Anikó 41
Üdv! nem írtam még senkiről a fórumba, de úgy gondoltam megosztom róla a tapasztalataim, mert általában én is a hozzászólásokból és a véleményekből indulok ki, és róla semmit nem találtam, hátha hasznos lehet valakinek.
Kapcsolatfelvétel: Pofonegyszerű, ha nem értem el visszacsörgetett, telefonban mindent elmondott, nagyon közvetlen
Lakás: A legnagyobb lakótelepünkön található, teljesen átlagos, masszázságy, minden ami kell, erre nem is pazarolnék több karaktert.
Külső: Szép, bájos arc, az alakja olyan mint a képeken, szerintem sok 40-es megirigyelhetné, vagy akár még fiatalabbak is, látszik, hogy tesz az alakjáért de ezt el is mondja.
Együttlét: Kellemes masszázs, mindenki máshogy szereti ez igaz, nekem pont megfelelt az erősség, illetve ahogy csinálta, végig beszélgettünk, de gondolom aki a csendet igényli az is megoldható, a háttérben lágy zene szólt. A végén kézzel repített a csúcsra, egyetlen negatívumként azt tudnám megjegyezni, hogy nem vállalt többet, valakinek ez csalódás lehet de végül is telefonban ezt is elmondta korrekten.
Hozzáállás: Végtelenül kedves, aranyos, cserfes nő, egész végig be nem állt a szája, imádnivaló! Szerintem a barátnő feelinget kimaxolta, mikor először voltam nála akkor is úgy éreztem mintha századjára jönnék. Egy apró példa, hogy a végén nem csak simán szélnek eresztett, hanem jött a fürdőszobába utánam és segített lemosni a masszázsolajat, nem volt az az érzése az embernek, hogy minél gyorsabban el akarna küldeni, másnál sajnos megesett már.
Ár: Nem sok viszonyítási alapom van, de biztos, hogy nem több az átlagnál, összességében nagyon ajánlom ezt az élményt, én biztos visszamegyek még...