Fórumozók egymás között (dühöngő)

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2019. július 27. 06:54

TESWÉR - HAJSZOLOM A SZERENCSÉMET (OFFICIAL MUSIC VIDEO)👌

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2019. július 28. 09:42

ilyenkor rakják oda a VIP, Exclusiv jelzőket a nevük elé :)

 

SzexTündér · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. július 30. 14:30

Megmosolyogtam :) Ezt nm hallottam még.
Azért azt elárulom a pasikkal is el tud szaladni a paci rendesen ,) :)))
Persze tisztelet a kivételeknek <3

 

staffi · Őstag (1050 hozzászólás) · 2019. július 30. 15:40

Ezt is  alátámasztom 🙂🙂

 

staffi · Őstag (1050 hozzászólás) · 2019. augusztus 01. 12:15

Adni kell nekik kuppot 😄😄😄

 

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2019. augusztus 01. 18:35

 

amilyen perverz emberek vannak, élveznék még azt is 

zsozs36 · Újonc (17 hozzászólás) · 2019. augusztus 06. 20:44

Jaj csak ez a fanni,vagy mikor,hogy hivják tünne ell a látoszögemböl!

SzexTündér · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. augusztus 07. 15:34

HIHI :)))
Én erre csak annyit mondok ez nem a tesco... nagyon sok mindent meg értek ,sőt empatikus vagyok .
De mindenki tudja,meghallgatja az infót és eldöntheti igen vagy nem :))
nagyon sok olyan vendég volt egy időben aki ki akart használni és össze kellett húzni a szemöldököcském x)
Én úgy gondolom ha valaki korrekt és kedves a vendégekkel azt érdemes megbecsülni .
Ez persze oda-vissza játszik ,)

 

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2019. augusztus 08. 10:19

Lehet nálatok így működik Bp-en,és megbecsülik a vendégeket a jó szolgáltatókat ,nálunk nyírebe ez  már rég nem játszik!

Korrektség ja persze! Mikor meg ki offoltak az egyik helyről minden szó nélkül,és nem is 1x er jártam már ott, és csupa jókat írtam az adott hirdetőről.

Tudod milyen választ kaptam, miért is nem fogad többet:Nem vagyok köteles megmagyarázni kit miért nem fogadunk!!

Persze értem én, mint ahogy ti is meg válogatjátok a vendégeket úgy mi is a hirdetőket.Nincs ezzel baj,de egy bazzzd meg ne gyere többet sms! Elenged az adott

hirdető minden ok.Szóval így legyek visszajárós,de minek.Akinek nem inge az nem veszi magára :)

 

 

bpbp · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. augusztus 16. 09:53

Celldömölkre már tényleg jöhetne valaki jó kis csinos, jó testű, szexi csajszi!!!

Kovator21 · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. augusztus 24. 14:46

Szombathelyen nem egyszerű feladat elérni bizonyos hölgyeket! De, ha véletlenül sikerült, hát... az is érdekes!

Két barátommal, felváltva, már 3 napja hívjuk különböző időpontokban Emma masszőz-t és Virág-ot, mindeddig sikertelenül! Természetesen, akkor telefonálunk, amikor elérhetők. Emma nem reagál az üzenetre sem. Virág telefonja sms-t küld, hogy hívjam később, vagy hogy visszahív, de semmi. Lüszit sikerült elérni, de mivel éppen akkor volt vendége, megkért, hívjam egy óra múlva. Nem csak, hogy nem vette fel, de még a hírdetése is eltünt. Dennissával is sikerült beszélnem egy nagyon rövid ideig, de ez is érdekesen alakult. A virágszálakat még elmondta, de mikor a további lehetőségekről szerettem volna illedelmesen érdeklődni, egyszerűen kinyomta a telefont! 

Én kérek elnézést mindhármunk nevében, mert azt hittük, igénybe vehetjük a szolgáltatást, amit kínáltok. Mi sajnáljuk, hogy nem jött össze.

Törölt felhasználó · 2019. augusztus 31. 12:50

Egy kis tanulság mára . Zalaegerszegen dolgozom . Hala egnek van jo par visszajaros vendegem, akik tudjak mikyen vagyok  .a hirdetesemben szerepelt a mai napig ( megváltoztattam ma eme történet hatására ) hogy vállalok lányokat es párokat is . Kb egy hónapja pont voltam egy párnál es annyira kiábrándítóak voltak h megfogadtam h soha tobbet se lányt se part . A hirdetesemet nem napi szinten írom at bogarászom igy fent maradt (ez az en hibám a történetben ) Erre ma jon egy hívás hogy Domina lány stb stb ..visszautasítottam egyértelműen hogy nem vállalok párokat se lányt mire  a kedves (aki amugy egy taj paraszt volt) úriember olyan stílusban adta elő magát hogy en egy kamu szar hirdető vagyok amire elővettem a nem kedves stílusomat en is . Rátettema telefont .. es azota is vagy 15 SMS-t ir ócsárol, fenyegetőzik . Szoval KEdves férfiak hogy a picsaba mertek ti igy megnyilvánulni ha visszautasítást kaptok . Ugy h meg ti vagytok megsértődve es hordtok le mást ? Meg h ez ezert kurva azert kurva de közben a *** moderálva ***? Jo lenne most mar ha a vendegek is kicsit megtanulnanak viselkedni . Es nem mindjart a fórummal fenyegetőzni hogy fel leszünk írva .😂elvartok mindent de kb az alap tiszteletet nem tudjatok megadni a másiknak . Tisztelet igy is a keves kivételnek . Lányok a feketelistas fórumon fent van az ur telefonszáma . Ti ne jarjatok igy vele ahogy en . Egy agresszív fasz! 

Jolikaa · Újonc (0 hozzászólás) · 2019. augusztus 31. 21:35

*** Kérjük a hirdetők lejáratásának mellőzését (Alexa) ***

 

PETRA 20 DEBRECENI LÁNY 

NAGYON KEDVES VOLT HANGJA DE ÉLÖBEN BEM AZT KAPTAM AMIT A TELEFONBAN ELMONDOTT NEM AJÁNLOM SENKINEK NAGYON IGÉNYTELEN RÁADÁSUL AUTOS KALANDOKRA MEGY CSAK MIVEL NINCS LAKÁSA RÁADÁSUL 2 HIRDETÉSSEL DOLGOZIK TÉNLEG AKI TEHETI NE IS HIVJA FEL.....

Dugóhúzó · Újonc (39 hozzászólás) · 2019. szeptember 03. 22:42

Nina21 megsértődött, fáj neki az igazság. Moderálásra küldte a "pozitív" hozzászólást. Mindegy, ez van, sajtószabadság van vagy mi a fene. Tuti ő is a narancsra szavazott...

 

Lilla65 · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. szeptember 05. 13:39

Te szegyen meg is jó volt a picsam  ;) de baszni se tudtok 

staffi · Őstag (1050 hozzászólás) · 2019. szeptember 06. 08:22

Ez a kemény (válasz) nem a kád széle😂😂

 

SzexTündér · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. szeptember 16. 09:23

Gabo megértelek .
A korrektségnek oda-vissza kell játszania .
Én ha nem fogadtam valakit mindig meg mondtam miért , egyenes vagyok nagyon .
Ezt lehet szeretni és utálni is x)
Viszont  ha eljön hozzám valaki és normális velem ,én is az vagyok vele.
Mindig kettőn áll a vásár milyen lesz egy randi :))
Aki meg ilyen sms-t ír oda ne is menj többet :)
Azért nem a 8-0as években vagyunk némi  IQ elvárható egy hölgynél :)))))))))))))))
Jobb randikat neked <3

 

Kiss07 · Újonc (62 hozzászólás) · 2019. szeptember 25. 13:42

Staffi!  úgy látom te jártas vagy a lányok közt nem tudom voltál e a Vasvári Pál úton egy kis alacsony vékony lány a nevére nem emlékszek és a telefonszámát se mentettem el volt a vasútállomásnál is.elérhetősége Nincs meg neked vagy valakinek ha így be tudjátok azonosítani

staffi · Őstag (1050 hozzászólás) · 2019. szeptember 25. 17:34

Ha a nevére emlékeznél akkor szerintem tudnám.kiről van szó, de ugy hirtelen nem..... :( Szőke, barna, fekete? kb mennyi idős? 

 

Kiss07 · Újonc (62 hozzászólás) · 2019. szeptember 26. 15:43

26 évesnek hirdette magát Barna hajú alacsony 160 Max vékony alkatu kicsi cicik de bitang jól nyomta A neve az nem ugrik be sajnos Csak annyi hogy egy ideig a vasútállomás volt és utána ment át a Vasvári ra a tízemeletes be

 


Téma indítva: 2012.06.11., 774 hozzászólás összesen