Fórumozók egymás között (dühöngő)

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2014. december 22. 21:37

De várjál! Az egész ország 1 stadion lenne, jobb volna, nem? Be kéne rácsozni körbe, azt eccerű minden, nem sok kicsi kéne, érted.

Egy nagy stadion. :D

 

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2014. december 22. 21:47

Jah, azt megtölteni vízzel nem!? :D

 

ZoliIngrid · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. január 26. 14:21

Sziasztok. Valaki tud infót Barbi 20 Pécsi hirdetőröl?

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2015. január 26. 16:41

Szerintem a pécsi topikban próbálkozz, ott lehet nagyobb eséllyel kapsz választ mint itt

 

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2015. február 02. 20:52

                                             MOBIL TELEFON BUNKÓ KEZEKBE.

 

 

 Telefonálok a hirdetőnek,aki 9 től-22 ig rendel.

 

 8,45 kor hívom,nem veszi fel. Laza négy,öt hívás után,fél tízkor elérem.

 

 Unott, fölényeskedő,lenéző,fiatalos női hang, nem tud köszöni és bemutatkozni, viszont rögtön a lényegre tér.
-*rakat elmondjam?

 

Mármint az ő lényegére.

 

 - Nem kell-Válaszoltam.Már akkor éreztem ebből nem lesz semmi.
Tudtam,hol rendel, így nem kérdeztem meg,hogy hova kell mennem.Kb olyasmit mondtam ,hogy 10 perc múlva ott leszek.

 

 Negyed óra múlva hívom a lépcsőház előtt, de nem veszi fel.Egy másik vendég megelőzött,vagy ismeri a számom,vagy csak nincs kedve felvenni a telefont.

 

 

 Időpont foglalás itt nincs,aki kapja marja.

 

 Vagy a bejárati ajtóban,aki jobban tud furakodni,az ő f*sza örülhet leghamarabb.

 

 Az biztos,ebben rendszerben a bejutás kiszámíthatatlan.

 

 És nem biztos,hogy az a szerencsés aki bejut.

 

 

 Megjegyzem ha egy vendég telefonál,ritkán megy fel helyette valaki más.Ugyan az lenne,mikor nem a hirdetésen szereplő csaj fogad.Szintén ritka,hogy egy hívással,négy,öt ember lép be a lakásba.viszont gyakran látni,hogy a lakásokban nyüzsögnek a hirdető lányok.Ami engem, egyébként nem zavar.

 

 Kb 40 perc elteltével hívom újra ,gondoltam az előző vendég már kiélvezte magát,vagy a hölgy hajlandó fogadni.

 

 Néhányat csörög a telefon,kinyomja,engedi csörögni,kikapcsolja,még vagy 25 alkalommal felhívom, MERT KIEMELKEDŐEN BOMBÁZÓ TESTŰ CSAJ.

 

Erőltettem a dolgot.

 

Nem képzelem,hogy ismeri a teló számom,bár az ő csapatából már b*sztam meg hirdetőt.Nem véletlenül ismerem a lakást.

 

 Mivel kulturált embernek tartom magam,és ilyen körökben is forgok.Mivel erre van igényem,és késztetésem.
 Így érthető,hogy ez a primitív viselkedés taszít.Kerülöm a bunkó emberek társaságát,még akkor is ha formás nagy csöcseik vannak és hosszú combjaik.Csak délután fél ötig hívogattam.

 

 Ha felvette volna a telefont,akkor sem látogattam volna meg a bunkó viselkedése okán.Aki bunkó a telefonban a lakásban milyen lehet?Tapasztalatom szerint ott is bunkó.Olyan hirdető aki kedves a telefonban,az ágyban is jó.De legalábbis normális.

 

 A sokadik nő után,ezt már érzi az ember.

 

 " VANESSZA22",enged meg,hogy elmagyarázzam neked a mobil telefon kezelést,ahogy kulturált emberek közt illik.

 

Először is köszönünk,mindig köszönünk.Köszönés soha nem maradhat el.

 

 Szia vagy helló.

 

 Utána,ha időpont egyeztetésre kerül a sor,és a vendég jelzi,hogy 5 perc múlva érkezik ,akkor várj már rá 5 percet.Tudom 10 perc,már nagyon sok,mikor az idő p*nz.

 

 "VANESSZA22",figyeled a leckét?

 

 Először,minden esetben köszöni kell.

 

 Másodszor.Bemutatkozunk.A hirdetési neved mondd be.

 

 Harmadszor,ha ígérünk valamit, azt betartjuk.

 

 Negyedszer,elbúcsúzásnál is köszönünk,aki nem köszön mielőtt leteszi a telefont,annak problémái vannak,a társadalmi normákkal.

 

 -Szia VANESSZA22" vagyok.Ezt írd le.ÉS TARTSD MINDIG A SZEMED ELŐTT,RAGASZD A TELEFONODRA.

"-Abban az időpontban ha jössz,fogadlak." Ez ne üres Ígéret legyen,hanem a valóság,

 

 Tudom,hazudni könnyebb,mit minimális erőfeszítést tenni a korrekt kiszolgálás jegyében.Mikor BOMBA NŐ VAGYOK.

 

Tisztességes hirdetőt kétszer kell hívni,először előzetesen,majd másodszor a lépcsőház ajtajában.Nyilván ha közbe jön.valami akkor jelezni kell,hogy nem tudok menni,a hirdető,küldhet sms t ,nekem már sokszor küldtek.Engem nem zavar.Szerintem az sms ok ha a hirdető küldi,akkor is.

 

 A bunkó hirdetőt,fel lehet ismerni,mert neki,kb 25 ször kell telefonálni,de a bejutás akkor is kétséges.Ellenben jól szórakozunk,a kulturálatlan ,társadalmi közös megegyezésen alapuló telefonálási szokásokat sutba dobó embereken.

 

  Már rég van mobil telefon,lett volna idő megtanulni,a kulturált használatát.

 

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. február 03. 06:38

Kedves kankirály barátom!

 

Ez a másik oldal, a tietekről is lehetne mesélni, bár én nem a szexpartner rovatban hirdetek.

Idézzek? Nem kell, ugye? Ezért jók, akiket már ismerünk, egyszer csak megvan egy remek társaság...

Aztán van, aki még bejut akár az ajtón is, vannak, akiktől telefonon elköszönünk, de 25x felesleges hívni valakit.

Bőven van hirdető és érdeklődő is, mindenkinek jut jófalat, de erőlküdni a wc-n se kell, vagy megy, vagy nem.

Csak lazán, érted. :)

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2015. február 18. 17:32

:D :D :D :D :D

 

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. február 19. 17:22

Szépen írj! Nem ismered...Vagy igen? :D

 

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. február 19. 18:01

Írnék pár sort, ha szabad, Uraim!

5 éve kit érdekelt a telefonszámod? Senkit szerintem. :)

Miért is? Mert tudtatok szöveget értelmezni, telefon etikett se volt gond.

Kankirály háborog, de nem hallja, amit mi. HŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ

ez a köszönés, ha van :D neve nincs senki hív, kenyér boltban húst venne. :D

A kör bezárul egy idő után, mert a régi jó vendégek biza megvannak, ha bedolgoztuk magunkat.

A tahóra meg ki kíváncsi? Mi jót vár, aki megkérdezi, mikor én kérdezem, hogy hogy szólíthatom?!

Válasz: Fontos ez ide? (Dehogy fontos, hé maga, maga se fontos:))

Besérül? Egészségére!

Erre vártok jóságot? :D Hát nem megy és ezt a kudarcos hirdetők csinálták.  Bármit bármiért.

Na, csicskéztatni őket! Jövök a patikából, faszi megsértődik, hogy nem vagyok otthon, de 50 felett van a törzsvendégek száma, ezt nem tudja. :)

Amnnyira vagy fontos nekem, mint én  neked :D.

Pár éve, vendégek hívtak, nem a konkurencia meg faszok, akik hülyét játszanak. :)

A jkör bezárul, Uraim, és másoknál is,  mert a pont intelligens megunja. 

Van No gomb a telefonon. Ezzel a modortalansággal mifenét vártok? De ők nem fehérváriak, hoppá. Megvagy, öregem, 1 mp alatt... Ennyi, tahókák.

Törölt felhasználó · 2015. február 19. 19:37

Nah várjá Bigyó megnézem a teló számod,rendelek egy pizzát:))ugyan dehogy.vannak taplók kivétel a tisztelet.egyik oldalrol is,meg a másikról is.olyan emberek akik már eleve a farkával van lefényképezve,hát az már elég szegénységi bizonyítvány.csórinak annyija van:)))alapvető dolog ha telefonálok bemutatkozom.no meg nem úgy kezdem a dolgot,úgy meg háglak a tökfőzeléket is szívószállal fogod enni.:)))nekem akár hány nővel dolgom volt,nem ilyen helyről.első,el vittem vacsizni,ismerkedni,aztán ha szimpik vagyunk hajrá.sosem rontok ajtóstól a házba,megvárom míg ő hív be.ennyi.:)))

 

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. február 19. 20:14

detanusz, tanuld az életet! :D elbírálás alatt...

Törölt felhasználó · 2015. február 19. 20:59

Hidd el Bigyó aki már tanúlta.az én vagyok:)

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. február 20. 05:45

Jó reggelt kívánok!

 

Akkor most röviden leírnám, hogy kivel vagyok kedves, ki az az új érdeklődő, akinek mosoly jár és időpont.

Nem nehéz bejutni. 

Köszön, mond egy keresztnevet és összefüggő értelmes mondatokban elmondja, miért hívott, mit szeretne.

Amennyiben kérdése van, felteszi, válaszolok. Ha megfelel, már csak időpont (nem az ajtó elöl hív!:)),

ha nem tudja a címet, cím. 

Vége. Ennyire egyszerű, akadnak még ilyen intelligens, értelmes emberek is.

 

Detanusz, te meg abba tudsz belekötni legfeljebb, hogy hány évesek vagyunk (én meg még valaki:)).

Elég szánalmas, de azt tudod, Te hány éves vagy? 

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2015. február 20. 12:19

                                                           Kedves Tetanusz

 

 Nem szegénységi bizonyítvány ha valaki a saját faszával van lefényképezve,úgy mint én.Ilyet csak egy önbizalom hiányos ember írhat.Aki nincs megelégedve a saját faszával,és elvárja,hogy más se legyen.
Én meg vagyok elégedve a saját faszommal,praktikus okból,mivel így születem és ez van.
 Elhívod de nem az itteni hirdető hölgyeket vacsorázni.Nem mondani kell,hogy normális vagyok ,úgy kell írni a hölgyekkel a fórumon.

 

  Írásod értékelhetetlen,érdemi dolgokat nem tartalmazó,felesleges szó szaporítás.Csak.

  Te még kezdő vagy Detanusz.Én is voltam.

 

 Engem nem zavar,hogy próbálsz beleszólni a nagyok dolgába,mérsékelt sikerrel.

 

 

                                                            A FÓRUMRÓL

 

 Imádom a városok fórumot,mert szakadok a röhögéstől gyakran.


 Hirdető hölgyek veszekednek,mint a tyúkok az ólban.

 

 Hirdető hölgy önreklámoz,részletesen leírja,hogy jó volt.De még jobb mikor, a kolléga nőjéről leírja,hogy mennyire nagyon nem volt jó.Szintén részletesen.Valódi csemegék,

 

 jót röhögtünk.

 

 Nagyon vicces.

 

 Fórumon gyakori jelenség valaki nem jár nőkhöz de beír.Szereti viszont látni a saját nevét.Én is ilyen vagyok de én a fórumon csak élmény beszámolót írok,ha nem voltam hölgynél,akkor csendben vagyok.

 

A nosztalgiázó fórumozó."fél éve jó volt Stefynél"Ők gyakran jelentkeznek fél,egy éves élményekkel,de gyakran a három évvel ezelőtti hölgyekről is írnak.

 

Miért moderáltak ki?

Elmondom.Ha nem lennének moderálási elvek.Mi lenne itt?Én nem vagyok rá kíváncsi.

 

Számmal értékelők. 10/4.Elviselem,de nem tetszik.Mert semmit mondó.

 

Magát a fórumot gyalázók.

Gyakori szava járásuk."ennek nincs értelme"ők írnak legtöbbet a fórumokban.

 

Az örök kérdezők. A bizonytalanok.

 

A friss beregisztráltak.
Akik febr másodikán regiznek be,és még aznap írnak 4,5 nőről negatív kritikát.Vagy éppen jót.
Sajátos eszközökkel irányítják a közvéleményt.

 

Nagyon tetszett,mikor rossz helyesírással megírt,össze csapott élmény beszámolóm,VALAKI KIÁLTOTT A KONYHÁBÓL,HOGY"GYERE MÁR KI"az írás közben.

 

 

18 lájkot kapott.

 

 

Valaki javasolta,hogy helyesen írjak mert a sok helyes írási hibával megírt szöveget,képtelenség komolyan venni.Így megírt élmény beszámolóm,csak

 

 

13 lájkot kapott.

 

 

Imádom ezt a kiszámíthatatlanságot.!!!

 

 Hirdető írt nekem sms ben.Rontod az üzletem.Egy alkalommal viszont megköszönte a hirdető az élmény beszámolóm,bár ironikusnak éreztem.

 

 

Néha *** moderálva *** egy ,egy hirdető hölgy.Zavarja őket ha írnak róluk

 

Ez a kedvenc témám.

 

Senki se írjon,olyan okból,hogy másnak tetszik majd,a fórumon.Ez nem szempont.

Az nem szempont,hogy a hirdető mit szól hozzá.

Ez soha nem lehet szempont.

Van hirdető akit kedvelek,de nem érdekel,hogy mit szól az élmény beszámolómhoz.Íráskor csak egy ember véleménye számít.

 

Aki a tollat fogja.Az olvasók hozzá szólok,véleménye nem számít.Soha!

 

Aki úgy ír,hogy az eszében jár"majd mit szól hozzá,a hirdető?"Ilyen ember,ne írjon.Soha semmit.

 

A hirdető ,aki *** moderálva ***,mindig,csak és kizárólag önmagát teszi nevetségesé.

 

Mert az is.

 

Nevetséges.

 

Hirdető közli velem"rólam ne írj"

 

Ez sem szempont.

 

 

 

Törölt felhasználó · 2015. február 20. 14:46

kankirály már elhiszem hogy sok nőnél miért nem vagy nyerő.önbizalom?az mindig van főleg képen meg betük közt.ennyire egyszerű szokj hozzá nem minden nő részesíti előnyben azt az embert akinek arca helyett egy dákót lát.azért mert itt a csajok félpucéron hirdetik magukat,nem azt jelenti mindenkitől lepisilik a bokájukat.ha bemégy egy kocsmába kb 2dc boré ezt eladhatod de sok nő megnézi kivel áll szóba.nem minden a pénz,főleg nem hogy mekkora farok vagy.ennyi.

Törölt felhasználó · 2015. február 20. 14:48

azért olvastam mekkora sikered  van!ezért hisztiztél mert nem vették fel a telót.gratulálok.

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. február 20. 16:31

Amit tegnap este alakítottatok a chaten, nektek is nagy sikeretek lehet. :D

Kankirály farkát meg nem kell nézned...

 

Törölt felhasználó · 2015. február 20. 16:46

Bogyó elhiszed hogy engem nem érdekel ki mit gondol itt rólam?arról nem is beszélve nem fogok senkinek nyalni hogy egyéniség legyek.elég ha magamnak az vagyok.A kritikát meg elfogadom,olyan embertől aki méltó rá.:)

Törölt felhasználó · 2015. február 20. 16:49

Azért tetszik ahogy a lájkokat dobáljátok egymásnak:))))))))))

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. február 20. 16:57

Engem se érdekel nickek véleménye, hidd el, ezzel szerintem mindenki így van. 

Nem az én seggemet kell nyalni, nem erről beszéltem, de hogy ok nélkül sértegettitek, ha valaki nem 20 éves és elég durbán, azért az rólatok bizonyítvány...:)

A nő férfi nélkül nem nő, de a férfi nő nélkül nem férfi. Kezd kihalni a tisztelet, de ez nektek lesz baj, nekünk kijutott és kijut a jóból még mindig.

Te méltó vagy vélemény nilvánításra? Ugyan, kisfiam, hagyjuk már. :DDD

 


Téma indítva: 2012.06.11., 774 hozzászólás összesen