Szexpartner fórum győr

Győri szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Zsoltiék · Újonc (10 hozzászólás) · 2010. október 24. 18:41

Sziasztok!

Lolánál járt már valaki? nem fotógaranciás a hölgy, ezért érdekelne, hogy milyen tapasztalatokat szereztetek, gondolok itt a helyszínre, szolgáltatás színvonalára, stb, csak részletesen. Köszi előre is. Zsolt.

maydayman · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. október 24. 13:23

Swinger cluba keresek magam mellé csajt aki eljönne velem ha benne vagy irj a maydayman@citromail.hu ra. msn:maydayman@citromail.hu.

maydayman · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. október 24. 13:17

Kitti a legszebb csaj és sexybb nagyon jó bárkinek ajánlom!Noémi is supi nagyon aranyos és közvetlen!

Derek · Újonc (6 hozzászólás) · 2010. október 20. 18:56

Helló mindenkinek!

Mia(20) Nagyon édes kiscsaj!! Minden rendben vele, aktus elött zuhany, nem kényeskedik, kedves lány.

Vigyázzunk rá!

ayrton1212 · Újonc (43 hozzászólás) · 2010. október 17. 21:37

Elég rossz képeket rakott fel Black Devil, vannak neki 100-szor jobb képei, volna miből válogatni! Gyönyörű leány, személyes tapasztalat.

PunciPöcögtető · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. október 15. 23:31

Szia Derek!Én is még új vagyok a fórumon.Kicsit később akartam elkezdeni fórumozni, gondoltam először még gyűjtök egy kis tapasztalatot a győri csajok terén,de mivel Mia(20)-nál már volt szerencsém járni ezért talán tudok neked segíteni.Szóval Mia valóban nagyon csinos és kedves lány. Elég jól el lehet vele beszélgetni bármiről és a sexben is elég jól odateszi magát! Én egy fél órát voltam nála egy ezressel volt drágább az átlagnál de nekem megérte! A zuhanyzás az minden esetben kötelező nála, de nem is bántam, mert én is szeretem a higiéniát.A lakás ahol dolgozik elég jól megközelíthető, tista, csendes. A franciáját az átlaghoz képest jónak mondanám a sex az pedig csak rajtad múlik,hogy jó lesz-e mert mint mondtam elég jól odateszi magát és úgy van ahogy te akarod nem hisztizik, hogy most így nem jó meg úgy nem jó!Végülis ennyit szerettem volna írni remélem tudtam vele segíteni! Ha már itt vagyok megragadnám az alkalmat, hogy megkérjem tapasztaltabb puncivadász társaimat, hogy a legjobb csajokat tegyék közzé a fórumon, hogy ne kelljen olyan csajért fizetnem, amelyik nem éri meg. Uraim segítsünk egymásnak!

Derek · Újonc (6 hozzászólás) · 2010. október 14. 20:58

Sziasztok!

 

Mia(20) nevű hírdetőről szeretnék érdeklődni.

Esetleg volt már nála valaki? Rendkívül csinos lány!

pt · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. október 08. 14:10

Segítséget (információt) kérek: Nerina nevű hölgyről. Volt már valaki Vele? Köszönöm.

Brembo31 · Újonc (19 hozzászólás) · 2010. szeptember 25. 07:59

Hali mindenki! Tud itt valaki olyan lányt ajánlani aki lehetőleg full néger? Nagyon kiszeretném próbálni! És az sem lennne baj,ha közel van Győrhöz.Köszi előre is!

willy · Újonc (68 hozzászólás) · 2010. szeptember 19. 06:48

Hujj,de jó kedvem van gyerekek!!

 

Noéminél voltam tegnap--ő 1 Istennő.Szép bársonyos, szolibarna bőr, finom cicik, jó kis combok..bárcsak ilyen barátnőm lehetne.Sikosítóval kezdte a szerszámomon, és utána olyan jót "zakatoltunk", hogy még az ágy is elmászott.1x még biztos megyek majd hozzá.

 

További jó vadászatot makktársak!

ayrton1212 · Újonc (43 hozzászólás) · 2010. szeptember 14. 11:50

Köszönöm Motoros, nem volt nehéz  meggyőznöd.

motoros · Újonc (13 hozzászólás) · 2010. szeptember 13. 16:12

Halihó.Viki21Nagyon jó kis csaj mindenképpen megér egy patront. Popsi finom a cickók jók.Fél órát voltam nála azt ki is használtam rendesen.Keményen megdolgoztam ami neki is tetszett.Összességében helyes arca és nagyon jó teste van.Ajánlott kategóriaq.

Reggo · Újonc (41 hozzászólás) · 2010. szeptember 13. 13:54

Anett nagyon szép.Böszme jó segge van,olyan kis tenyérbe való.Hamar elsül tőle az ember,annyira jól csinálja.Szolibarna bőre van,szilikoncicis,csak most épp ki vannak neki véve.Kedves,beszédes,szoval ajánlott nagyon.

ayrton1212 · Újonc (43 hozzászólás) · 2010. szeptember 13. 12:58

oké. Bocs

 

ayrton1212 · Újonc (43 hozzászólás) · 2010. szeptember 13. 11:05

Miért lett törölve?

ayrton1212 · Újonc (43 hozzászólás) · 2010. szeptember 11. 21:35

Valaki adna infót Viki 21-ről? ...TÖRÖLVE...

zoli_22 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. szeptember 10. 12:06

sziasztok erotikus munkára keresek kunzul hölgyeket magas keresetel akár külföldön akár magyarba akár havi 1 millio is érdeklödés erotikus_m@freemail.hu

exboyfriends78 · Újonc (37 hozzászólás) · 2010. szeptember 09. 08:44

Reggo!

 

egy bővebb beszámolót tudnál írni Anett (21) -ről?

 

előre is köszi szépen

Reggo · Újonc (41 hozzászólás) · 2010. szeptember 07. 15:29

De sztem továbbra is Kitti uralja a terepet.Ő az Istennő,nekem legalábbis:)

Reggo · Újonc (41 hozzászólás) · 2010. szeptember 07. 15:13

Anett nagyon komoly!Főleg a feneke,bár a mellei sem elhanyagolhatok.Nagymellü csaj,bár most épp nem olyan nagy neki.


Téma indítva: 2010.02.25., 6469 hozzászólás összesen