⚧ transzik

transzik.hu
MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · Vasárnap, 16:48

Kiknél jártál még?

 

biomechanikus · Újonc (9 hozzászólás) · Szombat, 20:32

Martina igazán jó választás, én is voltam nála. Csak jót mondhatok róla.

 

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · Április 5, 00:01

Tavaszi "vadászat" nem volt terjedelmes, inkább minőségi, de akkor valami aktualitás is legyen itt részemről 2024-ben is:

 

- előző héten Martinával voltam nem egyszer, és az idei évben sem kell benne csalódnom, nálam kedvenc hirdető maradt. 

 

- hirdetők terén elég vérszegény volt viszont ez a hét, így nem erőltettem. Merilynhez szeretnék egyszer eljutni, de valahogy mindig úgy jön ki, ha én otthon vagyok, ő meg az ország túlsó felén, most éppen Orosházára nem megyek miatta. Másik ilyen régi kiszemeltem Tina (18+) a fekete hajú magas transzi.

Héten pár alkalmat meg összehoztam egy nem profi (értsd. nem hirdető, de abszolút igényes) CD/femboyal így kipipáltam ezt is a bakancslistáról. 

 

Legközelebb majd nyáron evezek hazai vizeken, talán akkor az ünnepek se szólnak közbe sokaknak, így több lesz a választék is. 

Petike1994 · Újonc (0 hozzászólás) · Március 9, 21:58

Szia, nagyon szívesen megismernélek ha lehet 😊 

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · Március 6, 15:07

adatlap, kép stb. nélkül nem lesz egyszerű

Tiffanybaby · Újonc (0 hozzászólás) · Március 5, 06:15

Sziasztok kapuvári transzi fiú vagyok ismerkednék urakkal:)

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · Február 29, 18:40

Melyikre gondolsz? Mert most nem látni

 

Ronaldo7 · Újonc (0 hozzászólás) · Február 29, 13:09

Barpie VIP-ről valakinek van valami tapasztalata?

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · Február 28, 10:19

Melaniehoz mehetsz nyugodtan.

 

Törölt felhasználó · Február 27, 21:29

Sziasztok!

 

Az alábbi hirdetőkkel van valakinek tapasztalata?

 

Zájá (Ashley)

TsMelanie (régebben Niluként hirdetett)
Gina_Gold
SweetCassie

rob86 · Újonc (15 hozzászólás) · Január 26, 08:40

Már győrben van! Van valami tapasztalata vele kapcsolatban?

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · Január 23, 17:25

Ha Hamza Alexa tényleg a városban akkor elég komoly "celeb transz" érkezett erre.

talicskapitány · Újonc (12 hozzászólás) · Január 23, 11:10
rob86 · Újonc (15 hozzászólás) · Január 23, 09:08

Győr teljesen kihalt 

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · Január 2, 15:38

Boldog új évet mindenkinek!

 

Topik rendesen kihalt, már ami a téma nyilvános részét illeti....2024-ben talán lesz változás. Azon kevés topikok egyike, ami nem lett bezárva, már csak ezért se kellene veszni hagyni

23-as évet Zarával zártam, régebben már jártam nála, így biztosra mentem.

 

Sok sikert és kellemes élményéket!

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2023. október 13. 13:57

Barbie újra az országban 

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2023. június 02. 16:36

De hogy mi a jó ebben, hogy 1 nap regisztrálni, és másnap törölni...aztán újra és újra 

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2023. május 31. 22:28

"Tudom, megtehetném, hogy sarkon forduljak, de nincs szívem kitolni senkivel. Arra az időre akár más is mehetett volna, én meg elvettem mindkettejüktől a lehetőséget."

 

akkor lenne ebben igazad, ha a dolog egyoldalú lenne. Mármint minden oké a hirdető részéről, és te tolsz ki vele. Késel, nem mész, időpontot foglalsz majd lemondod. 

De azzal, hogy úgy indul az egész, hogy átvertek, mert kamuképes, nem olyan élőben stb., onnantól fogva rohadtul nem tolsz ki senkivel, pláne nem azzal, aki átvágott. 

Pont ezért csinálják, mert a többség marad, nincs következmény. 

 

kb. mintha egy étteremben steak helyett kapsz egy cipőtalpat, és nem küldöd vissza, mert hát asztalt foglaltál, meg a konyhán szántak rád időd. 

 

Ilyen nyilvános fórumokra amit felvetettél meg senki se fog menni, ez nem ilyen lánybörze. Vagy talán a hollandoknál ahol kirakatban táncolnak :D

 

Én lekopogom sose fodultam vissza az ajtóban, mert nem ért ilyen szinten csalódás, de ha annyira tartasz ettől, keress olyat akiről rengeteg a beszámoló és nyilvános. Ott sokkal kisebb az esélye, annak hogy csalódsz. 

 

Törölt felhasználó · 2023. május 31. 14:38

Helló!

 

Új vagyok köztetek. Sajnos még nem volt szerencsém megélni eme vágyamat. Egyszer láttam élőbe Lexi és Cameron/Lilien párost a Westendbe (ekkor még együtt hirdettek). Nekem akkor fotó alapján bejöttek. Személyesen már nem volt meg a varázsa a hölgyeknek, így egy kicsit csalódott voltam. Bennem van a félsz, hogy elmegyek egy lányhoz és nem lesz meg a vonzalom. Tudom, megtehetném, hogy sarkon forduljak, de nincs szívem kitolni senkivel. Arra az időre akár más is mehetett volna, én meg elvettem mindkettejüktől a lehetőséget. Jó lenne ha lenne valami fórumszerűség élőbe találkozni a hölgyekkel. Tudom ez bonyolult, akinek szüksége van diszkrécióra (legyen az hirdető vagy látogató egyaránt), az egy ilyen eseményen, hogy maradjon inkognitóban? Úgy vagyok vele, hogy lehet itt írni, hogy hű ő jó volt, nekem bejött, meg lehet írni, hogy sajnos nem az én esetem, ha mindannyiunknak különbözőek az igényei. Remélem majd hozza a sors valahogy, aztán nekem is sikerül meglátogatnom valakit. 

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2023. május 07. 15:23

Jessi Escobar Magyarországon hirdet.... :O

biztos ő, ekkora kamu tuti nem menne át egy oldalon sem. (filmes munkássága néhány éve Jessi Martinez néven ment), de biztos ő. Európában "turnézik" jó ideje. 


Téma indítva: 2022.04.10., 101 hozzászólás összesen