Fórumozók egymás között (dühöngő)

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 26. 20:23

Nem sokat de ha még van is az sem tuti:)

 

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 26. 20:19

Igen és szeretem."Nem adom fel,tudjátok láthatatlan,lapos sumákok Istenem de sokan vagytok rosszak" "Ha egyszer odébb állok a körközepéről majd hiányzok Rám többé nem találtok Rosszak"

 

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2014. szeptember 26. 20:18

ebből viszont sajna kevés van :(

azért is mennek el a fiatal fiúkák ilyen VL-es randevúkra... :)

 

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2014. szeptember 26. 20:16

Egyáltalán ér valamit a képgarancia?

Nem egyszer láttam már olyan képgaranciás profilt ahol egy külföldi felnőttfilmes volt, persze még az is agyonszerkesztett formában...

 

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 26. 20:03

Eddát hallgatsz a kör közepén állsz? :D

 

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 26. 19:03

Az egy más kategória de van .Csak most én voltam és vagyok a célpont:)

 

tanczos · Újonc (4 hozzászólás) · 2014. szeptember 26. 18:08

Beivott megint.

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 26. 14:39

:D És amikor a hozád hasonló korú matrónák fiatal fiúkákat akarnak??

 

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 26. 14:16

Értem már mire akarta gróf burkoltanfogalmazni,nekem nem kellene ezekkel az emberekkel foglakozni és a bohóskodás kifejezést használta a beteges hajlamhehett. Sokesetben ezek az emberek hozzám sem érnek mert más az igényük.Miért nem lehet ezt elfogadni?Szerintem az a beteges amikor egy idős férfi egy tini lányt akar.

 

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 25. 23:08

A Debreci hirdetők fele képgarancia nélkül van fent,szerinted ez mire utal??

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 25. 22:17

Mert mi vagyok,Egy ráncos képű öreg aszony.mi a bajod velem az hogy nem vagyok 20-éves akikhez pedi te szivesen jársz,mert azt hiszed hogy te azzal fiatalabb leszel.Aki számodra nem tökéletes az mind nem ide való.Mindenbe találsz kivetni valót.Ki vagy te hogy megszabd hogy kik lehetnek itt.Vagy te vagy magad a szrekesztőség .

 

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 25. 16:36

Ja és még mi az aMILF-s duma :)Írj példát hátha tanulok valamit:) elfogadom.D

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 25. 16:08

Nem vagyok hatvan éves de remélem meg sem érem azt a kort:)

 

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 25. 15:32

Szerencsére 25.t évesen nem ismertem hogy van ilyen is.sőt még 35-évesen sem.Igen voltak vicces fotók de azokat leszedtem magamtól.Nem érzem magam dívának csak jó géneket örököltem.

 

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 25. 15:19

Értelek csak nem mesélhetem el hogy miért nem tehetem meg még hogy abbhagyjam és mi van még ami gátol sok mindenben,hogy változtasak. Nem múlik el nap hogy kéne csak az baj nem fogadok el segitséget senkitől,makacs vagyok, nem bízok senkiben,az igéretekkel tele a padlás.

 

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 24. 22:59

Na akkor mi vagyok? Miért baj az ha egy érett nő itt van és ad valamit amit mások lehet nem ,most nem akarok megbántani senkit .

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 24. 15:01

Köszönöm a biztatást:)  te más szemszögből nézed a dolgogat,hogy nem vagyok vonzó neked mert...de mindég szálka vagyok a szemedben,de önmagától semmi nem változik ha nem teszünk érte.

 

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 24. 08:10

Látom figyelsz D pl-l a kezdőképpel is  gondolom ebben is találsz valami kivetni valót.Amit a zolcsika írt az tényleg túlzás,mert nem én vagyok a legkedvesebb itt sőt.........

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 24. 07:20

Nagy szellem,ne hagyd,hogy megítéljek és bíráljak valakit,akinek nem sétáltam két hétig a mokaszinjában.

 

zolcsika · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. szeptember 18. 11:41

Nana a legkedvesebb aranyosabb itt az oldalon.


Téma indítva: 2012.06.11., 774 hozzászólás összesen