Szexpartner fórum győr

Győri szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
motoros · Újonc (13 hozzászólás) · 2011. május 20. 21:09

Sziasztok.Szerintem a Kitty már kiégőben van.Eleinte még normálisan csinálta de a sok kuncsaft akiket már csak úgy bírt megjegyezni hogy a naptárába írta mikor tudja fogadni mára múlté. Vörös Szonját próbáljátok meg nagyon állat.

bela01965 · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. május 20. 11:22

Hello!

Tud valaki egy ettől-eddig árlistát küldeni,mert jövő héten megyek Győrbe és fogalmam sincs az ottani árakról?

Nem személy szerint érdekelnek a lányok,mert még nem néztem ki senkit,csak nem szeretném ha megvezetnének!

Köszi előre is!

Gaben81 · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. május 20. 10:04

Voltam Nellynél, nem egy törékeny virágszál, semmi sem kicsi rajta, viszont nagyon kedves, és elég technikailag eléggé képzett. Arca helyes, á*ai az átlagnál magasabbak, de mindent fegyelembe véve szerintem rendben van. 

rudolf13 · Újonc (8 hozzászólás) · 2011. május 20. 07:31

Nellynél volt valaki?

bibi · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. május 19. 19:23

Nem elírás, csak most nem aktív a hírdetése.

Face · Újonc (28 hozzászólás) · 2011. május 19. 16:47


Ricsi???? Az meg ki???? Pasi, vagy elirtál valamit...???

 

maxim · Újonc (26 hozzászólás) · 2011. május 18. 22:55

Sziasztok,a Gy-lányokon hirdető Korinát meglátogattam,olvastam róla beszámolót és mind pozitív volt.A lakás tiszta,persze nem a Hilton,a hölgy egy tünemény,kedves figyelmes és még beszélgetni is lehet vele.Testre nem olyan mint a sokat sztárolt Kitty(22),de nekem így is nagyon bejön.Amit csinál azt úgy teszi hogy úgy érzed hogy otthon a csajoddal vagy,jó nagyon a francia,a puncija mesés és nem kell sikosító.Részemről Győrben Ő a legajánlottabb hölgy,Csak vigyázni rá!

exboyfriends78 · Újonc (37 hozzászólás) · 2011. május 17. 08:20

Alexandra (23)-ról tudna valaki infót adni?

bibi · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. május 16. 08:43

Voltam Ricsinél, és csak jókat mondhatok róla. Korrekt, igényes. És a farka az valami isteni!   :)

maxim · Újonc (26 hozzászólás) · 2011. május 15. 19:47

Uraim megosztanék veletek egy történetet Esther a főszereplő.19ó hívtam ő 20ó30p adott időpontot,kérdeztem hívjam e még vagy ez biztos,ő azt mondta beír nem kell!Na lényeg azért az érkezés elött még hívtam,hogy mehetek e ő persze,na ott állok a tömb elött hívom mondja melyik a kapu csengő felmegyek a sokadik emeletre nyílik az ajtó és két hölgy áll elöttem magyarázkodva hogy hát Esther mégsem ér rá,és hogy melyiküket választom,hát egyiket sem kifordultam és elmentem.Na egy bíztos ezt a hölgyet én nem választom,nálam bunkó kategória!

Fred75 · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. május 15. 18:44

Látom, kimoderálták. Nos Ancsa, szőke haj, a kép alapján jó :)

 

Fred75 · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. május 15. 18:43

Sziasztok!

Ő róla tudok információt?

https://videkilany.hu/44237-ancsa

Köszi előre is.

F.

extrém · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. május 15. 16:16

Mikor voltál alexánál?Mert szombaton egész nap nem értem el!!!!!

khm · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. május 15. 02:25

Meglátogattam Alexát (22). A lány kinézetre magasan veri az összes győri szolgáltatót Gyönyörű formás mellek, amikhez egy nagyon szép test, és arc társul. Nagyon aranyos és kedves, habár az á*ai kicsit magasak. A környezet jónak mondható, de a zuhanynál a melegvizet jól ki kellett engedni. A masszázs lehetett volna kicsit erősebb, ennek ellenére kimondottan ajánlott kategória.

maxim · Újonc (26 hozzászólás) · 2011. május 14. 18:31

BigiBoy vissza mehetsz Kitty-hez ő nem lesz már más,sz-tem kiégett teljesen.De ez csak egy vélemény,mentségére legyen ennyi paraszt közt nehéz embernek maradni ez bíztos.Azt viszont úgy gondolom ha érzi hogy nem megy,abba kell hagyni,nem kellene hogy rámenjen teljesen.

BigBoi · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. május 14. 02:03

Hey!

 

Kaludia 30 már rég volt 30, de jól tartja magát. Cida az gáz, viszont a sex kellemes volt, nagyon kedves, türelmes.

A túl sztárolt Kitty-be viszont Én is csalódtam. Szép nő, (már nem 22), nagyon profi, túl profi. Nekem is az volt az érzésem, hogy add a lét, kapd elö, vágd be, élvezzé aztán tünjél innen. A környezet kellemes. Lehet Én nem voltam neki szimpi és csak túl akart lenni, vagy nehéz napja volt... nem tom. Lehet még vissza nézek, talán akkor jobb napja lesz és nekem is.

thomasi · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. május 13. 11:28

Sziasztok.Volt már esetleg valaki Lily-nél?Tudom,hogy elég új hirdető,de hátha.Meg ha valakinek lenne esetleg infója Amandáról(39),akkor megköszönném.Szép napot.

Vincent · Lelkes újonc (70 hozzászólás) · 2011. május 12. 21:49

Hali!Sissy (35)-ről szeretnék egy kicsit érdeklődni.Valaki volt már nála?Egyébként még Íziszen gondolkodom hogy holnap meglátogatom,róla is jöhet infó ha van valakinek!

exboyfriends78 · Újonc (37 hozzászólás) · 2011. május 12. 20:17

sziasztok

 

ma voltam a gyorilanyok-on hirdető korinánál.

a képeken nem véletlenü nem mutatja a melleit és a hasát....a feneke és a punci viszont első osztályyú így a testre 10/7-et adok

Nf-et kértem, ami szerintem győri viszonylatban az egyik legjobb.Előszőr meglovagolt , végig a szemembe nézett, majd én toltam szemből, majd hátulról, végül a szájában mentem el.A hozzáállása fantasztikus sok győri szolgáltató csak tanulhatna tőle, az á*ai nagyon is barátságosak.az action-re 10/11-et adok.Nekem nagyon bejött, én biztos visszamegyek még hozzá, győri viszonylatban nagyon is ajánlott

 

további szép napot mindenkinek

donkey · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. május 12. 17:09

Sziasztok. Nem tudjátok Chanel hová tünt? Pár hete nincs már fent.
Továbbá egy kis infót dobhatnátok a következő hölgyekről: zsanett(24), Black Devil(18), Clau(25) illetve Fannika(29).

Köszönöm előre is! Illetve aki tud korrekt nőt, jó árakkal és jó hozzáállással, írhat! :)


Téma indítva: 2010.02.25., 6469 hozzászólás összesen