Szexpartner fórum szeged

szegedilanyok.hu
pacorabanne · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. március 05. 06:03

Hello emberek! Akkor induljon be újra a szegedi fórum:hajrá!

 

Füstmentes · Újonc (38 hozzászólás) · 2013. január 28. 18:36

Megbízható szexy szép nőt tud valaki ajánlani ?? 

gaem165 · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. október 27. 12:35

Üdv! A Reni nevezetű hirdetőről tudna valaki írni?

lótök · Kvázi-tag (136 hozzászólás) · 2011. október 21. 19:13

a 3 vadmacskát próbálta már valaki?

vélemények kellenének róluk

thx

régi motoros · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. június 06. 07:55

Virág miért lett "kétes hirdető"? A fotón ő van, létezik, stb... Nem mintha a legjobbnak tartanám Szegeden, de akkor is, ezt nem értem...

régi motoros · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. június 06. 07:51

Hali! Igen, szilikonos a hölgy, de sztem a képein látszik is. Sztriptíz, masszázs, kézimunka a műsor és óvszerrel. Régen ***moderálva***mást is, lehet, hogy szimpátia alapján meggyőzhető, de nyilván nem kis ***moderálva***. Ugyanakkor, hogy jót is mondjak :) szép, aranyos, és amit csinál azt jól.

 

Csővázas · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. augusztus 30. 17:27

Amanda most Adrienn néven nyomul, nyílván ő is olvassa a fórumot :).

common · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. június 18. 09:12

Vivien Szeged - valaki írjon róla. Műcicis? Szex tényleg kizárva??

common · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. március 18. 14:04

Sziasztok!

 

Vanessa (24) új hirdető. Szeretnék róla bővebb info-t kapni (cicik, popsi, á*ai)

 

Köszi előre is.

Csővázas · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. március 11. 13:13

Sziasztok!

Amandáról szeretnék írni egy beszámolót, 10 pontos skálán fogom pontozni.

Egyeztetés: (10 pont) Mikor először hívtam, nem vette fel, de később nem csörgetett, hanem smst küldött hogy szeretettel vár. A telefonon könnyedén megbeszéltük a helyszínt és az időpontot.

Megközelítés: (10 pont) Én gyalog mentem, mivel kb 10 percre rendelt tőlem, de kocsival és tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető. Rókusi Tescotól kb 2 percre.

Helyszín: (10 pont) Felújított lakópark, kívül belül igényes és exluzív. A lakás is csodálatosan berendezve, fullos fürdő és szobák.

Lány külseje: (5 pont) Idáig voltak a pozitív részek, miután felnavigált a lakáshoz megláttam Amandát. Arca nekem nem jött be, testre egy nagyobb darab 30as kedves hölgy, melleit vagy fenekét nem láttam, de erről később.

Action: (3 pont) Miután megkínált frissitővel, elmondta az árakat, és itt jött a második kiábrándulás. Az árak megemelkedtek a telefonhívásom óta :). Itt el is gondolkodtam, hogy akkor viszlát. De mivel állítása szerint lemondott miattam egy ügyfelet így egy óvszeres franciára beneveztem. Először egy átlagos masszázst kaptam, amihez le sem vetkőzőtt, gondoltam majd a szopihoz, persze ahhoz sem :( , és közben folyamatosan beszélt, szinte istenítette magát. A szopi alatt legalább nem beszélt annyit, csak akkor amikor kezezett, ami szintén nem nagy pozitívum ugye. Végülis sikerült elmennem, olyan árfolyamban, ahol már máshol kompett fél vagy akár egy órát is kaphatok.

Elszámolás: ( 3 pont) Pénzt előre le kellett rakni egy erre kijelölt edénybe. Ár-értékarány szerintem inkorrekt.

Összkép: (5 pont) Többször biztosan nem megyek hozzá, mivel hiába kiváló a környezet, az ember nem ezért megy a hölgyekhez. De azt azért hozzá teszem, hogy lehet nem tudtunk egymásra hangolódni vagy a nagy korkülönbség okozott problémát, és az idősebb partnerekkel jobban megtalálja az összhangot.

makmarci · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. március 09. 15:06

Szia Peppe és Janika!

Zsaklinról érdeklődtettek,hát én voltam már nála elég sokszor és csak ajánlani tudom.

Az,hogy kér telefonszámmal dolgozik az szerintem mindegy, mert ha felhívjátok mind a kettőt ugyan az a hang fog benneteket fogadni.

Próbáljátok ki, hiddjétek el megéri!

common · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. március 09. 10:09

Hello,

 

Elvíra (42) ajánlott? Merre rendel?

igazságos · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. március 06. 18:23

Ha a popóra és a szájbaélvezésre értetted az extrát-akkor jól teszi ha nem engedi- a szilikon mellei nagyon szépek és természetes tapintásúak, és ha neked annyi eszed volna mint nek, nem írtál volna ilyen hülyeséget ide a fórumra.

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 03. 11:36

Kedves BM15!

A videkilany.hu oldalon tilos az árak feltüntetése minden formában a hirdetésben, a véleményben és a hozzászólásokban is!

VL

Törölt felhasználó · 2010. március 03. 08:31

...TÖRÖLVE... egy menet, silikonmellű és buta, nem enged semmi extrát.

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 14:31

Zsófiról tud valaki valamit?

Milyen a csaj?

Törölt felhasználó · 2010. március 01. 12:27

Köszi a választ.

 

A legjobban pont Jenifer-t akartam kipróbálni. :(  Lógnak a mellei? Bimbóudvara nagy?


Törölt felhasználó · 2010. március 01. 00:17

Üdv!

Én is Zsaklinról érdeklődnék, és pont azért, mert két számmal is hirdet. Így kicsit tartok tőle, pedig a képek alapján szimpatikus lenne...

Előre is köszönöm a válaszokat!

 

Üdv.:

Pepepepe

Törölt felhasználó · 2010. február 28. 14:03

Üdv!Maya-rol van vkinek infója?

Törölt felhasználó · 2010. február 27. 12:48

Üdv !A boszin hirdető Clauról valakinek valami infó?


Téma indítva: 2010.02.25., 44 hozzászólás összesen