Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
utanozhatatlan · Újonc (50 hozzászólás) · 2022. március 20. 18:48

Covid alatt sokat ingadozott minden, de ahogy a red-life-on írják ez a hónap katasztrófa. Újból megnéztem, Bécsben még több mutatós csaj vitte le a fullos órát 100-ra, minden naturban, hellyel rendelkeznek, szóval leadják > a felét. Több magyar csaj is.

Persze a több nyelvet beszélö jó szolgáltatókkal más a helyzet, de az már az elitt.

 

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2022. március 20. 13:31

5 éve kértek tőlem kb ennyit Németországban a lányok órában. (legyen az német, kelet európai). Ázsiai és az afro/dél amerikai kategória ment felé. Egy jamaicai csoki ány kért kereken 100-at a fullos órára. 

Itthon is megvan az a réteg aki elkér 15 szál virágot, máshol 25-nél indul minden. 

 

COVID betett azért ennek az iparnak is. Ilyen célra kialakított helyek sokáig zárva voltak, kint dolgozó magyarok is jöttek haza, elején amikor új volt a covid meg komolyabban vették a korlátozásokat sokan nem rizikóztak. 

 

Meg kérdés melyik lány milyen helyre megy. Írtad, hogy lehet XY a felét se tarthatja meg, de szintén több éve mentem 1x telekocsival vissza, ott konkrétan arra nem volt a lánynak pénze, hogy fizessen, amikor megérkeztek a címre egy nem éppen napon barnult kopasz fizette ki a sofőrt. Látszott hogy mit dolgozik, milyen helyre megy, nem konyhai kisegítő volt :) Ilyen réteg szerintem csak megél, és más él meg belőle. 

De biztos vannak olyanok, akik nem így csinálják, és vaskos haszonnal jönnek haza maguknak keresve. Németeknél pl. fel is dobhatod azt a helyet, ahol nem csak nők vannak, mert ilyen téren is védik őket, hogy a "menedzsereket" kiszűrjék meg ezt a réteget. 

 

Én győri vagyok alapból, de amelyik hirdetővel ha szóba is került, hogy itt az Audi, meg jönnek esetleg az osztrákok át, vagy az itteni németek, nem éppen az jött le a válaszukból hogy jó lenne emiatt. Sokkal többen is hirdetnének akkor ott. Az átlag gyári melós meg jön mindenhonnan

 

Törölt felhasználó · 2022. március 20. 10:02

Ezt csak vagy 19 éve tudom! 😅 Bár én nem arra emlékszem, hogy a Bécsben "megkeresett 30-35 €/óra" lett volna a húzóerő anno a lányoknál!? Folyamatos ingáznak jópáran, ki így, ki úgy, válság is volt már 2009 körül is, de a rend mindig visszaáll. Optimizmusra akkor lesz okunk, ha majd a dán/német/osztrák csajok jönnek ide hozzánk hirdetni. Az már mutatna előrelépést. 

Rosszfiú19 · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. március 20. 08:21

Hali. Még mindig érdeklődnék Milla 19 hirdető felől, tud valaki mondani valamit róla. Akár privatban. Köszönöm

utanozhatatlan · Újonc (50 hozzászólás) · 2022. március 20. 06:13

Pedig egyre több itteni csajt látni azokon a helyeken. Lehet te is voltál velük, csak nem tudod mit csináltak elözöleg. Svájci/német/dán fórumokon tudom meg mit müvelnek kint. Nyelvtudás nélkül mennek, ezért más beszél a vendégekkel és könnyen az italukba kevernek szereket.

 

Mackósajt · Újonc (20 hozzászólás) · 2022. március 19. 23:19

👏🙌

 

 

Törölt felhasználó · 2022. március 19. 22:45

Megpiszkálnál egy ilyen csajt bottal? Ez a kérdés!?! Én tuti nem...Ez nem összehasonlítási alap, tendencia ebből nem lesz, ami mindenkire vonatkozna. Ez olyan, mintha felhoznánk a luxus escort oldalak 1200 $ csajait. A szélsőséges példák fontosak és még fontosabb a helyükön kezelni. 

 

utanozhatatlan · Újonc (50 hozzászólás) · 2022. március 19. 20:14

Anabell ilyen akcióval hírdet kint. Feles leadó teljesen normális ott. Egy pár hónapja már Dániában is látni több hírdetést bolgár csajokkal 500dkk/65€ ami full extra. Svájcban is van egy putri hely, ahova innen mennek ki rendszeresen csajok, és ahol 100 frank a fullos 20perc, minden naturban, . Ottani fórumokon írják ezt a vendégek.

 

Törölt felhasználó · 2022. március 19. 19:57

Egy átlag jó nő simán elkérhet 150€ egy órára, itt nyilván az "átlag jó nő" fogalma szorul némi magyarázatra. Arról külön nem is szólok, hogy nem kevés számban hajtanak a 300 Svájci frank/órás hölgykoszorúk is, picit odébb! Az hogy a lámpa mikor villog és mikor nem megelőlegezem áprilisi tréfának...

 

Törölt felhasználó · 2022. március 19. 19:45

Szerinted 30-35€-ért tolja Bécsben az órát fullosan? 😅 ...mivel állításod szerint a felét sem tarthatja meg a 80-nak..

 

Solkim · Újonc (9 hozzászólás) · 2022. március 19. 12:32

Üdv. 

Biztos van benne valami hogy nem megy a bólt a lányoknál.  Ugyanis van egy pár kedvenc beállitva és majdnem mindenkinél villog a telo hogy hívjatok gyertek szabad vagyok. 🤣

Na ilyen nem nagyon volt mostanában! 

utanozhatatlan · Újonc (50 hozzászólás) · 2022. március 19. 12:29

Igaz, nem mentek ukránok Kecskemétre sem, de nyugaton is ritka volt eddig, mert nehéz volt kiutazni. Ez nagyon remélem megváltozik.

Kint se nyakig tejföl már 1-2 éve. Tegnap Anabellcicus levitte a fullos órát 80€/h-ra, ezért mindent vállal a hírdetés szerint, Bécsben fogad, tehát felét sem tarthatja meg. Nyílván nincs Kundschaft.

 

Törölt felhasználó · 2022. március 19. 11:04

Igen, de e logika alapján eddig is jöhettek volna ide és mégsem. "Merci gyár"..😅 a török csaj nyilván nem tudta, hogy a Mercedes miért ide jött és miért nem Kínába vagy észak Afrikába. A kinti bérezés ebben a sportban még mindig vonzó húzóerő szerintem a lányoknak, a duplája a kevesebbnek is duplája, a nulla forgalom vizionálása egyértelmű túlzás a részükről. Mindig sírnak a témában. A potenciális látogatói hajlandóság prognosztizálásánál, a helyi átlagbérekre pillantva,  nincs előttem a kép, hogy komolyan fontolóra vennék ezt csoportosan. Nekünk nyilván ez jó lenne. 

 

utanozhatatlan · Újonc (50 hozzászólás) · 2022. március 19. 07:59

Pedig én erre tippelek, mível otthon nincs munkájuk és már vízum nélkül ide költözhetnek, közel a hazájukhoz.

Nekem Németországban török csaj mondta, hogy Magyarország - ott van Kecskeméten Merci gyár, ahova törökök is járnak dolgozni. Szóval az ilyen gyárak messziröl ide vonzák a külföldieket is.

Mióta válság van, teljes pangás van mindenhol, csak erröl szól a csevegés hetek óta a red-life-on. Ha ez így marad, tölünk nyugatra sem lesz jobb dolguk.

 

Törölt felhasználó · 2022. március 19. 00:46

Egy másik jelenkori dráma bizonyos hirdetők esetében, hogy a vazelinnel, piercingel kezelt nagy testrész részben érthető elutasítása mellett simán kiírják, hogy az átlagnál nagyobb,  vastagabb méretet nem vállalnak. Ettől nagyobb önleleplezést kitalálni sem lehetne azokra a hirdetőkre, akik teljes passzívitásban gondolták megoldani az alibi szexet! Vicc! Személy szerint én köszönettel tartozom nekik, hiszen így a teljesen fölösleges hívások számát minimálisra tudom korlátozni.  

Törölt felhasználó · 2022. március 19. 00:13

"Megfizethetőbb, jobb színvonal, ukrán nők"...(?) No erre nem vennék be mérget. Az ukrán nők krémje csak tranzit országnak használ, még nyelvtudás nélkül is európa nyugati felébe vándorolnak. Kivétel nyilván lesz, de tartok tőle, hogy nem a jobb minőség oldalára billen majd a mérleg nyelve. Bár igazad lehetne....

 

Rosszfiú19 · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. március 18. 19:58

Helló mindenki!

Valaki tud mondani Millarol valamit? Új hirdető.

spray · Újonc (242 hozzászólás) · 2022. március 18. 15:02

Alig hiszem el, hogy a szeretetmasszázsra nem vagy vevő....:-)

 

Üdv:

spray

 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2022. március 18. 14:48

Ketrin!

https://videkilany.hu/masszazs/debrecen/ketrin/zlt

Telefonos érdeklődésig jutottam!

Nuni bevehetetlen!

A Francia lehetősége pedig csupán marketing fogás mivel az sincs!!!!

Gondolom vendég se sok!! :D

utanozhatatlan · Újonc (50 hozzászólás) · 2022. március 18. 13:41

Azért nem szeretek neveket kiírni, mert például tabumentes szexet is a legtöbb helyen bevállalnak, csak más összegekért (utóbbi 1 évben felár nélkül is) és a tisztább csajok megválogatják kivel, például Csenge/Ivett csak visszajárósoknak mond igent. Sok csajt külföldön szerek hatása alatt vettek rá.

Személy szerint veszek be PreP-et és félévente tesztelem magam, de 10 év alatt semmi, merthogy jól megnézem kivel vállalom be. És popsiszexet soha - nem is szeretem.

 

A csajok hozzáállása is más a visszajárósoknál, föleg ha meg van a kölcsönös szimpátia.

 

Egy ideig míg válság, infláció van, inkább menjen mindenki a jól bevált csajokhoz. Ha elkezdenek hírdetni az ukrán csajok,  megfizetthetöbb, jobb színvonal lesz a legtöbb helyen.


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen