Üzenetek a szerkesztőségének

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 03. 11:01

Kedves Thomika!

Szerkesztőségünk nem vállalhat felelősséget a hirdetők magatartásáért és hozzáállásáért! Aki ezt várja tőlünk, az nem látja a lényeget!

Mi kizárólag hirdetési felületet biztosítunk, semmi más közünk nincs a hirdetőkhöz!

Véleményünk szerint a fórum pont erre lenne jó többek között: a hirdetők - ha fenn akarnak maradni ebben a világban - megtudják, mi a vélemény róluk, és ha ügyesek, akkor ebből tanulva jó irányba változhatnak!

Tudjuk, hogy ez túl szép elképzelés, de legalább mi legyünk optimisták :-)

VL


Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 03. 10:57

Kedves Tavaris!

A fotógarancia azt jelenti, hogy a képen egy olyan személy hirdet, aki igazolja felénk a megfelelő módon, hogy bármikor módjában áll elkészíteni ugyanazt a képet még egyszer, akár azonnal is. Hadd maradjanak a részletek a mi titkaink...

VL


Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 03. 10:55

Kedves Jó Tanács, kedves Mindenki!

Igazuk van abban, hogy a fórumot kordában kell tartani!

De valószínűleg azt is belátják, hogy nem lehet az embereknek megszabni, mit írjanak, mondjanak, tegyenek...

A lehetőségeinkhez képest igyekszünk mindent megtenni, de az emberek stílusát, személyiségét, értelmi szintjét, és modorát nem áll módunkban megváltoztatni.

Az IP cím kitiltásról csak annyit, hogy sajnos vannak olyan országos internet szolgáltatók, akik óránként cserélnek IP címeket - és ez erősen megkérdőjelezi, jogos-e, szabad-e és törvényes-e  ip címet kitiltani? Hiszen az is lehet, hogy a következő órában az a Szerkesztőség egyik ip címe lenne... Bár ennek biztosan örülnének egyesek... :-)

VL

Törölt felhasználó · 2010. március 03. 09:24

TISZTELT SZERKESZTŐSÉG!remélem jó helyre irom észrevételemet.nézegetem a hölgyeket az oldalon,és feltünt nekem valami! VAN KÉT HÖLGY KÜLÖNBÖZŐ VÁROSBÓL,AKIK EGYAZON KÉPEKKEL HIRDETNEK/EZT NEM LEHET NEM ÉSZREVENNI!!!!/ ha jól tudom ez nem szabályos.LEIROM ÖNÖKNEK,AKIKRE GONDOLTAM,ÉS MAJD UTÁNA NÉZHETNEK! VIKI CICA DEBRECEN TEL.0630/5754969, VALAMINT VIKI HAJDUSZOBOSZLÓ TEL.0670/6582342!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LEGYENEK SZIVSEK INTÉZKEDNI,HA ÉN TÉVEDTEM ELLNÉZÉST KÉREK.ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 17:33

Lehet, hogy többen dolgoznak ott, de amikor én ott jártam a csaj nem is hasonlított a képen szereplőre. Én nem mondtam, hogy vegyék le, leszarom. Csak figyelmeztetésnek szántam a leírtakat, hogy az a patkány másokat ne tudjon meglopni!

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 14:40

Tisztelt Szerkesztőség!

 

Ahogy a nyíregyházi oldalon is leírtam, a Tavaris által leírt Barbi (19) igenis valós képekkel hirdet. A gond nem itt van, hanem ahogyan viselkedik. De ezt ott bővebben kifejtettem. Tavaris-al az a gond, hogy valószínűleg igaz, amit leírt, hogy meglopták, és ezért akarja leszedetni Barbi-t. Felőlem nyugodtan levehetitek, mert nem sok vizet zavar személyesen számomra, és le is írtam, hogy nem ajánlott kategória, de a képei igaziak! Tehát, ha csak a képek alapján akartok valakit levenni, akkor Őt nem vehetitek le, ha más is fontos ( korrektség, lopós, lehúzós, stb ) akkor viszont levehetitek!

Szép napot: Thomika

Törölt felhasználó · 2010. március 01. 22:52

Ok, tévedtem! De akkor mi alapján vállal fotogaranciát a VL?

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 01. 19:04


Kedves Tavaris!

Azt kell mondjam, sajnos nem értesült jól! Sem Nyíregyházán, sem sehol máshol nem fényképez senki a videkilany.hu nevében! Aki mégis ilyet tesz, az jogtalanul teszi, mert mi senkit nem bíztunk meg ezzel!

Kérjük, ha Ön vagy bárki pontosabb információval rendelkezik az állítólagos fotósunkról, legyen kedves elküldeni Szerkesztőségünkbe emailben!

Köszönjük!

VL

 

Törölt felhasználó · 2010. március 01. 18:31

Tisztelt Szerkesztőség! Alá tudom támasztani. A nyiregyházi Barbi(19) +36304898199 is kamu fotóval hírdet. Nem tudom ki van a képen, de az biztos, hogy nem saját. Személyesen győződtem meg róla. De ha jól értesültem, akkor a fotógaranciás hírdetéseket a VL fotósa készíti. Ha tévedtem elnézést kérek, de ha nem akkor ez hogyan fordulhat elő?

 

Törölt felhasználó · 2010. március 01. 17:32

KEDVES SZERKESZTŐSÉG !NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM VÁLASZUKAT,MINDEN AGGODALMAM ELSZÁLLT.BIZOM AZ ÖNNÖK KORREKT MEGITÉLÉSÉBEN!

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 01. 16:55

Kedves kecskeméti hirdetőnk!

Köszönjük!

Az, hogy valakire bejelentés érkezik, még nem jelenti azt, hogy automatikusan kitiltjuk. Ha a bejelentés valós (nem csak rágalom, szóbeszéd, hanem konkrét bizonyíték is érkezik), ebben az esetben valóban tiltás a végeredmény.

Ugyanakkor, ha valakire csak egy rágalmazó panasz érkezik, az nem jár ilyen szankciókkal.

Ha a hirdető mégis tiltó listára kerül, fel kell vennie velünk a kapcsolatot, és akkor egyeztetjük a szükséges lépéseket. Reméljük megérti, hogy ezt itt nem írjuk le részletesen, mert kicsit hosszú...

De azt garantálni tudjuk, hogy aki szabályosan hirdet, a saját képével, saját adataival, saját valós elérhetőségeivel, az legkésőbb 24 órán belül igazolni tudja számunkra ezt úgy, hogy újra engedélyezhessük hirdetését.

Nem könnyű ez az eljárás, ahogy Ön is sejtette, de ha mindenki együttműködik és valóban meg akarjuk oldani a helyzetet, akkor nem is lehetetlen! Mi a részünkről igyekszünk mindent megtenni!

VL


Törölt felhasználó · 2010. március 01. 16:29

KEDVES SZERKESZTŐSÉG! ÉN SZEMÉLYSZERINT,ÉS GONDOLOM RAJTAM KIVÜL MÉG SOKAN MÁSOK NAGYON ÖRÜLNEK ENNEK A FÓRUMNAK,ÉS MÉS EGYÉB LEHETŐSÉGNEK.  VISZONT ENGEM AZ NAGYON AGGASZT,ÉS SZERINTEM MÉG SOK LÁNYT HOGY A KAMU HIRDETÉSEKET MIKÉPPEN BIRÁLJÁK EL ÖNÖK! PERSZE GONDOLOM BEJELENTÉSEK ALAPJÁN,DE A LÉNYEG MIBŐL TUDJÁK ÖNNÖK AZT ,HOGY EZ TÉNYLEGESEN VALÓS ÁLLITÁS ! MIVAN HA CSAK  ROSSZINDULATÓ FURÁSOKRÓL,ÉS FÉLTÉKENYSÉGRŐL VAN SZÓ A TÖBBI LÁNY RÉSZÉRÖL. ÉN NEM SZERETNÉK GYANUSITGATNI SENKIT,DE KÖNNYEN ELKÉPZELHETŐ IGY EGYMÁS/ LIKVIDÁLÁSA/A LÁNYOK RÉSZÉRÖL!!!!!!!!!!  PERSZE ELISMEREM SOK KAMU KÉP VAN,MINDIG EZT HALLGATOM SZEGÉNY VENDÉGEIMTÖL,HA EZ IGY PUBLIKUS,ÉS MINDIG MEGDÖBBENEK  JÓ ÉRTELEMBEN,HOGY VÉGRE EGY KORREKT EMBER!!!!!!!    SZÓVAL ÉN EBBÖL AZT SZERETNÉM KIHOZNI MIVAN HA PL.HOLNAP ÉN KELEK ARRA HOGY LETILTOTTAK ,ROSSZINDULATU EMBEREK MIATT,PEDIG A KÉPEIM VALÓSAK,HOGYAN BIZONYITHATOM EZT ÖNÖKNEK!!!MIKÉNT JÁRNAK MAJD EL IGAZSÁGOSAN.HOGYAN!!!! TALÁN ELJÖNNEK HÖZZÁM,VAGY NEKEM KELLENE BEMENNEM,VAGY KÜLDJEK KÉPET!!!!!!!!!!!!!!SZÁMOMRA ELKÉPZELHETETTLEN HOGYAN TUDNAK KORREKT MÓDON ELJÁRNI. VÁLASZUKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 01. 15:53

Kedves Frenky!

Köszönjük, nem tűnt okoskodásnak. Minden építő jellegű beírást köszönünk! Jelenleg ebben a teszt verzióban még nincs regisztráció, de a fejlesztések már folynak a beérkezett visszajelzések és tapasztalatok alapján.

Ez a lehetőség (mármint a harctér)  benne van a levegőben, de pl. ezért nem olyan egyszerű a bejelentés sem. Hiszen attól mert bejelentik, nem tiltjuk ki automatikusan a hirdetőt, hanem utánanézünk. Való igaz, sok valótlan és "mondta valaki, hogy látta valahol" típusú bejelentés is jön, de természesen ezeknek (bizonyíték hiányában) nincs is következménye.

És az is igaz, hogy a legnagyobb gond Nyíregyházán van. Arányaiban a többi várossal sokkal kevesebb a probléma, de csalások, lejáratások szinte mindenhol vannak.

VL

 

Törölt felhasználó · 2010. március 01. 15:23

 

Tisztelt VL szerkesztőség!

 

Lehet, hogy nyitott ajtókat döngetek felvetésemmel, de lehetséges, hogy jobb lenne csak regisztrált tagoknak engedélyezni a hozzászólást, mert rengeteg rosszindulatú ember van, aki csak azért is kárt okoz másoknak.

 

Nekem úgy tűnik, hogy Nyíregyházán folyik a "kúrvaháború" mert csak ott és csakis ott találhatók nem megbízható hirdetők.

 

Érdemes lenne elgondolkozni azon, hogy nem lesz e a fórum vagy a bejelentési lehetőség előbb utóbb harctere a futtatóknak akik nem feltétlenül írják minden esetben az igazságot.

 

Bocsi, ha okoskodásnak tűnt, amit írtam.

 

Üdv,

 

Frenky

 

 

 

 

 

 

 

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 01. 13:56

Kedves egy látogató!

A fórum, mint már írtuk is itt, jelenleg teszt jelleggel működik.

Köszönjük, ha építő jellegű észrevételeit megosztja velünk, a fejlesztések során igyekszünk minden ilyen jelzést figyelembe venni.

Sajnos az Ön által írt problémával minden ilyen és hasonló jellegű fórum küzd, de - ahogy lehet - igyekszünk tenni ellene.

VL.


Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 01. 13:53

Kedves Caprina!

A városokra bontott fórum ad jelenleg lehetőséget a helyi tapasztalatok megbeszélésére. Az Ön által említett topic egy sokkal általánosabb hely, ahol nem városok szerinti információt talál.

VL


Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 01. 13:51

Kedves Tavaris!

Ha alá tudja támasztani az itt írtakat, kérjük, használja a Bejelentés lehetőséget!

Csak Önökkel együtt tudjuk orvosolni a hasonló gondokat!

Köszönjük a segítséget!

VL


Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 01. 13:50

Kedves xy!

Köszönjük!

A fórum jelenleg teszt jelleggel megy, a tapasztalatok és a beérkezett (Önéhez hasonló) építő jellegű észrevételek alapján fogjuk tovább fejleszteni!

Üdvözlettel

VL


Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 01. 13:48

Tisztelt Tibi!

Mindenkinek a korrektség az érdeke, és higyje el, nem Szerkesztőségünk találja ki és adja fel a valótlan hirdetéseket!

Másrészt pedig, azzal, hogy Ön lassan minden Sopronban hirdető hölgyről (Egy, esetleg két kivétellel) tud valami negatív, de nem bizonyítható információt, sajnos azt éri el, hogy az emberek azt gondolják:

- önnek üzleti vagy egyéb érdeke fűződik mások lejáratásához;

- vagy nagyon szeretné lejáratni a soproni hirdetőket, persze a kiváteleket nem.

Kérjük, ha vádjai megalapozottak, akkor jelentse be az arra megfelelő módon Szerkesztőségünknek, és ne küldjön sem a fórumban, sem emailben több ilyen "hasonlít valakire, akit ismerek" típusú észrevételt, ha pedig a vádjai nem megalapozottak, akkor hagyja ezt abba, és nyugodjon bele, hogy Sopronban olyan emberek is élnek, akik Önnek nem szimpatikusak!

Köszönjük!


Törölt felhasználó · 2010. március 01. 13:29

csak egy apró észrevétel.tudok kamu hirdetőkről,próbálkoznak.arra viszont senki nem tudja a megoldást,hogy futtatók és szponzorok hány néven és módon próbálkoznak.itt az elsők között volt valaki aki megjegyezte,kék tigris hiteltelen.mégis szinte az összes lányhoz való hozzáállást befolyásolja a nem rutinos olvasók és érdekeltek körében.ha hirdetőt tiltani lehet,miért nem lehet ezt megtenni kétes hátterű irkászokkal is.különböző neveken birálja a hirdetőket,ki mikor szimpatikus neki.szeretném tudni, van-e lehetőség az ilyen emberek szűrésére is vagy csak a hirdetők esnek elbirálás alá.minden érdeklődő saját maga győződjön meg arról,ki milyen és mit várhat.minden fórumon ott szerepel ez az irkász,ha adnak is a véleményre,nézzék meg kiére.hagyhatná a lányokra hogy bizonyitsanak.ne ő tartsa rajta a kezét a sorsukon,ha pedig lerontja valakinek a hitelességét,ne csodálkozzon senki, más néven próbálkozik.


Téma indítva: 2010.02.25., 1218 hozzászólás összesen