október 23. 11:02
hali ha tudtok valamit Klaudia 20- ról írjátok meg nekem mailbe. meg ha tudtok valami jó csajt ajánlani. a mail címem: rev223@hotmail.com előre is köszi
vlaki · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. október 22. 22:00
Hello nem tudom ki az az ilettö aki irt rolam de ne akkarom mrgsérten de a gyerek lehet hogy látszik de mégis megvannak velem elégedve a partnereim ugyhogy le lehet rollam szálni amugy meg ilyen bunko illemtelen ne is keresen fel engem na szia
figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. október 21. 19:45
hello mindenkinek,csak egy erdekessegre szeretnem felhivni a figyelmeteket.biztos atneztetek a nyiregyi csajokat,en ep a minapp lilla21-nel akadtam el kis idore,ugyanis a 3ik fenykepe eleg perverz,vagy hogy fejezzem ki magam:)))a holgy ep a hirdeteshez valo kepre pozol,es kozben egy 2-3 eves kisgyerek meg belemaszik a kepbe:Da holgy bemutatkozo szovege meg igy:``Lilla vagyok ha képeim elnyerték tetszésedet vagy megbizsergették a fantáziádat akkor...``kossz inkabb nem:)
KP74 · Újonc (29 hozzászólás) · 2010. október 21. 17:23
Sziasztok!
Én voltam Lettinél, nem volt vele gond, nem annyira kedves, de nem vészes. Az mondjuk érdekes, hogy sokáig Letti és barátnője néven hirdetett, aztán a barátnő sosem volt elérhető! Mindig az volt a szöveg, hogy a jövőhéten lesz! Picike, formás csaj!
Mostanában Whitelady érdekes még nekem, nem lehet elérni semmilyen időben, pedig kicsörög a telefonja. Nagyon igyekszik az ember kedvére tenni, nem jön zavarba semmitől! Mennék még hozzá, csak …
Konstans, megbízható szolgáltató szerintem az Ószőlőn dolgozó két lány Vanda és Kinga!
Jó lenne ha tényleg több hasznos beszámolót írnátok, nem pedig privátban menne a susmus, mert ezért van ez a fórum!!!
Üdv
nemtom · Újonc (46 hozzászólás) · 2010. október 20. 20:15
Ez tényleg gáz nekem rendbe volt minden én 11körül mentem hozzá!!Elhiszem h elis ment tőle kedved!!
amúgy nem értem valószínű...TÖRÖLVE...,de akkor mér nem azt mondta h ma nem tud fogadni gyere holnap,ő baszta el a ...TÖRÖLVE...:S!!
Tibior · Újonc (21 hozzászólás) · 2010. október 20. 20:08
szevasz gebasz!!!Én ajánlom neked Kinga babát már 2 éve járok hozzá nem lehúzós és ápolt lány nagyon. Igaz nem vállal sok mindent de ez érhető is!!! Szerintem korrekt lány,próbáld ki nem fogsz csalódni.
Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2010. október 20. 15:56
Sziasztok!
Ma meglátogattam Laura39-et 06-30/518...TÖRÖLVE...
AZAZ csak meglátogattam volna.
Délelőtt felhívtam ( nem tudok ki hogyan van ezzel, de én csak max. azokat a lányokat hívom számkijelzéssel, akiknél már többször voltam. ) Fel is vette, elmondta az ...TÖRÖLVE..., és azt, hogy egy órával előbb hívjam, mint ahogy menni szeretnék.
13:40-kor hívtam és mondtam, hogy mennék hozzá, de azt mondta, hogy csak másfél óra múlva menjek.
Pontosan meg is jelentem 15:15-kor, telefonáltam, és kérte, hogy adjak már 2 percet, mert gyorsan lezuhanyzik. ( ez rendben is van, szeretem, ha egy lánynak friss illata van, én is mindig lezuhanyzok előtte )
Hívtam 5 perc múlva, és akkor azt mondta, hogy adjak már 5 percet, mert vannal a másik szobában és nem akar zavarni. Kérdeztem, hogy többen is ...TÖRÖLVE...? MOndta, hogy nem, csaka főbérlőjének a pasija van fent és nem akar ott JÁRKÁLNI!!! ( megjegyzem, hogy a két telefonhívás között csak egy csaj lépett az épületbe ) MOndta, hogy adjam meg a számomat és akkor rám csörög, ha elment a pasi.
Erre nem voltam hajlandó, de mondtam, hogy O.K. adok még 5 percet.
10 perc múlva hívtam és ekkor már nem vette fel a telefont.
Az itt leírtak velem történtek meg, lehet, hogy másnak több szerencséje lesz, de és köszönöm ebből többet nem kérek, megyek más csajokhoz, van még a városban választék.
Üdv: Thomika
hyper · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. október 20. 12:48
Köszönöm a választ Kari-ka, ha ilyen akkor kihagyom.
nemtom · Újonc (46 hozzászólás) · 2010. október 20. 12:04
A laura39 egészjó, ha vki szereti az idősebb korosztályt!!
van tükör a szobába:D:P, fürdő igényes, jól mozgott nekem az ágyba, franciája jó,de sztem nem nagyon ha ...TÖRÖLVE...
Ádim · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. október 19. 18:24
Heló mindenki!Én voltam a Mira22 nevü hölgynél és nincs okom panaszra!Nem olyan bevállalós mint a legtöbb szépség de rendesen végzi a munkáját!Sajnos nem mindig elérhető de merem ajánlani!Fogunk még találkozni mi is!
Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2010. október 19. 13:31
A képek valódiak,a névváltoztatás pedig rendszeres nála.Ugyanazt tudom mondani róla mint Kinga babárol(régebben együtt laktak)flegma lekezelö,és elég sokat képzel magárol,és elég hangulatfüggö.Szent István+Széchenyi,ha szerencséd van elég jól elvagy vele,ha nem akkor egy nagy nulla,óranézös,lehuzásra hajlamos.
hyper · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. október 19. 09:08
Hello, Letti(23) felöl érdeklödnék ha vki már járt nála,más oldalon is láttam más néven ugyan ezekkel a képekkel.és igy kicsit gyanus nekem, pedig a képek alpján nem lehet rossz.
Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2010. október 18. 22:14
Szerintem felejtös!Nyegle,nyávogós cigó csaj aki egy kicsit sokat hisz magárol. Szent István+Széchenyi cserébe meg egy nagy nulla!!
gebasz · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. október 14. 21:18
Kinaga babánál volt már valaki?
Jó lenne egy kis beszámoló róla.
nemtom · Újonc (46 hozzászólás) · 2010. október 11. 17:58
Erről a Mira 22ről valaki vmi infót tud??
Járt már nála valaki??
Scepti · Újonc (39 hozzászólás) · 2010. október 11. 14:46
Ha 27 vagy, akkor bocs, Lilla41!
Scepti · Újonc (39 hozzászólás) · 2010. október 11. 14:41
Hello Kivagyok! Nem tudok róluk semmit. De Barbi(26) engem is érdekel, ha van valakinek tapasztalat, ossza meg!
mz/x · Újonc (18 hozzászólás) · 2010. október 11. 01:31
SZIA LOFAROK! HA NEM GOND IRNAL NEKEM BARBI26ROL KICSIT BOVEBBEN! emze_perix@freemail.hu KOSZI
freddy · Lelkes újonc (64 hozzászólás) · 2010. október 10. 18:57
Tibior, te nem gondolod hogy ez így elég kevés !!! Se egy pontosabb cím, se egy telszám, se egy név. Senkisem tudja kiről beszélsz, kivele !!!