Valóban, Dominika29 fr.-ja tényleg erősebb, nem olyan lágy, harmatos, érzéki, mint pl. Ninettke, Lora vagy Abigél fr.-ja. Emlékszem az első találkozásunkkor ez kellően meg is lepett, azt hittem lerepül makkmarci:-)). Párszor szóltam is, hogy nekem így kissé erős, az utolsónál emléxem kedvesen elmosolyodott és közölte, hogy ő ennél gyengédebben már nem tudja csinálni. Sebaj kislány, csak csináld! Az idő múlásával 'összecsiszolódtunk':-), ő a lehető legfinomabban igyexik ezt művelni velem, én pedig igyexem a lehető legkanosabb állapotomban érkezni:-PP) - valamint kitaláltam azt, hogy a kezdeti puszi-csókok-kölcsönös simi után felálltam míg ő előttem térdelve ült a sarkain és igy kezdtünk a fr.-ba. Aztán finoman óvatosan ráfogva a kis fejére kezdtem én is rámozogni , már-már kényszerfr.-an - de csak lájjjtosssan, nehogy már még a végén feláras legyen (nna jó , ez csak vicc:-)) ) - és így kifejezetten jól esett/esik az erősebben művelt szájmunkája, utána pedig már azt tehet és úgy ahogy csak akarja:-). Nekem ez jött be. És persze utána aktus közben igyekszem 'szétszedni ízekre' :-)), akkor már kellően felfokozza ezzel a hangulatot (én nem preferálom különösebben a misszi pózt, de nála annyira jó nézni az arcocskáját nyögdécselés közben , hogy soha ki nem hagynám). Hát ennyi.
Üdv:
spray