Szexpartner fórum győr

Győri szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
maxim · Újonc (26 hozzászólás) · 2011. május 28. 12:49

xy111 Hát én nem tudom,de én egy alkalom és találkozás után nem mernék leírni ilyet hogy őszinte valaki,hiszen nem is az mert ez nem arról szól!Na mindegy olyan érzésem van hogy te tudod a Legjobban mi van megengedve,de nem érdekel elfogadtam a válaszod.Kösz

Vincent · Lelkes újonc (70 hozzászólás) · 2011. május 28. 10:45


Szóval igazából masszázst vállal a hölgyemény de meg lehet vele beszélni a töcskölést?De könyörgök ne beszéljünk rébuszokba!Igen vagy nem?

xy111 · Újonc (17 hozzászólás) · 2011. május 28. 09:02

Maxim!nem szép dolog folfedni a lányok titkait foleg úgy hogy nem tudhatom hogy mi van nekik megengedve!de egy oszinte ,aranyos lány és mindenrol meglehet vele eggyezni!akár csak a vulkánházba!pedig ott is tabu a +...

 

maxim · Újonc (26 hozzászólás) · 2011. május 27. 21:16

xy111 érdekes hozzászólás egy feltett kérdésre hogy Petra valójában mit is csinál.Nekem ködös a válaszod,de nagyon!Egy bíztos soha nem lesz még egy olyan csaj a RELAXBA mint amilyen Réka volt.Ez az én vélemenyem!

rudolf13 · Újonc (8 hozzászólás) · 2011. május 26. 13:21

Szabinánál voltam tegnap és nagyon meg voltam elégedve. Finom punci és a franciát  is jól csinálja. Biztos még megyek

xy111 · Újonc (17 hozzászólás) · 2011. május 26. 09:36

Petrával az elején meg kell beszélni hogy mit szeretnél!korrekt ár!és jol is maszíroz!igazi barátnoi hangulat!

 

goaud · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. május 26. 09:28

Nellit ne hagyjátok ki, kicsavar simán!!!

Vincent · Lelkes újonc (70 hozzászólás) · 2011. május 26. 09:05

De Petra nem csak masszíroz?A hirdetés alapján masszázs a végén kukiveregetéssel,legalábbis nekem ez jön le.Légyszíves írj róla egy kicsit bővebben,pl:mit vállal,árkategória stb.Köszönjük előre is!

xy111 · Újonc (17 hozzászólás) · 2011. május 26. 08:15

tegnap jártam Petra 26-nál!hát nem tudom!talán az eddigi legjobb,leg aranyosabb csajjal volt dolgom!szép test,gyonyoru arc és a kedvessége leírhatatlan!még megyek hozzá az tuti!már voltam pár lánynál de messze jobb az osszestol!eddig nekem is Kitty volt a legszimpatikusabb de az utobi idoben csak csalodtam benne!úgy dolgozott mind egy robot!a partnert már csak darabszámnak nézte!Petra a legjobb!aki tud gyozodjon meg rola!

jonika21 · Újonc (13 hozzászólás) · 2011. május 25. 19:11

Dóra(36)-ról tud valaki valamilyen infót??

muxlix22 · Újonc (22 hozzászólás) · 2011. május 25. 18:20

én beszéltem vele aszt mondta hogy menyek a masszás szalonba ahol dolgozik te is ott voltál vagy háznál????????

kollega · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. május 24. 20:44

Sziasztok! Sziporkánál jártam és nagyon meg voltam elégedve. Normális környék, tiszta lakás, nyugodt körülmények. Szívesen és jól franciázik, élvezi is szerintem. Dugást is szívesen fogadta, és azt is élvezte. Nagyon jól lehet vele beszélgetni. Puncit szereti ha nyalogatják, ujjazzák, simogatják. Popsit én nem próbáltam, de ha lehet akkor legközelebb azt is felvenném. Nekem nagyon tetszett minden és innentől visszatérő vagyok.

 

Vincent · Lelkes újonc (70 hozzászólás) · 2011. május 23. 16:08

Amikor én voltam nála,akkor volt egy kis higiéniai probléma!Ezalatt azt értem hogy rettentő szagos volt a sunája,mintha nem mosta volna ki ott alul.Az átlaghoz képest elég drága,minden feláras.Hidelitával van egy kecóban.Ami nálam még negatívum hogy keményen behallatszott egy férfi hang és egyfolytában krákogott.Nem tudom hogy vendég vagy felügyelő volt-e!Pozitívum hogy nagyon kedves,meg egész jó alakja van,ezen kívül semmi!

gabcsi · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. május 23. 09:52

Mi a baj Lénával?

rudolf13 · Újonc (8 hozzászólás) · 2011. május 23. 09:28

Csak Lénát ne!

 

Face · Újonc (28 hozzászólás) · 2011. május 23. 06:49

Dobjatok tippet csajra léci, mennék egy próbakörre valahova! Kor nem számit, sem testalkat, csak végre legyen már egy 10 pontos bula itt Győrben! Szendy 52 nél járt valaki, vagy hallottatok valamit, tényleg nincs popó?

!

Face · Újonc (28 hozzászólás) · 2011. május 23. 06:39


Bibi, Te csaj vagy?

 

ayrton1212 · Újonc (43 hozzászólás) · 2011. május 22. 09:43

Sajnos nekem is ez a véleményem róla, tényleg kezd kiégni! Attól én még megyek! Vannak  más lányok is, akinek ő már nem elég jó, menjen máshoz. más nem tudok tanácsolni. Bár szerintem ő a legszebb  a városban, és testre is nagyon felső kategória!

alms · Újonc (25 hozzászólás) · 2011. május 21. 16:18

Clau25. Voltam már nála is, ő is normális csak szerintem már messze van a 25-től.

Sajnos mér pár éve voltam utoljára Kittynél,de tényleg talán ő volt az egyetlen amit nem bántam meg...

alms · Újonc (25 hozzászólás) · 2011. május 21. 16:14

Ma voltam Ramonánál.Hát tényleg nagyon vékony,talán még vékonyabb mint a képeken és azóta tele van tetkóval és piercingel. legközelebb viszek neki tömegnövelőt...Amúgy kedves, aranyos hangja van de ne várjatok semmi különöset ő is úgy dolgozik mint a többi gépszerüen.Eredetileg Kittyhez akartam menni, tényleg kiégett-e csak nem vette fel pont akkor a telefont mikor hívtam...


Téma indítva: 2010.02.25., 6469 hozzászólás összesen