És mivel aznap kora délután az a k...va múzeum még mindig zárva volt , meglátogattam
Dolce Masszázs-t
is, hogy levezesse az elmaradt tárlatvezetés okozta feszültséget:-).
Nos uraim! Olyan miliő fogadott, mintha 3 korábbi masszőznél tett látogatáson lettem volna egyszerre: Abigél bársonyos, varázslatos hangulata, Kriszta Masszázs dögös kinézete és Lora intelligenciája köszönt rám egyszerre Dolce személyében.
Már telefonban a hangja is elbűvölő: érett, kissé mélyebb tónusával hatol a 'lelkedig':-). Már akkor tudod, hogy komoly intelligens hölgy fog várni rád. Találkozás egy négyemeletesben kialakított hangulatos masszázskuckó, a hölgy a megjelenésével , hozzáállásával egyből levesz a lábadról. Az első perctől kezdve figyel rád. Megjelenés, kedvesség hangulat a top-on van. Kinézetre , mint a képeken, karcsú, hosszú fekete hajú, égszínkék szemű hölgy szépen megalkotott cicikkel, selymes feszes jó illatú bőrrel (a masszázs közben szabad foglalkozni velük). Van egy sajátos, kedves-fanyar humora és egyből vág az esze is hozzá:-).
Csak lingam masszázst kértem , fr. nélkül - két ismerős is ajánlotta , hogy Dolce fr. nélkül is nagyon ügyes a befejezést tekintve: teljes mértékben igazuk van!! Masszázságyra kerülésem után megszabadította magát a dögös fekete csipkebodyjától és a kérésemre belebújt a képein is látható magassarkú pántos fekete szandálba, sőt mivel hanyatt fekvésben mindebből semmit nem láttam volna, az egyik lábikát feltette mellém az ágy szélére, hadd gyönyörködjem benne még jobban:-). Masszázs közben végig rám figyelt , kis kellemes beszélgetés, laza évődés is belefért közben. A végén nagyot lőttem, egyszerűen nem lehet ellenállni a dögös tekintetének, profi technikájának és finom hangjának, ahogy 'könyörgőre' fogja a végén, amikor kéri az anyagot;-).
Val'szeg igyekezni fogok még eljutni hozzá!!:-))
üdv:
spray