Fórumozók egymás között (dühöngő)

bandage · Újonc (24 hozzászólás) · 2015. július 16. 05:39

 

Más városokban is vannak ilyen virágszálacskák. Tudják nem a név miatt megyünk de van van a fül mögött és egy új név új képekkel talán hoz még forgalmat. Szánalom a köbön. Még oda sem érünk már át vagyunk verve.

76 · Kvázi-tag (149 hozzászólás) · 2015. július 10. 01:13

mindegy hogy hívják igazából is,és itt is hogy hívja magát. a hozzá állás a lényeg. én sem a neve miatt kerestem egy lányt sem. ha egy lány össze-vissza változtatja a neveket,az már nem jó még itt sem. vegyen fel egy neki tetsző nevet és viselje azt,és úgy hitelesebb is marad.

de ahogy írtam,nem a név a lényeg! 

 

Balu · Újonc (29 hozzászólás) · 2015. július 09. 07:47

Bocs, hogy bele szólok, de nem mindegy hogy hívják? :) Én nem a neve miatt megyek el valakihez ;)

 

76 · Kvázi-tag (149 hozzászólás) · 2015. július 09. 00:25

írtam a másik helyre róla....szóval,ha megint másik néven tűnne fel,írja meg,aki tudja. ez nem praktika,ez szándékos megtévesztés. az ilyen hozzáállású nő,nem erre való. jobb lesz,ha foglalkozást vált. 

 

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2015. július 08. 19:48

                                                       GYŐRI MAKKTÁRSAIM!

 

NIKI 19  ,VIRÁG 18 VOLT. 

KB MÁR 35 NEVE VOLT. SZÓVAL EGY SZEMÉLY,CSAK A NEVE VÁLTOZIK.ÉRTITEK?NEM ÚJ,MERT RÉGI! CSAK A NEVE ÚJ.MIKOR VIRÁG 18 VOLT AZT MONDTA NEKEM,HOGY 22 ÉVES.EZ TAVALY VOLT. SZÓVAL ÉRTITEK AZ ÉRDEMI MONDANIVALÓM. RÉGI!!! CSAK A NEVE ÚJ!!! DE AMÚGY RÉGI! MEG UNOTT,KEDVETLEN VOLT! NEM AJÁNLOTT KATEGÓRIA! *** moderálva ***  

AZT ÁRULJÁTOK EL,EZ MOST HAZUGSÁG A RÉSZÉRŐL????, VAGY NŐI PRAKTIKA? HIRDETŐI PRAKTIKA???

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2015. június 24. 19:47

Esetleg megpróbálhatnád felhívni telefonon!? :)

 

dzso · Lelkes újonc (65 hozzászólás) · 2015. június 24. 13:13

Gabriella(32) Sopronba mikor vagy?

Barbikah · Újonc (4 hozzászólás) · 2015. június 21. 19:48

Kedves Férfiak! Aki szeretne hozzám jönni kérem ne csoportostul tegye mert nem engedem be előre is köszönöm! Puszi Barbi 

Tomi05 · Kvázi-tag (151 hozzászólás) · 2015. június 06. 08:36

Akinek ×××moderálva××× is fontos most a ×××moderálva××× a pénzen kívül még egy nagy jókora ×××moderálva××× lenne most igen nagy ×××moderálva××× ehhez pedig ×××moderálva××× neki! :) Szerinted ez még most ×××moderálva×××?  ..már ×××moderálva××× nem!  

Liz · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. június 05. 10:27

 

Bocsi Liz kolléganőm nevében ment a válasz Jennyke voltam Pusziiii

Liz · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. június 05. 10:23

Kedves Kankiraly!!!!Ez nem arra ment ki hogy ne ismerjenek fel illetve hogy ujnokent szerepeljek az oldalon egyszerűen ,haj szin változás kg változás amugy meg kb semmi kozod hozzá ....nyilván ha azt szeretem volna hogy ne ismerjenek meg akkor teszek érte tetkot leszedetem full kitakarom az arcom ,sok retus ...de en csak egy napszemcsit vettem fel nyilvan a nap miatt 😂

 

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2015. június 04. 10:15

GYŐRI MAKKTÁRSAIM

JENNYKE 23 EGYENLŐ, VOLT NINA.VAN RAJTA NAPSZEMÜVEG,HOGY NE ISMERJÜK FEL,VAGY MERT SÜT A NAP. 

 

AZ ÚJ NŐK VAJON HÁNY SZÁZALÉKA LEHET RÉGI NŐ?

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2015. május 22. 19:29

Vagy nyomj egy újra töltést, és akkor menni fog!:)

 

vendetta · Újonc (49 hozzászólás) · 2015. május 22. 09:33

Tölts le egy masik bőngeszőt.nekem is kettő nem viszi az oldalt,de a gépemmel van vmi.

 

mekegek · Kvázi-tag (107 hozzászólás) · 2015. május 22. 09:04

Helló!

Én csak érdeklődni akarok.Egy ideje ,ha rákattintok a lányokra,nem jön be az adat.

Csak azt írja ki,hogy "Tölt"

S nem jön be semmi!
Másoknál is van ez?Vagy csak a gépemmel van valami baj?
köszi a válaszokat!

Mókika · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. május 20. 05:01

Sziasztok !

A csajszik mostanában m*nny*ért válalnak egy félórát /órát + ***moderálva***, már elég régen voltam piros ***moderálva*** házban ezért kérdezem

Köszi

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2015. május 19. 09:45

:D

 

vendetta · Újonc (49 hozzászólás) · 2015. május 15. 09:45

Sokan alap dolgokat nem értenek:)

Egy bnöm mondta h kézzel illetve sz*jjal törtenő befejezés.....erre megkérdezi a pasi, hogy sz*pás nincs? XD

 

 

 

doktornő · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. május 15. 09:34

Kedves érdeklődők!  Nagyon szépen megkérek mindenkit, hogy a hirdetésemet olvassátok el és mielőtt felhívtok látogassatok el a weboldalamra is a bővebb infókért és akkor nem kapok értelmetlen telefonokat, mert nem tudjátok értelmezni azt, hogy egyáltalán mit jelent maga a szó, hogy terapeuta :( köszönöm szépen

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2015. május 12. 22:35

Szerencsére megy a szekér motor nélkül is! :)

 


Téma indítva: 2012.06.11., 774 hozzászólás összesen