Fórumozók egymás között (dühöngő)

Döníz 23 · Újonc (15 hozzászólás) · 2018. december 28. 14:39

Rám gondoltál? Csak mert belőlem nem lett Döníz 23, én nem tudok fiatalodni ugyanis nekem automatikusan vált a születési dátumom alapjan.

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2018. december 27. 11:56

Kár hogy 1-2 hirdető 50-52 kg az adatlapja szerint, de a helyszínen már inkább 65-70 kg jobb esetben...

picúr · Kvázi-tag (169 hozzászólás) · 2018. december 20. 08:57

Lili 42 felvette már valakinek a telefont?

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2018. december 20. 08:31

 

értem,  a diszkréció fontos. adott és elvárt.  puszi! 

lany01 · Újonc (4 hozzászólás) · 2018. december 19. 17:05

kedves kankirály!Nem azért csörget vissza mert lemegy a kártyáról a pénz, hanem a diszkréció miatt, mert nem tudja hogy éppen kivel lehetsz.ezért diszkréten egyszer meg csörget.😊 Pusz

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2018. december 19. 11:06

Csak azért regiznék egyszer hirdetőként, mert itt bárki lehetek... :)

 

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2018. december 18. 21:03

Döníz 27 , hogy tudott négy évet fiatalodni, napjainkban Döníz 23 lett. 

Moniqe1 · Újonc (17 hozzászólás) · 2018. december 17. 13:04

 

Nálam mindenki túllépi az időt és én szeretek is kényeztetni. Bizony vannak különbségek szolgáltatók között, ezért is kell sokáig keresgélni a kincsekért!:)

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2018. december 17. 07:49

Követelm, hogy az egy óra 60 perc legyen. Félóra , 30 perc. Követelem, hogy ha kevesebb akkor időarányosan vissza az ajándékokat. Követelem óra felszerelését, nagy kijelzővel ami mutatja az idő. És jelez egy, vagy félóra elteltével. Ha a hirdető telefonál az aktus alatt, akkor az összes ajándékot köteles vissza adni. Makktársaim! Követeljük az órák felszerelését!!!!

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2018. december 17. 07:41

Nem szeretem, hogy a hirdetők egy " filérhez" úgy ragaszkodnak mint az életükhöz. Bezzeg a vendég " komoly ajándékai már nem számítanak , hogy a vendég szempontjából veszendőbe mentek miután az egy órából, 20 perc lett. És ha kéri a vendég időarányosan vissza az ajándékait. Akkor olyan képet vágnak, mint a vett malac, nézz , de nem érti , miről beszél a vendége. 

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2018. december 16. 17:04

azon akadtam ki, h valaki visszacsörgetett engem, egy másodpercig, tehát 20 fillért sajnál, ha esetleg, uhh pár másodpercig beszéltem volna vele. ennyire? ennyire követi az ajándékot? bezzeg a vendég zsebéhez már kevésbé lelki ismeretes, :D vicc, na!

lany01 · Újonc (4 hozzászólás) · 2018. december 14. 18:44

 

Szia Én már nem lépek be mert a sok hülyére nem vagyok kíváncsi! :) magyarul! Csak a probléma volt belőle!Ez van sajnos.

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2018. december 10. 20:29

Alexandra 25, Laura huszonvalahány néven is szokott hirdető még élteti a név csereberét.   

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2018. december 02. 21:11

HONEYBEAST – A legnagyobb hős --egyik kedvenc zeném.  

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2018. november 28. 10:20

Én is ezért nem nagyon lépek már be, mert percenként irja be, hogy ő és a férje vár egy kalandra, meg mások is reklámozzák magukat.. valamelyik nap beléptem és 2 darab embert ismertem a Mifhuntert, és a yamah 2000, többi ismeretlen, de nincs egy téma  nincs semmi csak " zalából valaki, Győrből valaki, Szombathelyről valaki? ? " Ezek mennek Chaten :( amikor majdnem egy évig nem volt chat, akik addig törzstagok voltak szinte mindenki eltünt a Chatről.. Nándi, Dior,  Virág.... Zs1987. .  stb..   sajnos... 

 

Döníz 23 · Újonc (15 hozzászólás) · 2018. november 27. 18:12

 

Regi szép idők 😂 De milyen jókat chateltünk mindig 😅😅

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2018. november 27. 12:48

Pár hölgy a chaten reklmámozza magát, én elfogadom, hogy ez is egy téma. De én épen ezért nem lépek be a chatre, mert szinte mindig ugyanazt olvasni. Gyertek, várlak, stb. Régen amikor még volt téma a chaten, szóltunk, h ne itt reklámozd magad. De ha másnak így a jó, akkor legyen így.  

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2018. november 22. 16:37

Szerintem meg nincs benne semmi különös. Vannak férfiak, akik szeretnek örömet okozni, és ebbe tartozik az is, hogy kényeztetik a hölgyet. Ugyancsak vannak olyanok is, akik a nőket kifejezetten becsülik, függetlenül attól, hogy mi a foglalkozásuk. Adni esetenként nagyobb öröm, mint kapni és ez a szexre is vonatkozik. A baj akkor van, ha azt állítja magáról, hogy profi az orális vonalon, és éppen az ellenkezője derül ki. Az a baj, ha azt írja, hogy szereti a kényeztetést, miközben legeljebb úgy tűri, mint egy fadarab. Abban persze igazad van, hogy ő a szolgáltató, amiért fizetünk, és elvárható lenne az, hogy minden ami a normális szex kereteibe fér, az alapban legyen. Amikor azt sorolják, hogy mi minden extra, már ki is farolok a buliból.

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2018. november 08. 09:48

És ez a Mustafa nevű 2-agysejtű gyerek azzal hozakodott elő az őt írt kritikára, hogy ő egy művelt ember, mert van érettségije. Igaz, olyat ami neki van feltehetően az ócskapiacon is lehet venni, vagy valami gyorstalpaló felzárkóztatási programban szerezte. Ez a faszi feltehetően azt hiheti, hogy valamelyest megtanult írni és olvasni, és ez az ő szintjén már csúcsnak számít. Sajnos nem ő az egyetlen, és most a mindennapi életünkre gondolok, nem feltétlenül a fórumozókra.

TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2018. október 30. 17:40

Egy *** moderálva *** találkoztam az alábbi bemutatkozó szöveggel:

"Sziasztok egy edes kedves szoke cica baba vagyok imadok oralisan boldogsagot okozni es imadom ha kitenyésztethetlek"

 

Nem semmi :) Most ki fogja a puskát? A nyúl vagy a vadász :)...


Téma indítva: 2012.06.11., 774 hozzászólás összesen