Fórumozók egymás között (dühöngő)

Törölt felhasználó · 2013. június 29. 10:01

:D

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2013. június 29. 09:47

Szia!

 

Ha az adott város fórumában tennéd fel a kérdést, valószínűbb, hogy ott még válasz is érkezik rá! ;)

 

rock30 · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. június 29. 09:22

Ariel 24 és Pandora 25-nél volt vki mostanábban? Mit lehet tudni a két lányról??

Törölt felhasználó · 2013. június 25. 21:26

A nővér állás nem jó a finnyásoknak, ott azért kell kakit is pucolni meg... :)

Amúgy igen, igazad van. 

 

Törölt felhasználó · 2013. június 25. 15:12

A kis kényeskék menjenek el a LEGO gyárba, vagy egy boltba eladónak, de a nővérség is jól fizet.

Ha már így kidőlt a bili!

Amúgy én egy észak-dunántúli lányról írtam! Nem kell mindenkinek magára venni!

 

Törölt felhasználó · 2013. június 24. 16:49

:) szia

 

Törölt felhasználó · 2013. június 24. 15:38

" A pletykákat az irígyek indítják, az ostobák terjesztik, és a hülyék hiszik el! "

Törölt felhasználó · 2013. június 24. 06:14

Szia!

 

Tudod, én bármit... :D

Mások semmit, főleg az álszentek tetszenek. 

Általában jogi asszisztensek, meg doktornők hirdetnek itt.

Hívj, drágám, animálszex a teraszon, de siess!

 

whiskey · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. június 24. 05:26

Szia Linda!

 

Nagyon bejön a cicád, ő is beszállhati? Senki nem akar ilyet bevállalni, pedig tök jó lenne :(

 

Adhatnál fel hirdetést ilyen jeligévél is, hogy "A much come you'll soup"... biztos még több jelentkező lenne.

 

A vonalkód pedig tök természetes dolog. Pl én 140 kiló vagyok és én se mindig tudom rendesen kitörölni a s*ggem, mert a háj összeszorítja. Erről nem a vendég tehet, szóval nagyon helyes, hogy legalább te vagy ennyire figyelmes, hogy megmosdasd! Holnap lehet, hogy meg is látogatlak! Puszi!

Törölt felhasználó · 2013. június 23. 17:03

Csak nem ideges lettél? :)

Nem, engem kevesen ismernek, cica. Te biztos nem...

 

Törölt felhasználó · 2013. június 22. 21:42

Ui: néhány betűt melléütöttem, sötétben írtam (szúnyog, vagy sötét:)), meg bocs, de mindenki tudja h Kabóca is én vagyok, nem jelentkeztem át miattad. Kis finnyásom Debrecenből. 

 

Törölt felhasználó · 2013. június 22. 21:08

És Elvira újra kötözködik. Íme, ezt ki is írta? :)

Szia!
Szerintem ez egy tök általános jelenség,és nem is tudsz vele igazán mit kezdeni.Én értem hogy mit mondasz!Én is járok így elég sokat,főleg amióta bejött a meleg..Mosdik minden vendég a szemem láttára,meg fürdik is,de sokszor nem elég alaposan..összekapkodják.Hogy miért azt nem tudom,mert én nem is időre dolgozom.Ráérne alaposabban is megmosni a hónalját,a fenekét,meg az intim részét is,mert minden adott hozzá..Van olyan is aki visszatérő vendégem, mindig tiszta és illatos,és egyszer-egyszer kifejezetten büdös itt-ott.Most mit kezdjek az olyannal?De én ezzel úgy vagyok hogy ha kicsit büdös akkor nem szólok,ha nagyon büdös,akkor szólok.Volt hogy szóltam,és még kikérte magának a kedves vendég.A gyengém mikor meg akar csókolni valaki,és pállott bagó-kávé keverék szag jön a szájából,holott én egyikkel sem élek.A fürdőmben pedig van szájvíz,rágó,és egyszerhasználatos fogkefe fogkrémmel.Erre mit mondanál?Na ilyen is van..Ha már a szagokról beszélünk..Ízekről inkább meg ne is:))))

 

Szagok, büdös fürdés után, pállozz bagó-kávé keverék szag jön a szájából, ée akkor még az ÍZEK!!! Mit is kell megkóstolni?

Kedvesem, én téged rég hagylak, te ott, én itt... Látom, hogy valaki sztárol, de ez sem zavar. Amiket Te tűrsz el az elbeszélésed szerint, na azokat én nem. Tudod, ha már ízekről beszélsz, mielőtt bekapod, érzed a szagot... Fincsi lehet. xd

 

Törölt felhasználó · 2013. június 21. 22:59

Ha már ez a téma, adjunk neki! :)

 

Törölt felhasználó · 2013. június 21. 17:57

Szia! 

Ezt nem tudom, kinek írtad. Az a lepedő, ami nálam vonalkódos lett, a kukában landolt.

Nem kell háborogni. Szájpenészről szó sem volt, meg lábgombáról, bár azt akár egy uszodában is összeszedhetsz. 

Easy van! :) Nálam meg nincs előre fizetés, jé má! De, ha nem felel meg valami, a vendég is bármikor távozhat, vagy én is szállítottam már le a masszázságyról vendéget...Gondolom, az igényesebb hirdetők szintén. Mondjuk egy összemocskolt fürdőszoba a legtöbbször a kedves vendég távozása után vehető észre. Na, én olyankor már nem tudom visszahívni, hogy ugyan már! Össze.... a wc-t! Tiszta szőr a fürdőkád, meg lábnyomos. Bár mint írtam, nekem azért nincsenek rossz tapasztalataim. Hát! A Domestos már az én dolgom, meg a wc-s néni szerepe volt egyszer összesen. :) Ja, dromedár sincs.

 

Törölt felhasználó · 2013. június 21. 15:53

Mi történt? Bomba robbant?

Ha egy vendég koszos, büdös, az elküldhető! Már csak a többi vendég egészsége érdekében is. Nem veszi ki jól magát, ha szájpenésszel, körömgombával lesz gazdagabb a következő vendég! Komolyabb bajt már nem is említek. Akirő írtam, a "vonalkódos lepedőt -amikor észre vettem a nyomot - elegánsan behajtotta! Na erre varrjatok gombot. Ha egy szolgáltató valami miatt nem megfelelő, nehéz otthagyni, miután előre f*z*ttünk. Pláne, ha a mási szobában ott a Dromedár is!

Törölt felhasználó · 2013. június 21. 00:43

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ

ez nem gatya vót... :D

 

Törölt felhasználó · 2013. június 21. 00:43

:D

 

Nadin25 · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. június 20. 19:12

ohh,értem.

Az igazség az,hogy akad Ilyen,csak Én akkor is elküldöm...,nem megy. 

Ha a zuhany után is van kivetnivalója a szaglásomnak,akkor nincs mese,nem megy,de Ő igen! :)

Örülök azért,hogy ilyen elenyésző sokkolásokkal szembesülnek a Hölgyek...

Szép estét Neked!!!

Nadin

Törölt felhasználó · 2013. június 20. 18:19

Nem, valóban nem fogadok/fogadunk mindenkit, de vannnak, amik már későn derülnek ki :D

Akkor a többet nem... 

Az önértékelésem nagyon jó, azzal nincs gond, mint írtam a vendégek 99%-val sincs. 

(Csak tipp, nem számoltam ki.) Összes vendég nem tudom, hány, abból csak 3 fekete listás :)

 

Nadin25 · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. június 20. 18:10

Több önértékelést Hölgyek, nem kell Bárkit, feltétel nélkül fogadni...,nincs annyi rózsaszál.

De Ti tudjátok, Én csak kedvesen mondom Nekik,hogy sajnálom,de részemről nem egymás társaságát keressük. 


Téma indítva: 2012.06.11., 774 hozzászólás összesen