Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
utanozhatatlan · Újonc (50 hozzászólás) · 2022. augusztus 10. 10:02

Dícséretre méltö, hogy spray és más maktársak próbálkoznak új csajokkal, akikröl itt még nem írtak és beszámólnak a lehúzásokról. Nem csak a jól bevált szolgáltatókról szóljon a fórum.

Az utóbbi idöben, megtudtam itt, hogy a rózsaszálak órára lementek 20-ra a megbízhatóknál is. Ehez tartsuk magunkat, minél többen, és kerüljük a lehúzósokat.

spray · Újonc (242 hozzászólás) · 2022. augusztus 10. 09:43

Hali!

Dehogy blamállak...:-).

Az általad alkotott kifejezés az én fordításomban: "rajtakapott találka". 

üdv:

spray

 

spray · Újonc (242 hozzászólás) · 2022. augusztus 10. 09:41

:-))))

 

"Ezek szerint nem tanultam

 Szemem pályán csak bambultam

 Mit akarok én sem tudom

 Inkább kiverem a f*szom."

 

Nna üdv! :-)

Törölt felhasználó · 2022. augusztus 10. 09:36

Hősünk a 20-as korosztályban való csalódásában hirtelen felindulásból azonnal a Grand milfekig repül. "Szabadesés"!? 😂 Nem érzi az ellentmondást a kérdéseiben? 

 

Törölt felhasználó · 2022. augusztus 10. 09:31

Még nem tudtam vele beszélni, nekem nagyon beadja a fél pár cipőfűző egyedüli takarónak derék alatt! Olvasom, hogy mit lehet, mit nem. Extra majdnem mind, amit szeretném, ha rajtam elkövetne. Hallanom kell a hangját és a reakcióit a sikamlós részletekre kitérve. ...ha vállalható tételt mond, akkor a haja a vállamra fog omlani igen hamar! 

 

ninja10 · Újonc (25 hozzászólás) · 2022. augusztus 10. 09:20

Sziasztok

Izabella 26 rol vkinek.info esetleg?

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2022. augusztus 10. 09:05

Biz Isten földhöz vágom magam!

Kaptál ajánlásokat tutibbnál tutibb csajokról!

Erre felkeresel lehúzósokat!

Most meg jössz olyan Mature korosztályosokkal akikhez speciel én be nem tenném a lábamat.

Megint költői a kérdés mégi s mi afrancokat akarsz te!??

Menj és verd a csalánt a sajátoddal!

 

Törölt felhasználó · 2022. augusztus 10. 06:18

Nem szerencsés az általánosítás ebben a térben sem! Nevezd meg pontosan, hogy ki érdekel!?  

 

Törölt felhasználó · 2022. augusztus 10. 06:13

Én csak akkor megyek hozzá, ha az első vagy második vendége tudok lenni. Mindig amikor reggel hívtam anno a profilja megjelenése után, akkor a vonaton ült legtöbbször, mondta is, de hallottam is a háttérből. :-) Nagyon mély hangja van, egyből felismerem. Szerintem most is úgy érdemes bejelentkezni hozzá. A körülmény mindig proli volt, de a nő nagypályás! Farokközpontú! Egyszer visszahívott egy másik számról, amikor hívtam a hirdetési telefonszámát sikertelenül, attól számítva nem volt gond az időpont egyeztetéssel. :) 

 

Törölt felhasználó · 2022. augusztus 09. 20:36

Csenge51 Azok figyelmébe ajánlom, akik vonzódnak a Grand Milf-ekhez, de top minőségű kivitelben. Korábban voltam nála(nem most), de bátran ajánlom a brutális kinézet miatt. Azzal folytatnám rögtön, hogy a hely ahol fogadott az mindig ultra gáz volt, de a szex és az orál intezitása mindig kárpótolt a körülményekért. Nagyon rendben van a nő teste, zsibbasztó a szája vizuálisan és a hatalmas szép szemei. Azzal együtt is mesés, hogy szerintem picivel idősebb, amit persze látni sehol nem lehet rajta. Megdöbbentő látvány ahogy fr@nciázik. Sokáig Lolo vagy Lola néven mozgott, én a Kassai úton jártam rá! Emberléptékű volt az apanázs mértéke. Szerintem egy ilyen nőt nem szabad kihagyni. 

Edácska · Újonc (12 hozzászólás) · 2022. augusztus 09. 17:51

Már nem mert csak Pesten leszek !!!

 

spray · Újonc (242 hozzászólás) · 2022. augusztus 09. 14:15

Azért az eredeti, inflagrandi-nak is van egy diszkrét , a többértelműségéből fakadó bája......:-)

 

üdv:

spray

 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2022. augusztus 09. 14:06

Privát nem tudok neked írni! Itt nyilvánosan meg nem osztok meg rólla infót! 

 

DavidWhite · Újonc (31 hozzászólás) · 2022. augusztus 09. 13:54

Sziasztok!

Korábban már érdeklődtem hátha most valaki belefutott a hölgybe! Régen a D. György úton dolgozott, Kitty néven,  magas kb 175 cm, vékony,  nagy cicik, piros melltartós képei voltak. Esetleg tud róla valaki valamit? Aktív e mostanában?

Köszönöm!

spray · Újonc (242 hozzászólás) · 2022. augusztus 09. 12:32

Próbálok egy "költői" választ adni a költői kérdésedre (nem biztos, hogy sikerül....):

 

" Megkaptam a tutikat

  Lesz*rtam.

  Kis eszemre hallgattam

  Besz*ptam.

  Tanultam-e belőle?

  Remélem....

  Hallgatok a Nenndire:-)

  Jövőbe'..!"

 

üdv:

spray

  

 

Blueeye35 · Újonc (32 hozzászólás) · 2022. augusztus 09. 06:31

Az aproban hirdető Manda50 röl szeretnék némi infót? Aki járt nála szívesen venném ha megosztaná velem, jöhet privátba is.  Köszönöm szépen 

frankjan · Újonc (4 hozzászólás) · 2022. augusztus 08. 14:07

Sziasztok! Anikó (25) hirdetőről van bárkinek infója? Köszönöm előre is.

Törölt felhasználó · 2022. augusztus 07. 20:38

Azért tűnik ennyire amatőrnek a szervezés, mert a lányra semmi nincs bízva, csak a vendég felhajtása, ő pedig még így is játszaná az eszét. Mégpedig azért nincs bízva ennél több, mert a vendég érkezése után, már jön a személyi edző "meló", az ajtó is pont azért van mindig nyitva, mert oda csak be tudod vinni a zsét, ki már nem. Állandóan ez megy ezeknél! 5-10 percenként dobálják ki az embereket, mert miután átadta a zsét a nőnek, jönnek a kifogások. ...Ha pedig vergődsz, hogy nem ez volt megbeszélve, akkor rátok nyit az edző, így ezt az egész kamut kompletten lezavarják vendégenként 5-10 perc alatt! De Nándinak igaza van, mindenki ajánlott legalább 4-5 komoly muffot, ott legalább ez a tempó  kizárható! 

 

Törölt felhasználó · 2022. augusztus 07. 20:23

Igen. Elég gyakran jön ide Lana30, Natasa28, Tiffany27, Abigél, most Noémi29 is itt volt, lehetne és érdemes energiát fektetni Ékszer Viki-be, aki nagyon sokat fogyott, feszes barna szolis, ránapozott bőre van. Sugárzik a nő, oltárian áll neki a szép hosszú haj. Milf fronton is van Szofi, Any,  szokott lenni Ivon is! Inkább Nyíregyen mostanában....Azért annyira nem 💩 a helyzet! 

 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2022. augusztus 07. 19:08

Pedig csak néhány rutin mozdulat a billentyűzeten és sok alkalommal kiderül ( speciel jelen esetben is) hogy telefonálni sem érdemes!!

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen