Szexpartner fórum keszthely

Keszthelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Farok:) · Újonc (25 hozzászólás) · 2015. november 08. 20:41

Sziasztok! Melaninál járt valaki? Képek alapján nagyon bejön! Köszi, ha esetleg megosztjátok az infókat.

kisboa · Kvázi-tag (123 hozzászólás) · 2015. szeptember 10. 13:17

Hogy micsoda emberek vannak...Moderálni kell őket!Ha már itt vagyok,nem tud valaki az Ivettről?Hová tűnhetett!

Happy12 · Újonc (15 hozzászólás) · 2015. szeptember 04. 08:01

Hé' Joe!

 

Ha csak kb. olyan partner lenne mindenki, mint Lola, nem lennének negatív vélemények ebben az egész fórumosdiban! Mondjuk értelmesebbeknek ez nem volt egy bonyolult asszociáció, de hát hiába, nem lehet mindenkiből a legfényesebb érme a tárcában....

Amúgy te aztán Nőként kezelheted a Nőket.

Na, menjél szépen vissza matyizni a sarokba...

 

 

 

Törölt felhasználó · 2015. szeptember 04. 01:17

Micsoda gondolat! Ha eltévedek, soha nem érek hozzád! Máskülönben egy *urva dugjon, ne szépelegjen!

 

fejedelem · Újonc (23 hozzászólás) · 2015. augusztus 26. 15:51

Andi 19 nél volt már valaki tapasztalat?

lolafun · Újonc (13 hozzászólás) · 2015. augusztus 25. 15:58

Csak egy kis gondolatébresztő mondatocska, mert annyira szép:

 

Érkezem hozzád, de hagyj még eltévedni párszor!

 

Szép napot

 

Lola 

Törölt felhasználó · 2015. augusztus 22. 12:55

Sziasztok !

 

Kendráról tud valaki valamit? (keszthely de régebben zalaegerszegen volt)

bandy87 · Újonc (3 hozzászólás) · 2015. augusztus 07. 20:47

Sziasztok ! Dior te így vagy tökéletes gyönyörü vagy . Sajnálom h csak holnap estig v Keszthelyen remélem még vissza jössz . :)

vendetta · Újonc (49 hozzászólás) · 2015. augusztus 07. 11:20

Kedves Yung!

Ha vekony lanyt szeretnel valóban ne engem válassz, nem értem.Kiirtam, hogy teltkatcsú testalkat, ha vekony lanyt szeretnel,testalakt :vékony,van bejelölve.Akikkel talalkozom, nem azert jönnek mert vekony lanyt szeretnenek.

Legutóbb talan egy éve ha elment tőlem valaki,de rakok fel pár új képet, hogy mindenki megnyugodjon. xd

Tovabbi jó diskuralast mindenkinek!

Üdv,Dior

 

yung1 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. augusztus 07. 09:07

Sziasztok.

Diórról készült képek nem épp a legfrissbbek,azóta egy pár kiló felcsuszótt a hölgyre.

hondás · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. július 16. 19:28

Szia

 

Barbara nagyon finom darab igazi NŐ,és értelmiségi is.Többször voltam nála nekem bejött!Sajnos több csalodásom is volt már,de kimondottam megér egyet.

 

Törölt felhasználó · 2015. június 29. 19:47

Sziasztok!

 

Először is üdv Mindenkinek! :) Nem szoktam fórumokat olvasgatni, véletlenül láttam meg most ezt a beírást... Szerintem meg az lenne a tanulságos még saját Magadnak is, ha nem más véleményére adnál, hanem saját szemeddel győződnél meg dolgokról, persze csak abban az esetben, ha tetszem Neked ;) Hidd el, ha nem tetszem élőben, nem foglak erőszakkal beinvitálni, nem a stílusom :D Magyar lány vagyok, és én vagyok a képeken. Szolis barna vagyok, tiszta, igényes, magamra, és a környezetemre is. Nyugodt, kedves, és türelmes vagyok természetemből adódóan. Nem szokásom senkit megbántani.

Kedves Urak! *** moderálva ***

Nincs szándékomban ide írogatni többet, és nem is fogok.

Szép estét! Puszi: Szindy

doktorkotasz · Újonc (28 hozzászólás) · 2015. június 28. 19:52

Szindyről: pécsi fórum, jan.30. bejegyzés. Keresőbe beírod, hogy Szindy és már olvashatod is, tanulságos!!! Ez egy jó tanács a pécsi makktársaktól!! dr.

kalóz · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2015. június 27. 13:51

Petyus,te egy intelligens,okos ember vagy a beírásod alapján feltételezve,és csakis természet tudományos érdeklődéssel tesztelve végig a lányokat a fórum e nyomasztóan szegényes időszakában megosztva értékes tapasztalataidat kincsként az információra éhes közönséggel,még annyit tennék hozzá,hogy Barbara is nagyon jó,sőt Ivett is,mindenki szuper itt Hévíz-Keszthely környékén,És tudatom mindenkivel,hogy én sem unom,főleg ha ilyen helyes,kedves,csodálatos vendégem lehet,mint te.Csók,Angyal.

 

Norberto92 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. június 15. 23:29

jó tudni,hogy nem csak én hiányolom :D

 

xander · Újonc (18 hozzászólás) · 2015. június 15. 22:20

Tiffany engem is érdekelne. Jó lenne tudni mikor lesz elérhető ,elég rég nincs fenn a hirdetése!

Törölt felhasználó · 2015. június 14. 18:04

Sziasztok !

 

Látom nagyon pang a keszthelyi fórum gondoltam megosztom a tapasztalataimat.

 

Lola: csak javasolni tudom nagyon jó. 

 

Angyal: régebben jobb volt most már mintha kicsit beleunt volna az egészbe de amugy ő is nagyon jó

 

Szöszi: telefonban fura hangja van de amugy ez ne riasszon vissza senkit egy fiatal nagyon jó nő.

 

*** moderálva ***: nálam ő a legjobb de azt tudni kell , hogy nem a vékony testalkatúak közé tartozik a hölgy én szeretem az ilyen nőket .

 

Barbaráról tud valaki valamit? Osszuk meg az infókat segítsünk egymásnak férfi társaim !

sasa 82 · Újonc (9 hozzászólás) · 2015. március 16. 02:49

Sziasztok! Nikolról valakinek tapasztalata? Köszönöm előre!

 

Viki36 · Lelkes újonc (6 hozzászólás) · 2015. március 15. 10:48

Köszönöm kedvességed,szeretettel várlak máskorr is! Üdv:Viki

Törölt felhasználó · 2015. március 14. 20:00

Sziasztok! Nem rég jártem Vikinél.Masszázst kértem tőle,isteni volt! Amint tehetem újra felkeresem!


Téma indítva: 2010.03.15., 840 hozzászólás összesen