Nándi! Ezt most miért kell? Miért vagy paraszt? Leírtam a véleményem , lehet neked nem szimpatikus a csaj de másnak még bejöhet. Én nagyon jól éreztem vele magam, teljesen hozta barátnő feelinget és a franciája 10/10-es volt. Aki nem akar csalódást annak jó választás lehet. Ja igen, volt még 1 csaj akiben csalódtam a Lilike, ő is mobiltelefon függő, a légyott közben többet telefonál mint hogy veled foglalkozna. Tudom hogy én vagy a lúzer mert túl rendes vagyok és nem szóltam rá, hát ez van. Nándi leolthatsz és még igazad is lesz de leszarom, most má
r nem tök mindegy. :)