Fórumozók egymás között (dühöngő)

Dark Angel · Kvázi-tag (62 hozzászólás) · 2012. július 20. 15:46

Félre értés ne essék, én nem nézem le őket, mert ismerek olyat akinek ez volt az utcsó mentsvár és egyedül nem mert lépni :( Bár tanult a példámból megtette és azóta jobban van. Nem ítélek én el senkit és le sem nézem. Számomra minden ember értékes amíg az ellenkezőjét be nem bizonyítja. Ilyenek is vannak sajnos, de szerencsémre mondva jól műkszik a szűrőm már amennyire és nem szaladok már bele csapdákba ha csak nem valami agyafurt dolog. De próbálok mindenkihez jóhiszeműen állni mert szerencsére sok kellemes csalódás ért és ennél jobbat nem tehet egy ember a másikkal, mikor emberként és nem holmi használt ronygykét kezeli, főleg ha az a másik meg ad mindent amire akkor épp ott,ha máskor nem is, de szüksége van rá.

Lehet még mindig túl naív vagyok de hiszek abban a jó kis mondásban és nekem szerencsére eddig bejött, bár ért csalódás is, miszerint jó tett helyébe jót várj! :)

 

 

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2012. július 20. 15:27

Ez így van.

Én sem haragszom senkire, hiába tépi folyamatosan Magát és dobja az Ipponokat Önmagának.

Ezért sem szoktam nagyon választ adni, talán ez idegesíti jobban? Nem tudom, sajnálom.

Az utolsó sorod nagyon helyen van! Köszönöm! :)

 

Törölt felhasználó · 2012. július 20. 15:20

Na, aztán már tényleg utoljára, mert jobb dolgom is van...

Most Te írod, hogy "nem tartom magam abba az átlagba akinek arról sincs fogalma...."

A műfaj ugyanaz, de óriási a különbség köztetek. Ezt jelenti. Tehát vannak, akiket te is lenézel...

DE! Igazad van, vannak különbségek, mint az érdeklődők, fórumozók között is.

Én viszont ezzel sem foglalkozom, nem érint.

 

Törölt felhasználó · 2012. július 20. 15:12

Megkeressem, mikor azt írtad, hogy sose voltál nálam?

 

Törölt felhasználó · 2012. július 20. 15:11

partnereim= v e n d é g e i m, csak átírja... újra, és ez is sokat elárul, ez meg másról, akikről, értik.

No para! :)

 

Törölt felhasználó · 2012. július 20. 15:09

És most nézz be, nem hagyja abba. Ez büdös sajt primitív, tényleg beteg módszere.

Ráadásul bort iszik, és vizet prédikál. Gerinc sehol.

A célja minket összeugrasztani újra, ez nálam nem fog bejönni.

Na, viszont, ha téged felhúz, és ezt váltja ki belőled, hogy én lenézem a többi hirdetőt, a többi is neheztel, de nem a potenciális vendégeim! 

Arra ki emlékszik, mikor Bush-sal szórakoztattuk a jónépet? Senki. Viszont sokan nevettek. Aztán eltűnt Bush, és vége lett a jó hangulatnak.

Most megint kitalált valami hülyeséget, magam ellen kampányolok szerinte, de csak szerinte. Én csak róla írtam, nem az összes fórumozóról, meg akik csak olvassák, és én ezt a gerinctelen, alattomos nemtommit nem tudom tisztelni.

 

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2012. július 20. 15:07

Tündérem!

Ha hiszed, ha nem tényleg ott voltam.

A "történelmed" (szöveged) ismeretében már meggondolnám, de akkor meg voltam elégedve! :)

 

Dark Angel · Kvázi-tag (62 hozzászólás) · 2012. július 20. 15:02

Na erről nem tudtam mi hogy volt anno valamikor, mert hát ja relatív, de kezdőnek számítok, így megkövetlek és elnézést kérek :) Bár nem tagadom amiket írtál nekem itt ott és amott sz.rul estek, mert nem tartom magam abba az átlagba akinek arról sincs fogalma hol is jelenik meg hirdetése :( 

Az már megint egy új kategória :S

 

Törölt felhasználó · 2012. július 20. 15:01

A kesztyűre visszatérve. 3 éve vagyok a neten, megismertem több oldalt, Fórumokat...

Van, amikor fel kell venni a kesztyűt, mert elveti a másik a sulykot. Sokan olvassák őt is, engem is.

Aztán döntenek. Ez nekem sokszor több jó vendéget hozott, ha meg úgy érzem, nem veszem fel a kesztyűt.

Annyit foglalkozzon mindenki mással, mint én, ezt kívánom. Én ezt csak akkor teszem, ha engem piszkálnak, és durvának tartom, vagy igazságtalannak.

Most felteszem a kérdést. Ki nem hagy engem békén, ha írok, ha nem? 

És Belőled hozta elő a haragot, nem belőlem, miközben Mahatma Ganghiról ír.

Ő van tele keserűséggel, gyűlölettel, nem az emberek...

Érted. :)

 

Törölt felhasználó · 2012. július 20. 14:50

Látod, ezt érte ő el. Azt hiszem, mi ezt megbeszéltük. Nem nézek le senkit azért, amit csinál, sőt, nem is érdekel.

Kérdem én, rajtam kívül létezik-e bárki hirdető, akit folyamatosan igyekszik lejáratni.

A személyiségzavara viszont nem csak nekem jött át...

Csak mellékesen jegyzem meg, hogy én csak válaszolni szoktam, amíg nem unalmas... :)

 

Törölt felhasználó · 2012. július 20. 14:44

Írta Pál-Pusztai :)

 

Katónénit én is meglátogattam, nagyon élveztem kezeinek átható erejét, varázsát.

Amikor vendége voltam bűbájosan beszélt, miközben kezeivel érezte testem minden rezdülését.

Ha az a problémája, hogy nem jeleztem előre az itt regelt nevemet jövetelemkor, akkor elnézést kérek.

Nem a név a fontos, különösen az első ilyen látogatáskor. Telefonszámom publikus volt, hisz be tudtam jelentkezni, aranyosan útbaigazított.

Köszönöm megtisztelő soraitokat, remélem javamra válik minden betűje.  :)

 

 Keressétek vissza!

Katónéni=Hexe, akinél sosem járt :D

Dark Angel · Kvázi-tag (62 hozzászólás) · 2012. július 20. 14:43

Azért mert valaki nem veszi fel a kesztyűt nem biztos, hogy azért teszi mert rosszabb. Már ne haragudj meg ezért.

Én sem tettem egy idő után és nem is fogom. De néha te is elgondolkozhatnál arról mikor, mit és kiről írsz főleg ha nem is ismered. Hisz engem se, még is a végsőkig elítélsz és te durvábban fogalmaztál bármikor is rólam, ha nincs is már ki mondva, de a mai napig. Én abba hagytam az elmagyarázását miszerint normálisan és emberi körülmények közt is lehet csinálni dolgokat, főleg ha te is csinálod. Nem kellene ítélkezni mert ez már kicsit hajaz a nagy H betűs nevére csak megspékelve!

Részemről ennyi és szerintem ha eddig olvasta bárki mikor és mit írtam akkor már van fogalma róla ki mikor és mennyit él itt! (és ebből)ki mit és mikor ítélkezik!!!!

Részemről továbbra sincs harag nem veszekszem senkivel csak rühellem ha le van nézve valaki azért mert épp abból él amiből!!!!!!

 

Törölt felhasználó · 2012. július 20. 14:28

Te, ebben semmi élvezet nincs, annyira nem ellenfél, de próbálkozik...

Lehet, hogy ma ő Terézanyu, vagy nem tudom, kinek képzeli magát.

Állok itt a ringbe, és várom, hogy üssön már egyet, de semmi, csak azt látom, hogy ugrál, meg nézeget.

 

Törölt felhasználó · 2012. július 20. 14:16

2x ment át, de talán hatásosabb.

Na, fegyverbe, mert ez csak egy légy...xd

 

Törölt felhasználó · 2012. július 20. 14:14

Amit Fehérváron csinálsz, az is...

Légy végre férfi!! Ha tudod, mi az. (?)

Gyengébbet nem verek :D

 

Törölt felhasználó · 2012. július 20. 14:03

Na mi van? Nincs semmi a wikipédiában erre? xd

Eddig gyenge...

 

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2012. július 20. 13:46

*

 

Törölt felhasználó · 2012. július 19. 22:04

Csak a büdös sajt nincs sehol. Majd, ha alszom, mert még itt is gyáva, és a nőkre jellemző kígyó van benne.

Reggelre gondolom bemásol valamit a kedvenc wikipédiájából, értelme annak sincs. :D

 

QCpassed · Őstag (348 hozzászólás) · 2012. július 19. 21:53

Dühöngő a köbön.

:-)))

Törölt felhasználó · 2012. július 19. 20:44

Büdös sajt!

Gyere a ringbe! Mit pofátlankodsz te be Fehérvárba??

Idióta, beteg állat! Fél napom azzal telt, hogy otthonról írtak, hívtak, te szánalom. Engem ott több ezren ismernek, és barátaim vannak.

Itt p*fázz, na hajrá!

Ha beled*glesz, se tudsz otthon lejáratni, nem mindenki a VL-ről ismer. 

Mesélj, ki keresett meg ma, mivel? Aztán még 1 hívás, ki az?

"Gyere haza!" Na, ki voltak? Mesélj, nagyokos! 

Nyomorult szánalom vagy.

Tak*rodj a szülővárosomból ki!!!

A szemembe néznél már egyszer élőben, azt nem mered, mi, gyáva féreg?


Téma indítva: 2012.06.11., 774 hozzászólás összesen