Szexpartner fórum keszthely

Keszthelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
simi92 · Újonc (66 hozzászólás) · 2022. május 26. 16:16

Tisztelt Outsider!Bevallom én sem!Amúgy bírom a nagyvonalú kiírását a tisztelt hirdetőknek!Van aki ki is hangsúlyozza óvszer nélküli aktus nincs!Amivel nincs is semmi baj!Azt már nem tudják,hogy a natúr orális szexel a lenyeléssel sokkal több betegséget bajt vírust fertőzést összelehet szedni mint a natúr szexel!Ugyanúgy a HÍV betegséget is!!!Bírom a nagyképű flegma kiírásokat!Arról nem is beszélve milyen gyenge a kínálat Keszthely,Zalaegerszeg,Kanizsa vonzáskörzetében!Legközelebb Szombathely,Fehérvár stb!Már a megnyilvánulásuk is teljesen más a telefonba mint a környékbeli galerinak!

Outsider · Újonc (133 hozzászólás) · 2022. május 21. 21:26

Hát mindenki maga dönti el, de én például soha nem kértem natúr dolgokat szolgáltatóktól, sőt, igyekszem azokat is elkerülni, akik néhány rózsaszálért bevállalják. Persze néha nincs feltüntetve az adatlapon, csak a találkozásnál dobják fel a lehetőséget, de ingyen sem kellene.

 

simi92 · Újonc (66 hozzászólás) · 2022. május 21. 18:08

Tisztelt 666Jani!Annyira jó nő Natália,hogy volt aki olyan fertőzést kapott a natúr orális kényeztetésétől,hogy antibiotikumos kezelésre kellett mennie!!!És ki tudja hány ilyen volt?Szerencsére én nem mert a hirdetése olyan amilyen el nem mennék hozzá,ha az egyetlen lenne akkor sem!

666jani · Újonc (4 hozzászólás) · 2022. május 19. 19:49

Hali. Natália jó csaj. Nálam már járt több alkalommal,csak ajánlani tudom. Nem nyafogos élvezi szereti amit csinál. Csak nőként bank vele. 

 

szexkell · Újonc (19 hozzászólás) · 2022. május 05. 16:34

Még telefonba is nagyképü volt én el se mentem hozzá. Pomponela.......

szexkell · Újonc (19 hozzászólás) · 2022. május 05. 16:33

Köszi

simi92 · Újonc (66 hozzászólás) · 2022. május 05. 15:36

Evelin nem véletlen vándorol mint Pomponella!Az ilyeneket kerüljétek!Pomponella is egy színész!Semmi nem igazabból amit hirdet és leír magáról!A ruhát le sem veszi egy póz van csak hátulról 2 perc majd 2 perc gumis francia a végén utasít te magad fejezd be gumiba mert az ő keze elfárad!Nagyjából 4 perc nála amihez köze van a szexhez!Mindez nem kevés rózsaszálért NONSZENSZ!

Asd1234 · Újonc (25 hozzászólás) · 2022. május 04. 07:47

Evelin (22) hevizen es keszthelyen sopronban es stb helyeken hirdeto lanyt aki teheti messzirol kerulje el, ha jot akar maganak...

szexkell · Újonc (19 hozzászólás) · 2022. március 06. 17:03

Sziasztok Lizánál járt valaki?

simi92 · Újonc (66 hozzászólás) · 2022. január 28. 16:20

Tisztelt Rhd!Hiányoltad Szöszit?Soha nem hagyja abba!A 10 év alatt már vagy 5-ik helyen rendel!Amúgy nem tudom miért vagy oda érte?80-as mell az is szilikon!Vézna alkat és vagy 55 éves látszik rajta!Csak a kolléganője száma nyilvános ő a háttérbe van,de neked biztos bejön.

Rhd · Újonc (9 hozzászólás) · 2022. január 13. 13:37

Meg is jött a válasz a piros oldalon😋

 

szexkell · Újonc (19 hozzászólás) · 2022. január 09. 11:27

Ezt én is szeretném tudni...

Rhd · Újonc (9 hozzászólás) · 2021. december 28. 12:39

Sziasztok!

Szöszi dolgozik még? Valaki tudja esetleg a számát?

Huneyman · Újonc (1 hozzászólás) · 2021. november 30. 22:03

Sziasztok. Keszthelyen hirdet Zoé vélemény , tapasztalat valaki? Mennék hozzá csak véleményre lennék kiváncsi. 

Outsider · Újonc (133 hozzászólás) · 2021. november 28. 10:28

Én is ezen a környéken vagyok, sajnos innen sokat kell autózni, ha jót akarsz. Minimum Veszprém, Szfvár, Szhely, ezeknél közelebb csak nagyon ritkán tűnik fel egy "utazó"

De azért néha feltűnik! Néhány hete Nagykanizsán volt pár napig Zita (most éppen Szolnokon van) nála jobbat még nem találtam! Én még régebben Veszprémben találkoztam vele, nagyon kedves lány, nagyon szép is, és ugyanannyi rózsát kell vinni neki, mint mifelénk az autóban fogadó barna lányoknak. Ő viszont illatosan fogad, egy szép lakásban, ahol le is zuhanyozhatsz. 

Régebben Marcaliban hirdetett egy szőke  "Szilvi" de eltűnt egy ideje, ő még jónak nézett ki és lakáson rendelt, az egykori Baglas mögötti utcában.

 

Andriks · Újonc (5 hozzászólás) · 2021. november 09. 19:39

Sziasztok! Nekem volt egy nagy favorit itt keszthelyen. Az pedig 'Kathie' volt. Kb 1.5- 2 éve sajnos eltűnt, és nem sikerült csak kétszer eljutni hozzá. Esetleg róla valami információja valakinek? Akár privátban is jöhet. Azért estem gondolkoba, mert az elmúlt héten mintha Őt láttam volna többször is a városban 🙂

Magnumboy · Újonc (2 hozzászólás) · 2021. október 27. 00:25

Sziasztok! Nagyon nagy csönd van ezen a fórumon, pedig annyira nem rossz a helyzet. A személyes tapasztalatom, hogy mindig van egy-két nagyon igényes lány a városban vagy a környéken, sajnos van aki csak átutazóban, de szerencsére van aki mindig vagy elég gyakran előfordul errefelé. Nekem most a jelenlegi versenyzők közül Gréti(32) a favorit. Szerintem rendben van, ha valaki igényességre vágyik...  A hirdetők létszámát keveslem, régebben jóval többen voltak... Kíváncsi lennék, miért fogytak el erről az oldalról? Valaki másnak milyen tapasztalatai vannak itt a Balaton körül?

Highboy · Újonc (7 hozzászólás) · 2021. október 16. 08:39

Üdv. Lusy/Lucy-vel (25) van tapasztalata?

karcsi30 · Újonc (58 hozzászólás) · 2021. szeptember 12. 08:58

Köszi az infót! 

 

Outsider · Újonc (133 hozzászólás) · 2021. szeptember 11. 09:31

Elég gyenge a felhozatal, én nem találtam (más oldalon sem) olyat, akit legalább felhívnék. Inkább Veszprém felé szoktam kalandozni, ott megjelennek néha olyan "utazó+ lányok, akik tényleg nagyon rendben vannak. Ha visszatér esetleg Keszthelyre Sunny (előtte Tiffany, sőt. Shine vezetéknévvel rá lehet keresni néhány filmjére is) akkor hozzá repülnék azonnal. De szerintem külföldön rendel, csak a covid idószak miatt tévedt haza.

 

 


Téma indítva: 2010.03.15., 823 hozzászólás összesen