Szexpartner fórum győr

Győri szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
petro76 · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. március 18. 07:04

A hozzászólásaid a lányokról, nagyon strici gyanusak!!!Közük nincs a lányokhoz akikról állitólag itt véleményeket irsz!!Sőt akiket itt a legjobban bróbálsz lejáratni!! a legjobb szolgáltatók.Jó ha tudod nem a forumok után megyünk, hanem a saját tapasztalatok után. Ami egészen más mint amiket te itt irsz.Sok értelme ezért nincs is!

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. március 17. 15:07

Klaudia (30) Ő teljesen kortalan, sőt egyre fiatalabb az adatlapja alapján. 10 éve is csak 30 volt. Ezek szerint idén már elmúlt 40 is.

Szerintem 45 is elmúlt már, de jól tartja magát, pláne, hogy újabban szilikonos cicikre váltott. Az alakja nem túl jó, de a szolgáltatás korrekt, nem nyűgösködik, és lehet vele dumálni is. A lakás panelben, tiszta és rendezett, klíma van. Aki szereti a milf típust, az nem fog csalódni. Viszont ismétlem a 30 éves kor, az simán 45, de ez nem von le semmit a szolgáltatás színvonalából. Egyszer-kétszer látogatható.

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. március 17. 15:01

Hildelita (28) Győrben. Van Ő már vagy 38 is kérem. A cserpákja akkora, mint Garas Dezsőé, és a cicik sema a legjobbak már...

A furulya átlagos, az aktus pedig kiábrándító. Elfordított fejjel, mikor végzel már tekintettel. Azért annyira nem rossz a csaj, csak olyan futószalag érzés kerít hatalmába. A popsi kerek és szép egyébként. Erősen szőkített hajú, a bőre szép, de nem mai csirke. Lakás panelben.

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. március 17. 14:57

Kitti (22) Talán Ő a legjobb Győrben. Kedves, csinos, szép szilikon cicikkel, az egyik térdén kisebb sérülés nyoma, és nem olyan vékony, mint a képeken. A szolgáltatás korrekt, a látvány nagyon jó. Talán egy kicsit több átélés kellene a részéről, de a színészetet nem véletlenül oktatják neves színészek. Ahhoz, hogy hihető legyen a produkciója, még fejlődnie kell. Mégis talán Őt ajánlom leginkább Győrben. A lakás panel, de a szoba korrekt. Kittihez még biztosan visszamegyek, ajánlott kategória.

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. március 17. 14:52

Noé Cica (26). Helyes, kedves emlékeim szerint. A fogai nem a legszebbek, a feneke nem kicsi, de legalább formás. A cicik már nem ágaskodnak úgy, mint a jelentkező kisdiák kezei. Egyébként korrekt a csaj. A lakás panelben, nem túl igényes körülmények...

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. március 17. 14:50

Kleopátra (23). Fannikával egy helyen rendel. Magas, mint egy kölyök zsiráf. Tetkók akadnak a testén. Kb. 30 éves lehet, és nem volt vele kegyes az élet.

A világfájdalom rendesen rajta volt az arcán. Nem is volt kedvem maradni...

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. március 17. 14:47

Fannika (29). A képeken talán Ő van, de kicsit sok bejglit dézsmált az ünnepek alatt az biztos, mert van rajta +15 kg annyi szent.

Egyébként így sem rossz a teste. Bőre szolibarna, haja hosszú festett szőke fekete csíkokkal. A furulyája felejthető, unott arccal robotként dolgozik. Egy patront megér, de semmi extrát nem kap, aki meglátogatja. Kéró panelben.

lovag77 · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. március 15. 21:13

Sziasztok !

Tudna nekem valaki segíteni , Erdélyben lesz üzleti utam egy pár alaklommal ,

milyen Erdélyi web oldalon találok Erdélyi lányokat , hasonló konkrét oldal érdekel mint VL .

 

Tudna valaki segíteni ?

 

mrpresident · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. március 11. 14:41

Enikő23-ról még nem tudok írni,nála még nem voltam.Viki21 nagyon ajánlott kategória!

fuckman · Újonc (10 hozzászólás) · 2011. március 09. 10:54

sziasztok Enikő (23) illetve Viki (21) ről tud valaki beszámolót írni? illetve tudtok olyan lányt ajánlani,aki kedves,és nem érezteti veled hogy, "nah lejárt az idő,most már huzzál haza" dolgot,valamint kedves ,és komunikatív....előre is köszönöm.

GentlemanusX · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. március 07. 11:51

Voltam Kleopátránál és Fannykánál, hát a képek erősen eltérnek a valóságtól.. Inkább átlagosnak mondanám őket.

Nekem nem igazán jött be a szolgáltatás... unott volt:)

ervin · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. március 03. 20:36

voltam tegnap angelnél,és noé cicánál.mindkettőjükkel egyszerre. fantasztikusan jó csajok.az igaz,leszbi nincs náluk,de az élmény mindenért kárpótolt.nagyon kedvesek,és nem sürgettek.1 órát akartam maradni de annyira jól éreztem magam hogy még 1 órát maradtam.külön külön is meglátogatom mindkettőjüket,de biztosan hogy kettőjükhöz egyszerre is megyek.kellemes csalodásban volt részem..........

kamasutra · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. március 02. 22:19

Sziporka nagyon rendes, nagyon jól néz ki, nem siet és amit csinál az hibátlan - merem ajánlani

ayrton1212 · Újonc (43 hozzászólás) · 2011. március 02. 19:10

Üdv. Járt már valaki Fannikánál? Ő idáig Bp-en rendelt, félek valaki visszaélt képeivel!

kakas · Újonc (8 hozzászólás) · 2011. március 01. 09:24

Üdv. Sziporka nevű nőnél volt valaki, a képen jól néz ki de hát a valóság ?

Big Makk · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. február 27. 22:32

Érdeklődnék hogy ki tud infót mondani Hildelita (28) Nikol (29) vagy Klaudia (30) -ról.

Előre is köszi

master · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. február 27. 17:35

Üdv. Makik! Tegnap este voltam Emy nevezetü hölgyikénél. Felkoslattam hozzá!

Szexi fűzőben fogadott és combfixben. Nem volt meglepetés mert ő volt a képen is.

Bementünk egy kellemes hangulatos szobába és nekiláttunk.

Az biztos,hogy nem egy kezdő,de ez csak izgatott.

Amit kihansúlyoznék,mert voltam én is egy pár hölgynél. Az-az,hogy nagyon jól

leápolja a makkost. Igazi, ízig -vérig,belevaló kis ribi!

Aki végre tudja,hogy kell egy férfit kielégiteni.

Értékelés:

Nekem pozitív volt, a szolgáltatás.

A kéró igényes.

Meglepő a tisztaság is.

Korekkt árak.

Popót nem válal!

De a dominát azt igen! Amire én nem vagyok vevő.

Ja és állitólag van barátnője is.

Róla még véleményt nem tudok mondani,egyenlőre.

Pet0101 · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. február 26. 19:17
Szerintem biztos van már legalább 21-22 éves,amugy nem rossz de nekem nem ő a legjobb.De tudjátok kinek a papp, kinek a pappné.
Norberto · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. február 26. 13:20

Nem tudom, nekem bejött a kiscsaj. Miért gondolod hogy jóval több lenne 18nál??

Pet0101 · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. február 26. 09:59
Voltam énis már a Leilánál,de vele kapcsolatban nekem megoszlik a véleményem.Persze a maga modján kedves,de nekem egy átlagos kikapcsolodás volt,és szerintem joval több mint 18.

Téma indítva: 2010.02.25., 6469 hozzászólás összesen