Fórumozók egymás között (dühöngő)

Törölt felhasználó · 2015. február 24. 11:51

Én tudok magyarul... Akit tényleg érdekel az igazság,az kattintson a keresés hozzászólóra funkcióra...

Mindegyik véleményemet büszkén vállalom...

Én csak most is elmondtam,amit,oda van leírva... Nem reklámoztam senkit,ez a senki

kezdte a kedvenc sz*lg*lt*tómat belekeverni ebbe az egészbe... Mert ilyen,ennyit tud...

A provokáció drága Mucus a városi topicban történt,amit én értettem,másoknak nem esett le...

És lehet,én vagyok a b*nkó,ha kiállok egy olyan emberért,akit nagyon kedveltem...

Tanulság : nem kell... Mert ha véletlen valamiről véleményt mernék alkotni,akkor beindul

a nyomozóbrigád,és ha véletlen már elhangzott egy név,akiről jó véleményt mertél alkotni,

akkor jön a gyanúsítás... Leírtam : az alfa és az omega... Soha nem mondtam olyat sem,hogy a rossz hozzáállású sz*lg*ltatókat ne nevezzük meg...

Sőt,ellenkezőleg,mindenkit erre bíztatok... De  csak ha valós...

Én is megtettem,most ez is fel van hánytorgatva,hogy úristen,hogy lehet,hogy Hanna 23 nem jött be...

Hát így,nagyon nem jött be... Hozzá én soha többé... Ha másnak bejött,akkor jó... Nekem n*lla volt...

Amit a fórumról ( a fórumot használó sok álarc miatt ) gondolok,az is ott van... Mindig hozzáteszem

remélem,hogy lesz egyszer itt rend is,és valóban csak vendégek fognak írni... Már aki akar...

Aki akar,megért... Aki nem akar ( vagy tud ),az meg így járt... Nekem itt nincsenek barátaim,és

nem is kell... :) Attól még lehet,és van is véleményem... Hogy mit írok,azt meg eldöntöm én...

Legfeljebb nem tetszik... :)

 

Törölt felhasználó · 2015. február 24. 08:34

Te nulla kis f*sz... Mínusz 10 pontos... Te idióta,semmit nem tudsz,ez le is jön...

Nem,nem vagyok sem Detanusz,sem hirdető,csak egy f*sz,aki sajnos tényleg

eljár még csajokhoz,muszájból keresgéli még mindig a vállalhat csajt,akit

rendszeresen tudna felkeresni... Mert Zsaklin nem véletlen volt valóban

legendás,nem úgy,mint azok a p*nák,akiket te felkerestél...

Kankirály,TE VALÓBAN EGY IDIÓTA,SEMMIRE NEM VALÓ,PR**ITÍV ***moderálva*** VAGY !!!

Élvezet lehet veled a szex,meg a beszélgetés is,ez lejön a "beszámolóidból...

Sajnálom azokat,akiket "felkerestél"...

Azt hiszem,a nyilvános fórumba bárki beleszólhat,nem kell engedélyt kérni...

Azt is nézd meg,hogy mire reagáltam,és ez a f*sz ***moderálva*** mit hozott ki

belőle... Engem sértegess,te kis n*lla,ne olyat,akit nem is ismertél !!!

Én kértem is a szerkesztőséget,hogy "igazoljanak le",kérd te is...

Chatbagázs,ez lejön a lájkokból is,világos,mint a nap...

Minél több lájkot kapsz,és én minél több dislike-ot,ez annál egyértelműbb...

NEVETEK RAJTATOK !!!

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2015. február 23. 09:55

                              

 

 666 , nehéz a te kereszted.

Magadra válatad a legendás mínusz 10 pontos k*rva  a zsaklin,emlékének életben tartását.AKI

VALÓBAN TUDHATOTT,valamit.

 

Mert a több 1000 vendége közül,egy,két,ember emlékszik rá!!

 

A városi fórumokon,nem a rég múltban tevékenykedő nőkről kell írni,és nem a férfiakról.Ahogy te teszed.

Jó tanács tőled.-aki rossz az szót sem érdemel.Jogos ,ha téged át b*ssz.B*ssza át a Makktársaid is.

Amit ide be írunk,annak ,A TULAJDONÁRÓL LEMONDUNK.EGY egész VILÁG,MÁSOLHATJA A mondatainkat.
Már A VILÁG AZON RÉSZE,AKIT EZ ÉRDEKEL.l,
és tudnak magyarul.

Városi fórumban nem írok,ha nem jártam hölgyeknél.Mert nem vagyok Nosztalgiázó,összeesküvés elméleteket gyártó városi fórumozó.Te az vagy.

VELED,nem lehet vitatkozni,értelmesen,szenvedélyesen,viccesen.Neked nincsenek érveid.Érvek hiányában a SZEMÉLYEM TÁMADOD,és NEM a városi fórumban megjelenő élmény beszámolóimról írsz.

Te az összeesküvés elméleteid terjeszted a hölgy sex partner fórumokon.

Veled,nem lehet vitatkozni,mert te lehúzol a saját szintedre,NEM CSAK ENGEM!.

 

Olyannal jó vitatkozni,aki annyi nőnél volt már mint én,vagy többnél.Mert engem itt a p*nci érdekel.

 

 

Törölt felhasználó · 2015. február 23. 00:13

Ja,és utoljára,aztán leszarlak a továbbiakban,még a kiragadott idézeteimet is elferdítetted... :)

De pont erről beszélek... Meg sem értesz,és máris vádaskodsz...

Talán mások értenek... 

Törölt felhasználó · 2015. február 22. 23:52

Az meg vicces,hogy Te akarod minősíteni a beszámolómat... Te IQ-bajnok,te... :)

Törölt felhasználó · 2015. február 22. 23:43

Öregem,Te úgy vagy hülye,ahogy csak kevesen... Szerintem provokációra reagálva leírtam

az én tapasztalataim alapján az alfát és az omegát... Ha érted,mire gondolok...

De már rájöttem,hogy minek... A 10 pontosat ( ha lehet így fogalmazni,azaz a számomra

tökéleteset ),és az abszolút értékelhetetlent... A 12 egy tucat szolgáltatókkal semmilyen

szinten nem foglalkozom,nálam egyszer megvolt,aki ilyen,aztán szóra sem érdemes...

Nem én mondtam,hogy leírom,ha csajnál voltam,aztán csendben maradok... Hanem Te...

De sem magyarázkodni nem fogok ( mert nincs miért ),sem ilyen barommal,mint Te,

leállni vitatkozni... Igen,ebben a hatalmas dömpingben egy,azaz ez az egy lány

fogott meg,hogy dícsérjem,de lám,pont az ilyen faszok miatt,kár volt,akik a dícsérő

szóért már az említett lányt gyanúsítgatják... Ez az én hülyeségem volt,nem az Övé...

Ő nem szereti,ha akár csak meg is említik a fórumban... Talán ha ismerted volna,

ezt tudnád... De nem ismerted,úgyhogy nevét a szádra ne vedd... Engem csak

szapulj nyugodtan,de ehhez Neki semmi köze... A magadfajták basszák el a fórumot,

én ezekre a dolgokra céloztam pont,de annyi eszed sincs,hogy ezt megértsd...

Pletykáljatok csak nyugodtan,ennyit tudtok... :)

Részemről ennyi... Hülyével vitatkozni hülyeség...

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. február 22. 17:51

Szexi :D

 

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2015. február 22. 17:44

persze, hogy nő vagyok....jó nagydarab, trampli és szőrös és mély hanggal rendelkezem

 

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2015. február 22. 14:12

                                                   KEDVES FÓRUMOZÓK,BARÁTAIM.

 

 balckheart fórum hozzászólásaiból.

2014 november.
 Érdek emberekről és Adat védelmi törvényről ír.

 

 Idézetek BLAKHEART 666 TÓL . "Hülyeség megy ezerel"

 

 Milfhunter és hasonszőrű társairól ír.Az ő megfogalmazása a "hasonszőrű"A városi fórumban,ahol a hölgyekről kell írni.
 Milfhunter,hölgy?

 

 "Fórum továbbra is az érdekek,küzdőhelye"

 

 Hirdető 22 éves és 20 nak hirdeti magát.Nagyon fel van háborodva.

 

 2015 január.

Nina 10 es, Zsaklin csak 9 es.

 

 "NEKEM ENNYI ELÉG IS VOLT A FÓRUMBÓL"

 

 Újra zsaklin.
Zsaklin 10 pontos!!

 

 "Hagyom a *** moderálva ***"

 

 "Ez a fórum a hirdetőké,a hirdetők diktálnak"

 

 " A jót sem,hiszik el,meg a rosszat sem"

 " A valódi vendégeket,nem érdekli ez az egész"ez vissza térő motívum.


 A tetszési indexről,mint lényeges dologról ír.
 Újra a kedvencek jelölésről,értekezik.

 

 "Sokan szeretnek és még sem látszik ez meg itt,szerintem csak elenyésző töredék teszi ezeket"

 

 "Aki eddig is normálisan szolgáltatott,az valószínűleg ezután is így tesz,aki meg nem,az is..."


 "Megunja,hogy akármit ír,belekötnek az érdekemberek,aztán még ő lesz a nő,vagy a menedzser..." 

 

"MILFHUNTER,visszavonom,most figyelmesen olvastam el a rám vonatkozó írásod,és végülis úgy értelmezem,hogy nem rám céloztál,mint m*n*gger,hanem pont azt írtad Te is,hogy a lájkok odaadása,és a fórum befolyásolásának próbálkozása ezzel a nem igazán korrekt "ítéletekkel" is megvalósítható... Na,ja...

  De végülis mindegy,azt lehet megvezetni,aki hagyja magát..."

 

 Amire rájött.


 Nem vagyok a vidékilányok,hu(mármint ő 666) konkurenciája.


 A fórumnak nincs értelme.Erre többször rájött.


 Gyakran írta ,többet nem írok a fórumban

 

 Élmény beszámolót hölgyekről,a 10 pontos Zsaklinon kívül.(Aki a nosztalgiázó fórumozók isten nője.)Hanna 23 ról írt.Nem minősitem az élmény beszámolót.

 

 Végül,

 

 a te logikát szerint.Egy nőről írtál .Így egy hölggyel volt dolgod.

 

 Én A VL lányokon kívül sok hölgyet újságokból néztem ki,és egy (A)lakásra is jártam, hosszú ideig,ahol hetente cserélődtek a csajok. De ezekről nem írok,(bár szeretném tudni,hogy hol vannak a régi lányok)

 

mert nem vagyok olcsó nosztalgiázó fórumozó.Nosztalgiázok majd az unokáimmal.

 

 Én 13 VL lányról írtam élmény beszámolót,és még sokról fogok.Mert imádom a VL hölgyeket!


 Na most, te idéz tőlem!

 

 Én formás mellekről, és finom puncikról írtam.És még sok,sok punci vár rám.

 

 

 

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. február 22. 10:19

Te meg ki vagy? Hol érint ez téged?

Tényeket közöltem arra, amit kimoderáltak. Ennyi. :)))

Igen, sikeres és okos vagyok, ha tetszik, ha nem. 

Miért kéne ezt titkolnom? Mások sem teszik. de rajzolgass te is csak ide! 

 

Törölt felhasználó · 2015. február 21. 17:47

Az intelligens ember nem dicsekszik az intelligenciájával... Mert az neki természetes...

Az öndícséret büdös... Minden szempontból... Aki magát mások fölé akarja

emelni,az gondolom,nem csak nekem visszatetsző... Duma,duma...

Az életét mindenki maga éli,és élje úgy,ahogy jólesik... A "sikerei",vagy a

"sikertelenségei" az csupán a saját életének a részei... Magánügy... Ennyi...

 

 

Kankirály : Te magad vagy a vicc... A sok lájk ( mintha ez érdekelne is valakit,

kivéve pont a magadfajtát,aki számontartja,hogy a primitív "beszámolója"

hány lájkot kapott ),amit kaptál,számomra fokmérő... Régen is ez volt,kell

a cirkusz a népnek... És Te ezt adod... Van egy idióta "stílusod",ennyi...

Vagy a chaten sok az ismeretlen "haverod"... Ki tudja,meg kit érdekel... :)

Ha nem voltál nőnél,kussolsz,azt írod... Akkor ennyi volt az összes kalandod,

amit itt megosztottál ??? Akkor meg ne játszd a "janit"... :)

 

A többi "okosságodra" meg reagálni is felesleges... :)

 

További szép napot !!! Üdv.

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. február 20. 20:33

Ja, azon kevesek közül való vagyok, akiknek 140 az IQ-ja, meg 24 év vállalkozás, cégek vannak mögöttem

 

TE mit tudsz felmutatni? :D Én felneveltem egy normális, sikeres srácot. Miket írtatok róla? Leszar titeket, el se mondtam neki...

Nem itt meg más izé oldalakon él, én meg dig amíhg hirdetni akarok. Közöd? kisfarok

 

Törölt felhasználó · 2015. február 20. 17:46

Bogyó tudod olyan a mosdó,mint a törülkoző.senki ne várjon tőlem tiszteletet ha ő sem tisztel engem.a kisfiam meg mondtam a vendégeidnek,becézheted őket így.az a baj sokan vannak akik sokat képzelnek magukról.ez nő dolog meg.hidd el jobban tisztelem a nőket mint gondolnád!a NŐKET!a másik.magamra főzök,magamra takarítok,amim van magam értem el.tehát ezen kívűl nem értem ha férfi létemre ezeket megcsinálom miért esek hanyat nagyszályú emberektől.

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. február 20. 17:07

Bocs, néha mellé ütök a szerintetek 70-es IQ-mal :D Talán túl gyors vagyok a 70-essel.

A legszánalmasabb, ez mondjuk nem te voltál, aki Nyíregyházáról bejelentkezett 16 órára, arra kíváncsian h betegen dolgozom-e.

Csupa intelligens ember. Igen, én sokszor 16 órát dolgozom, nem masszázs van csak, de közötök semmi.

Viszont elég sarcot fizetek...másokkal ellentétben, akiknek a seggét nyalják. Érdemes volna legalább KATA-zni nekik is. :D

...

 

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. február 20. 16:57

Engem se érdekel nickek véleménye, hidd el, ezzel szerintem mindenki így van. 

Nem az én seggemet kell nyalni, nem erről beszéltem, de hogy ok nélkül sértegettitek, ha valaki nem 20 éves és elég durbán, azért az rólatok bizonyítvány...:)

A nő férfi nélkül nem nő, de a férfi nő nélkül nem férfi. Kezd kihalni a tisztelet, de ez nektek lesz baj, nekünk kijutott és kijut a jóból még mindig.

Te méltó vagy vélemény nilvánításra? Ugyan, kisfiam, hagyjuk már. :DDD

 

Törölt felhasználó · 2015. február 20. 16:49

Azért tetszik ahogy a lájkokat dobáljátok egymásnak:))))))))))

Törölt felhasználó · 2015. február 20. 16:46

Bogyó elhiszed hogy engem nem érdekel ki mit gondol itt rólam?arról nem is beszélve nem fogok senkinek nyalni hogy egyéniség legyek.elég ha magamnak az vagyok.A kritikát meg elfogadom,olyan embertől aki méltó rá.:)

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. február 20. 16:31

Amit tegnap este alakítottatok a chaten, nektek is nagy sikeretek lehet. :D

Kankirály farkát meg nem kell nézned...

 

Törölt felhasználó · 2015. február 20. 14:48

azért olvastam mekkora sikered  van!ezért hisztiztél mert nem vették fel a telót.gratulálok.

Törölt felhasználó · 2015. február 20. 14:46

kankirály már elhiszem hogy sok nőnél miért nem vagy nyerő.önbizalom?az mindig van főleg képen meg betük közt.ennyire egyszerű szokj hozzá nem minden nő részesíti előnyben azt az embert akinek arca helyett egy dákót lát.azért mert itt a csajok félpucéron hirdetik magukat,nem azt jelenti mindenkitől lepisilik a bokájukat.ha bemégy egy kocsmába kb 2dc boré ezt eladhatod de sok nő megnézi kivel áll szóba.nem minden a pénz,főleg nem hogy mekkora farok vagy.ennyi.


Téma indítva: 2012.06.11., 774 hozzászólás összesen