Kérdésem van...

Téma lezárva
Őzbak · Újonc (3 hozzászólás) · 2018. november 05. 09:45

Szia!

Ma írtam a Debreceni Fórumba. Olvasd el!

 

carbon_01 · Újonc (6 hozzászólás) · 2018. november 04. 17:26

Már egy megiható hirdető sincs az oldalon. Valaki tud egyet?

Gabo30 · Kvázi-tag (249 hozzászólás) · 2018. november 04. 14:12

Hát téged sem az eszedért fognak el lopni, az már biztos😂 .A sípoló gumikacsának több esze van mint neked😂Te ezt úgysem fogod érteni mert ez virág nyelv,a rózsaszál kb ezt jelenti $$..p*nz. IQ bajnok.😂

 

MustafaClarkson · Újonc (3 hozzászólás) · 2018. november 03. 08:43

Nem találltam jobb kategoriát kérdésem felé. Nos. Az volna sokan irják h rózsát iletve rórzsákat visznek a lányak. Nem furcsa első randin egyből virágót vinni a hölgynek? illetve honnét tudják mondjuk milyen szinü legyen? piros gondolom mert sárgáról az irigység juthat az eszükbe.
Vagy már vissza járósók visznek virágokat? csokrot stb?

Krish · Újonc (0 hozzászólás) · 2018. november 02. 21:03

Natasa 19-ről tud valaki valamit? debreceni

Törölt felhasználó · 2018. november 02. 18:15

Helló!

 

Segítségeteket szeretném kérni. Még sosem voltam ilyen helyzetben. Ez lenne az első alkalom hogy szolgáltatóhoz fordulok. Ezért nem nagyon szeretnék mellényúlni. A ti tapasztalataitokra volna szükségem.

Nos, amire szükségem lenne:

Elsődlegesen a két nő egy férfi felállás érdekelne. Lehessen a hölgyekkel csókolózni. Részesítsenek natúr franciába. Előny ha fotózás és kamerázás közben engedik hogy látszon az arcuk. Ha nem engedik, akkor abban az esetben, nem élek a fotózás és kamerázás lehetőségével. Legyen kölcsönös francia. Popó óvszerrel mindenképp kell. Előny ha mindkét csajjal lehet anális szex, de legalább az egyik nyitott legyen rá. Natúr francia végén arcra, csak abba az esetben, ha lehet kamerázni hogy látszon a lányok arca.

Ha ilyen nincs a környéken, akkor marad a klasszikus egy nő egy férfi felállás. Lehessen a hölggyel csókolózni. Részesítsen natúr franciába. Előny ha fotózás és kamerázás közben engedi hogy látszon az arca. Ha nem engedi, akkor abban az esetben, nem élek a fotózás és kamerázás lehetőségével. Legyen kölcsönös francia. Popó óvszerrel mindenképp kell. Natúr francia végén arcra, csak abba az esetben, ha lehet kamerázni hogy látszon a lány arca.

Tehát neveket szeretnék, van e olyan menyecske, akire illik a leírásom. Az se baj ha jelenleg nem tartózkodik a városunkba. Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm.

 

Üdv!

 

 

picúr · Kvázi-tag (169 hozzászólás) · 2018. november 02. 17:29

A fehér zongora előtt pózoló Lauráról van szó?

 

Crew · Újonc (0 hozzászólás) · 2018. november 02. 17:19

köszi a választ.

 

Crew · Újonc (0 hozzászólás) · 2018. november 02. 12:50

Ez az a Roxy, aki most is hírdet?

 

Döfi · Újonc (33 hozzászólás) · 2018. november 02. 06:18

Sziaztok

 

Volt valaki Hanna 41 nél? Tapasztalat? a képei csodásak! Igazi érett Nő! 

Anonimguy · Újonc (1 hozzászólás) · 2018. november 01. 20:08

Nicole(26)-ról nem tud valaki valamit? Pécsen voltam nála, csodás volt, de azóta se látom sehol

Norbi1980 · Újonc (0 hozzászólás) · 2018. november 01. 14:59

Sziasztok!

Tocóvölgyben vagy tocóskertben tud esetleg valaki lányt?

panyenka · Újonc (4 hozzászólás) · 2018. november 01. 09:51

Gia vélemény? 

Mester1 · Újonc (13 hozzászólás) · 2018. november 01. 07:15

Üdv valaki tudna infot a vL hirdetö Edinárol sajnos multkor felhivtam érdeklödtem elmondot mindent megbeszéltem hogy 16 orakor szeretném maglátogatni mondta hogy jo de hivjam elötte nagyed orával kb 10-szer probáltam nem vette fel 1 ora mulva sikerült elérnem azt mondta hogy hivjam háromnegyed ora mulva megint nem vette fel késsöb 18- orakor felvete válasz hogy hivjam vissza háromnegyed orra mulva köszönöm szépen a pontoságot és a koraltséget 150-fen km -ert utaztam azért hogy hívj majd vissza

gumibogyó · Újonc (55 hozzászólás) · 2018. október 31. 22:09

 

 

Aki keres talál. 

Anett meghalt,........ 😉 

Más személyiséggel újjá életét.......😉 

Aki akarja megtalálja a............ nál. 

anonimus6 · Újonc (3 hozzászólás) · 2018. október 30. 21:10

Sziasztok!

Diát (29) sikerült már elérni valakinek?  Sosem veszi fela  telefont. Esetleg tapasztalat?

Gabó2010 · Újonc (13 hozzászólás) · 2018. október 30. 18:45

Sziasztok!

 

Van valakinek tapasztalata jelenleg Székesfehérváron rendelő Roxy nevű lányról?

 

Minden infót előre is köszönök!

zolicola · Újonc (4 hozzászólás) · 2018. október 30. 11:08

Sziasztok Székesfehérváron és Veszprémben hirdetet sexpartnerként és masszást is hirdetet egy Sojna nevezetű hölgy fekete rövid haja volt test alkata molett korát kb 29-31 között van idősebb nem lehet, azt szeretném tudni hogy ki tud róla valamit mi történt vele fog-e még hirdetni vagy befejeszte végleg.

B.PISTI 21053 · Lelkes újonc (105 hozzászólás) · 2018. október 30. 09:34

Űdv.Sráccok.Bársonyrol valaki tud valamit vagy visszavonult és vége?Az infot privátba kérem.köszi.

cvb · Újonc (18 hozzászólás) · 2018. október 29. 20:58

Debrecen Kim/Bia , Nancy, Mini ???


Téma indítva: 2017.10.10., 2346 hozzászólás összesen