Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
slimjohn · Újonc (79 hozzászólás) · 2019. december 14. 10:59

 

Nos ez egy terjedőben lévő, kedvezőtlen tendencia. Gyakran a higiéniával és az egészségügyi kockázatokra hivatkoznak, ami átlátszó kifogás, hisz ha extraként megcsinálja ugyanezt, akkor kisebb a kockázat. Másra megy ki a játék. :( 

enzo24 · Kvázi-tag (120 hozzászólás) · 2019. december 11. 13:14

Sokat változtak a dolgok mióta nem jártam itt. Már a natúr francia sok helyen extra. :(

törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2019. december 08. 09:36

Helló Mindenkinek!

Hát kis Lotti még mindig hozza a formáját ugyanolyan kedves aranyos mint évekkel ezelőtt,*** moderálva ***

Pali60 · Újonc (29 hozzászólás) · 2019. november 28. 05:00

Régebben voltam Kamilla Masszázs (45)-nél. A nő aki fogadott megfelel a képeknek, de talán néhány évvel több. A hirdetésben az szerepel, hogy szex kizárva, mégis felajánlja a  kézi levezetést és némi simogatást plusz pénzért. A masszázs is csak inkább simogatás, a kézi levezetés is gyenge, az igyekezett egy nagy nulla. Nem érte meg az árát, nem leszek visszajáró!

 

Nagyon gyenge a felhozatal itt, a legtöbb szolgáltató a pénzre megy. Maradok a régi bringánál, azt hajtom, az már bevált, az esetek 95%-ban tuti. Ha nem jön össze (főképp az én hibámból) akkor meg még jobb, mert akkor kifulladásig hajtom! :-))) Jó vadászatot mindenkinek!

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2019. november 27. 14:30

6-7 éve volt ezekkel a képekkel fent azonos néven a hölgy. Akkor még az fogadott aki a képeken van. Ha csak nem egy hibernációs kapszulában töltötte az elmúlt éveket akkor lehetetlen, hogy ő fogadjon. :)

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2019. november 26. 20:43

Köszi az infót. Állítólag ő lehet a képeken, csak vagy 10 évvel korábbi fotók, vagy a másiok verzió, hogy kölcsön vette, mint ahogyan teszik nagyon sokan!

 

Pali60 · Újonc (29 hozzászólás) · 2019. november 26. 12:31

Helló Mindenkinek!

 

Néhány napja voltam Lina (22)-nél vagy annál aki az ő képeit használja. Sajnos a telefonszám alapján mentem, nem közvetlenül előtte néztem meg a képeit. Így utólag felmerül némi kétség. Kb. 30 körüli nő fogadott, a hirdetésben leírt vékony alkat helyett inkább vastag, a melle sem volt nagy, már az alkatához viszonyítva. Maradtam. Kedves volt és igyekezett, de alig jött össze a dolog. Ahhoz képest a fél óra (alap+extra) elég *** moderálva ***. A Firestation közelében rendel. Nem leszek visszajáró!!!

Törölt felhasználó · 2019. november 19. 22:51

Dominika (27)

 

Láttam már egy párszor a hirdetését de csak most sikerült eljutni hozzá.

A forum közelében rendel , szóval  a helyszín eléggé forgalmas.

Magas szőke szépség, formás kerek popsival, szép mellekell , olyan mint a képeken , csak a haja lett kicsit rövidebb. 

Ez a csaj témyleg szeret szopni , dugni ez látszik is a műsoron.

Rozsacsokor normál ! Erősen ajánlott!

 

#https://www.videkilany.hu/58501-dominika

B.PISTI 21053 · Lelkes újonc (110 hozzászólás) · 2019. november 15. 11:33

Nekem is rossz véleményem van róla akkor Ancsika néven hirdetett és a Tocó völgyben rendelt.1x voltam nála de elég is volt.Távozáskor úgy éreztem megint ki......tam az ablakon 15 ropit.

 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2019. november 14. 22:58

Ezért kár volt regisztrálnod!

 

Robogó · Újonc (46 hozzászólás) · 2019. november 14. 19:00

Ezt a Szintia 21-et csak dugjátok mint a lopott biciklit, de senki nem írna  róla vmit😎

dblpi · Újonc (21 hozzászólás) · 2019. november 13. 22:30

Ma meglátogattam Tírzát, csodálatos élmény volt, igazi Milf.

Nem nyafog, teszi a dolgát.

kutya1 · Újonc (152 hozzászólás) · 2019. november 13. 15:17

Tiffany(21):

Próbáltam vele kulturáltan felvenni a kapcsolatot a szolgáltatás paramétereivel és tartalmával kapcsolatban. Flegma, lekezelő és türelmetlen volt. Az adatlapjára semmi nincs kiírva. Ehhez képest azt közölte: "Nézzem meg, minden ki van írva!" Ezután letette! Hát nem tudom, ezután mi várható! Sok jó nem! Rózsák az egekben! Sok szerencsét hozzá! Nekem elment tőle a kedvem!

Csaba74 · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. november 12. 15:07

Sziasztok annyival kiegészítelek hogy mások felét sem teljesítik mint Móni.Lehet hogy szedett magára de jól áll neki meg hát urak ne várjunk el mindent tőlük egyik percről a másikba beesünk az ágyukba

 

Törölt felhasználó · 2019. november 11. 06:10

Tegnap voltam Mercédesz30-nál,szerintem nagyon jó szolgáltató,közvetlen és nagyon csinos!Tudja is a dolgát biztos vissza fogok menni!

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2019. november 10. 14:52

Viki 24 Debrecenben a L.....ya utcán, hétvégeken illetve alkalmanként Nyíregyen is tart fogadóórát!

Néhány napja jártam nála, egyeztetés és bejutás könnyen ment, azonnal tudott fogadni.

Teló hívás után 10percel már ott is voltam!

Mivel egyeztetéskor már megbeszéltük miért megyek és fixáltuk az időtartamot, érkezéskor a rózsacsokor átadásra került.

Fürdőből a szobába érkezve kezdődtek a meglepetések! Mondom üljön az ágyra és vegyen kezelésbe erre közli azt nem mert nem így szokta!

Egye fene elhelyezkedtem az ágyon ekkor ért a második meglepetés!!

Veszi elő és bontja a vegyvédelmit! Közben közli hanyagul, hogy nem hajlandó natúrban franciázni!

Mivel kicsengettem a rózsákat és dolgom végezetlenül nem akartam távozni így hagytam csinálja ahogy akarja.

Kaptam egy nagyon gyenge gumis franciskát, aztán felültettem a lécre majd kértem a kutyuli pozíciót.

Erőss koncentrálás után végére értem a dolgnak! Ettől a szolgáltatástól nem voltam elájulva!!

Többet biztos nem megyek! És ezt másoknak sem ajánlom!

 

Itt és most osztok fegyelmit ezért a melléfogásomért  kedvenceimnek,  akik vagy nem voltak elérhetőek vagy nem vették fel a telót és az sms re sem reagáltak!

 

törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2019. november 10. 12:06

 

Ezt komolyan mondod...

 

Moniqe1 · Újonc (18 hozzászólás) · 2019. november 10. 11:23

Igen.

 

Trash · Újonc (5 hozzászólás) · 2019. november 07. 15:01

Mennyi ideje vártam már egy véleményt róla..köszönjük! :D

kutya1 · Újonc (152 hozzászólás) · 2019. november 07. 10:44

Amina(25):

Napokban jártam nála. 4 emelet, lift nincs, meg kell küzdeni a bejutásért!😁

A lány, mint a fényképeken, bomba alkat, az arc átlagos, intelligencia...☹

Rózsacsokor *** moderálva ***, extrákkal az egekbe. Valami még is motoszkált bennem. Elmentem, bár ne tettem volna!

Barátnő fíling nulla, vendég tisztelet nulla. Nagyon van, mit tanulnia! Rohangálás, telefonálás, üzenetezés, beszélgetés pár szavas.

Futószalag effektus, gyorsan-gyorsan jön a következő.

Tanuljátok már meg kedves szolgáltatók, ha belép hozzátok a vendég, azért ment, hogy abban az időszakban mig ott van, csak vele foglalkozzatok! Tiszteljétek meg! Legyen már kölcsönös, könyörgöm. Részemről nem ajánlott, egyszeri alkalom.

Pedig lehetne minőségi is, mint a virág szállak száma.


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen