Fórumozók egymás között (dühöngő)

Törölt felhasználó · 2013. január 11. 22:54

A szádra vigyázz, öcskös, mert valaki beletalál lépni!

Még itt is moderálnak. Nem 3 és fél éves vagyok, letettem eleget az asztalra.

Tán nem én nyelem, hanem mások. Erről ennyit, még mindig masszőr, de

nem a magadfajta jut hozzám el, vagy takarodás van. 

Amúgy nem tudom, kettőnk közül kinek nyomorult az élete? :D

 

Törperős · Újonc (17 hozzászólás) · 2013. január 13. 11:22

De félek,igen biztos vagyok benne h már eleget letettél az asztalra!

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2013. január 28. 08:18

Tisztelt Hirdetőink!

 

Egyre több hirdetőnktől kapunk olyan visszajelzést, hogy a mi nevünkben keresik meg Önöket és ingyenes szexuális sz*lg*ltatást kérnek,máskülönben nem hirdethetnek az oldalunkon.
Az ilyen és egyéb jellegű telefonhívásoktól maximálisan elzárkózunk, ugyanis senkit nem kereseünk semilyen okból telefonon, csak belső üzenetben!
Kérjük Önöket, hogy aki ilyen jelegű hívást kap, az jelezze felénk belső üzenetben (amennyiben lehetséges, a hívó telefonszámával együtt), hogy meg tudjuk tenni a szükséges lépéseket!

 

Tisztelettel:
VidékiLány Szerkesztősége

Sandro · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. január 29. 20:40

Sziasztok egy kérdésem lenne jó volna ha valaki válaszolna rá.

Ha valakivel beszélgetést vagy egyéb általános kérdést teszek fel miért nem tud rá válaszolni legalább annyit hogy "megbeszéljük telón" vagy például meg írja hogy mit válal vagy mit nem válal!!!

Akinek nem inge nem veszi magára mert vannak normális emberek is!!!Remélem valaki ad magyarázatot!

NEW YORK · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. január 30. 18:28

Sziasztok!

Mi van a chat-el? Nem tudok belépni!  :/ Én vagyok a béna? Vagy valami más a probléma? 

kalóz · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2013. június 11. 13:46

Kedves Urak,akik a hirdető hölgyeket látogatják!Én is egy masszőr vagyok,és sokszor gondoltam,miközben masszi'roztam,hogy valakinek már meg kellene i'rni fontos dolgokat,amik az Urakat érintik,hogy tudják mihez tartani magukat,ne csak azokat kritizálják élvezettel (persze név nélkül,álnév mögé bújva,mert úgy sokkal uninteligensebb).Úgyhogy most lei'rom a tapasztalataimat,akinek nem inge,ne vegye magára.Példákat i'rok,milyen a kellemetlen vendég.Megjegyzem,sokan vannak hál'isten,akik nem ebbe a katagóriába tartoznak.Szóval,amik előfordultak már:Levetkőzik,megkérdezi,hogy fürödhet-e,mert egy kicsit izzadt.Ennek örülök,mert nagyon büdös.Kijön a fürdőszobából,és igaz,hogy a testét lemosta,de a hónalja alatt egy egész fehérje tenyészet van.A másik variáció szerint a talpa fürdés után is fekete,és nem festéktől.A rosszabb,akinek annak ellenére,hogy ápolatlan,még csak eszébe sem jut megfürödni.Ennél csak az kellemetlenebb,amikor büdös valakinek a feneke.Nem látszik semmi,de felfordul a gyomrom,ahogy masszázs közben oda hajolok.Hetente egyszer-kétszer elő fordul!Szóval,hm..uraim,wc-zés után nem ártana mosakodni,főleg ha valaki masszi'roztatni akar.Hadd világosi'tsam meg a dolog érzelmi részét is.Ti azért jöttök,hogy jól érezzétek magatokat,tiszta sor.Elvárjátok a barátnő filinget.Még ez is belefér bizonyos korlátok között,emberek vagyunk,és nem nehéz kedvesnek lenni egy szimpatikusan viselkedő kedves emberrel.De ugye nem gondoljátok komolyan,hogy az elvárható ilyen körülmények között,hogy ezt az ember szi'véből élvezze is?Én például azt élvezem,ha valaki ezt nem várja el tőlem,hanem elfogadja,amit nyújtok neki,nem akar mindi'g mást,mint amit elmondok,hogy történni fog,átéli mélyen az általam nyújtott masszázs örömét,és akkor őszintén tudok örülni én is.Még sok mindent tudnék i'rni,de egyenlőre ennyi.Köszönöm a lehetőséget.

bújóscica · Lelkes újonc (71 hozzászólás) · 2013. június 11. 18:10

Hű nagyon egyetértek veled, főleg a büdös fenék dolgában, szerintem evides hogy kakilás után megmossuk a fenekünket, de a férfiak nagy része sajnos ezt a tisztálkodási formát nem ismeri.

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2013. június 11. 18:20

Khmmm.....hát igen. Vannak érdekes dolgok no. .......Kérdezem a vendéget, hogy szeretne-e tusolni.  A válasz rá ez volt: Tegnap fürödtem, ma meg nem dolgoztam.  :o   Van kinek a higiénia annyit jelent, hogy  csak akkor fürdünk ha dolgoztunk . Szomorú dolgok ezek. :(

Törölt felhasználó · 2013. június 12. 16:07

Jesszus.....Hálisten,engem ezektol a kellemetlen helyzetektol mindeddig megkimelt a sors.....Finom es joillatu Vendegek jonnek hozzam,de egytol-egyig mind lefurcsizik nalam,elotte is,utanna is es soha nem kellett felhivnom erre kulon  a figyelmuket! Innen puszilom Oket!!!

Törölt felhasználó · 2013. június 13. 11:39

Az is gusztustalan, ha a vendég nem tisztálkodik, de az még inkább veszélyes, ha a nagy jövés-menésben, vagy csak lustaság miatt nem tiszálkodik a hölgy. Érezni rajt az előző vendég illatát, sikosítóját. Vagy az ajtóban találkozol az előtted vendégeskedővel és a szolgáltatónak nyilván nincs ideje minmális tisztálkodásra sem. TÖRI SINCS a sok vendéghez. Ezt tapasztaltam Tatán egy nagy darab szőke hölgynél!

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2013. június 14. 08:13

Helló Gróf!:)

 

Egyetértek, szerintem minden hölgynek válogatnia kell(ene), függetlenül a rózsaszálaktól, és aki olyan, azt akár az ajtóból is el lehet küldeni... Tudom, ez nem mindig egyszerű, és főleg azoknak könnyű, akiknek nagyon sok vendégük van, de máshogy nem megy!:(

 

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2013. június 14. 08:17

És mégis ki kényszeríti a vendéget, hogy maradjon? Bármikor fel lehet állni és el lehet húzni, és hidd el nekem, egy hölgynek nehezen tudok elképzelni nagyobb beégést, mint amikor már épp lényegre térés van (lenne), és egyszer csak udvariasan felállsz, és közlöd vele, hogy tisztálkodni nemcsak neked kell, és otthagyod (sajnos nekem is volt már, hogy el kellett játszanom ezt)...

 

kalóz · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2013. június 20. 06:56

Látom,a hozzá szólásom meg szólaltatta az embereket.Sajnos a dolog ennél bonyolultabb.Ez a büdös fenék effektus lei1rom hogy zajlik.Még egyszer mondom,azért a legtöbb vendég maximálisan tiszta,és semmi ilyesmi nincs.De azért ilyen előfordult már sokszor.szóval az illető úr egyébként teljesen tiszta,sőt,még valami illatosi'tót is ken magára a teljes illúzió kedvéért.(tök feleslegesen megjegyzem).Az úr legtöbbször éppen egy jól menő vállalkozó,minden oké rajta,és a modora is kifogástalan.Nem is látszik,amit érzek,csak büdös,ahogy közelebb hajolok.Szóval ilyenkor az emberben van egy gátlás,egyszerűen képtelen vagyok megmondani neki,hogy hé,fenékmosásról még nem hallottál?!Lehet,hogy bennem van a hiba,és nem kellene finomkodni.

 

 

Törölt felhasználó · 2013. június 20. 17:21

Sziasztok lányok!

 

Ajánlatom: 

- A vendéget Ti fürdessétek le!

- Ha mégse, nem kell a fenekét szagolgatni! :D

- Ablakot érdemes nyitni.

 

Nekem a sok év alatt csak egy alkalommal kellet egy vendéget 3.-szorra magamnak megfürdetni, de megérte. 

Egy alkalommal húzott vonalkódot valaki a lepedőmre, azt hittem, kintről jön be a szarszag, de nem. (nem vettem levegőt:)).

Egy alkalommal 1 óra alatt kb. 30-at fingott a vendég az orrom alá, közben rám nézett döbbenten, mintha én lettem volna.

Körbe f.sta a WC-t, az én törimbe törölközött (fekrete lista, később még sokszor hívott, hogy megbeszélhetnénk:)).

 

Kijelentem, ez 4 év termése a rosszból, a többi vendég ad magára, még a seggét is megmossa. Sőt, szőrtelenítenek (nem engem).

Nadin25 · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. június 20. 18:10

Több önértékelést Hölgyek, nem kell Bárkit, feltétel nélkül fogadni...,nincs annyi rózsaszál.

De Ti tudjátok, Én csak kedvesen mondom Nekik,hogy sajnálom,de részemről nem egymás társaságát keressük. 

Törölt felhasználó · 2013. június 20. 18:19

Nem, valóban nem fogadok/fogadunk mindenkit, de vannnak, amik már későn derülnek ki :D

Akkor a többet nem... 

Az önértékelésem nagyon jó, azzal nincs gond, mint írtam a vendégek 99%-val sincs. 

(Csak tipp, nem számoltam ki.) Összes vendég nem tudom, hány, abból csak 3 fekete listás :)

 

Nadin25 · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. június 20. 19:12

ohh,értem.

Az igazség az,hogy akad Ilyen,csak Én akkor is elküldöm...,nem megy. 

Ha a zuhany után is van kivetnivalója a szaglásomnak,akkor nincs mese,nem megy,de Ő igen! :)

Örülök azért,hogy ilyen elenyésző sokkolásokkal szembesülnek a Hölgyek...

Szép estét Neked!!!

Nadin

Törölt felhasználó · 2013. június 21. 00:43

:D

 

Törölt felhasználó · 2013. június 21. 00:43

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ

ez nem gatya vót... :D

 

Törölt felhasználó · 2013. június 21. 15:53

Mi történt? Bomba robbant?

Ha egy vendég koszos, büdös, az elküldhető! Már csak a többi vendég egészsége érdekében is. Nem veszi ki jól magát, ha szájpenésszel, körömgombával lesz gazdagabb a következő vendég! Komolyabb bajt már nem is említek. Akirő írtam, a "vonalkódos lepedőt -amikor észre vettem a nyomot - elegánsan behajtotta! Na erre varrjatok gombot. Ha egy szolgáltató valami miatt nem megfelelő, nehéz otthagyni, miután előre f*z*ttünk. Pláne, ha a mási szobában ott a Dromedár is!


Téma indítva: 2012.06.11., 774 hozzászólás összesen