Fórumozók egymás között (dühöngő)

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2016. április 26. 18:04

jó fajta, totál értelmetlen hülyeség

 

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2016. április 26. 18:06

 

Prostituáltak léteznek, mert te egy nőgyűlölő vagy, és jobban érdekel a saját szexuális igényed, mint egy olyan kapcsolat, amelyekben a szexualitás valóban virágozna. MÉG JÓ, HOGY SOSEM MÁS MONDJA MEG, HOGY KI VAGYOK, ARRA CSAK ÉN VAGYOK JOGOSULT MEGMONDANI, HOGY KI VAGYOK ÉN.

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2016. április 26. 21:28

Igen, most megmutattad! Gratulálok! :)

 

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2016. április 26. 21:32

Én is járok, sokat jártam.

Ez egy vélemény volt, illetve jellemrajz az életről, a lehetőségekről, erről a munkáról!

Te is kifejtetted mondanivalódat, megmutattad ki is vagy valójában.

 

 

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2016. május 03. 21:08

Eddig monden rendben! A tetthely jól teljesít! :)

 

Édesszáj · Újonc (13 hozzászólás) · 2016. május 15. 23:06

Ez a szöveg annyira szar, mint egy sajtó termék. Szerencsére a világ ettől sokkal színesebb. A helyzetét és az élményt mindenki másként látja és éli meg, még ebben az "iparágban" is.  Hogy egy igazi férfi nem fizet a sexért? Ilyen nincs. Ha csak az anyagi oldalát nézem, sokkal olcsóbb az egyszeri szolgáltatást megvenni, mint "kóláztatni és fuvarozgatni" míg az ágyig jutok. Hogy ez a gondolkodás mennyire sivár? Na ez az, amit egy nő soha nem ért meg. Nem is kell. A dolgok enélkül is haladnak a maguk rendjén. A lényeg! Lásd a virágokat, halld a madarakat örülj az apróságoknak, melyek majd naggyá válnak. És hallgass meg másokat, hogy ők is meghallgassanak. Ez már út a boldogság felé. A szeretetről itt nem írok. Vagy is, nem kell mindent elemezgetni és rágódni rajata. Éld az életed! Most!

 

Szabina38 · Lelkes újonc (26 hozzászólás) · 2016. június 14. 10:56

Vajon. Miért hívoganak Győrből (mikor ott sose voltam)meg Nyiregyházárol mikor ki van irva hogy Debrecen. Már ezt se nézik meg?

Szabina38 · Lelkes újonc (26 hozzászólás) · 2016. június 20. 09:46

Én Debreceni vagyok de itt van a legtöbb szarság el kellett mennem a dunántúlra hogy egy értelmes normális beszámolót kapjak amit szívből köszönök!!! 

Édesszáj · Újonc (13 hozzászólás) · 2016. június 22. 15:32

Örülök, hogy megértetted a mondani valóm. Az élvezet keresők sem vehetők egy kalap alá, hasonlóan az azt adók sem. (inteligencia! UGYE?) Én nem változtatok az eddig kialakított megközelítésemen. Főszempont: ember, nő, rosszlány. Számomra az együttlét minőségének a meghatározója. Ahogy van női megérzés, úgy a férfi is működik. Ebből következően mindenkinek annyira keserű a méz, mint amennyire azt magával éreztetni akarja. Konzervatív vagyok, legyen édes!

Hogy aztán a két oldalon lévőknek idővel, hogyan változik a másokról, ill. magukról alkotott véleménye, megítélése? Hmm!  Hogy változik? Az biztos. Ezen pedig nem érdemes rágódni. Tehát se magam, se mást elítélni megalázni nem fogok a témából adódóan. Ahhoz ,hogy rossz legyek hasonló "rossztársra" van szükségem. Legyen az házasságon belüli vagy kívüli "félrelépés".

 

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2016. július 10. 17:57

Erről máshol már leírtam a véleményem egyszer. Azóta sem változott, és nem éppen hízelgő az alkotóra nézve. Én speciel azt kívánom neki, hogy kapja el az *sis. Ez az írás semmivel sem különb, mint a "Harcom" (kéretik németre lefordítani), a különbség csak annyi, hogy az írónő annyira ostoba, hogy fel sem fogja, mit írt le...

 

 

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2016. július 30. 15:26

Nem gondoltam, hogy ennyire felizgat egy idézet!?  :)

 

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2016. október 17. 08:56

Ez a forma kevésbé megnyerő számomra, de haladjunk a korral! :)

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2016. november 01. 11:19

Azok a nők akik arcal hirdetnek nyilván komolyan és hosszú távon gondolják a jelenlétett itt. mert a neten több 100 évig fent marad a képük és boldog, boldogtalan tovább másolja. ergo letörölhetetlen a múlt. 

fiatalsrác325 · Újonc (12 hozzászólás) · 2016. november 01. 20:02

Sziasztok !

 

 

Apróhirdetésben szereplő Kitty 25 hirdetővel kapcsolatban írnám soraim ami a következő lenne hogy a találkozás előtt egy nappal beszéltünk egymással telefonon és kérdeztem tőle hogy másnap mehetnék e hozzá délután és hogy biztosra vehetem e a találkozót a Kitty igent mondott másnap mentem is hozzá Pécsre és hiába hívtam kijelzett számmal a megbeszélt időben arra nem volt hajlandó hogy vegye fel a telefont inkább tíltotta a számot.Most kérdezem én az ilyen minek hirdeti magát mikor átveri az embereket aki menne hozzá ? Pécs,Kertvárosi lányról van szó.

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2016. november 12. 12:54

30 nőnél voltam eddig.

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2016. november 12. 12:58

Hány év alatt? 

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2016. november 12. 15:32

 14 éve járok cicákhoz. 

 

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2016. november 30. 15:32

 Inkább több Nőhöz menj!  :)

 

MadMaxxx · Újonc (9 hozzászólás) · 2017. február 06. 22:54

 akkor az nem sok én 20 nővel voltam 4 év alatt de ebben benne voltak a valós barátnők is nemcsak a fizetősek max 5 db 

 

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2017. február 23. 13:00

 

 Barátnőket nyilván nem számoltam bele. Ebben az évben egyébként minumum 15 új hirdetőt meglátogatok. Sok lyuk sógorom van itt!!!!


Téma indítva: 2012.06.11., 774 hozzászólás összesen