Laura 22.
A hirdetéstől eltérően nincs hely. Nem gond, megoldottam a lakást, mentem a lányért, aztán menet közben kiderült, hogy mindenért külön virág dukál, de mindenért, ami létezik a Káma Szutrában. Ok, mondtam, akkor forduljunk vissza, mert a tetemes csokor mellé pluszban már több, mint sarcolás színezete volt az ügyletnek. Húsvét ide, vagy oda! Ekkor moderáltabb igényt fogalmazott meg a Drága. A helyszínre érve ismét felajánlottam a fürdés lehetőségét, de nem élt vele, mondta, hogy fürdött. Igaz azt nem, hogy mikor, meg hogy hány nappal (héttel) korábban. Erre akkor derült fény (szag) amikor kezdődött volna a kölcsönös kényeztetés. Olyan bűz még életemben nem csapta meg az orrom a női combok tájékáról, mint akkor. Még órák múlva is éreztem. Kértem, hogy öltözzön vissza, itt van vége a randinak. Persze akkor már fürdött volna és folyamatosan hangoztatta, hogy pedig ő fürdött mielőtt beszállt a kocsiba….Akkor meg nőgyógyászhoz kellene menni…A bőrén se lehetett érezni a szappan, vagy a tusfürdő illatát, és persze a leheletén sem a fogkrémet, vagy szájöblítőt. Konklúzió: a hölgy erősen kerülendő! Sajnos van egy olyan érzésem, hogy a hasonló lányokat a hasonlóan igénytelen látogatók tartják „életben”, Akiknek a szlogenjük: „ne fürggyél le….”
És csak úgy mellékesen, mi, akikből élnek ezek a lánykák nem várhatnánk el a legelemibb dolgokat a tisztálkodás, a területén? Még azt sem mondom, hogy ilyen esetben virágot vissza, mert az undort, az orrfacsaró bűzt nem lehet virággal kifejezni…..
Szexpartner fórum debrecen
Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2019. április 21. 16:11
jobista · Újonc (4 hozzászólás) · 2019. április 21. 14:51
Boldog nyulat mindenkinek!
Any36 · Újonc (16 hozzászólás) · 2019. április 20. 17:40
KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!!
ghost1 · Újonc (39 hozzászólás) · 2019. április 19. 19:09
Kellemes ünnepeket kívánok,mindenkinek! :)
Mortimer · Újonc (44 hozzászólás) · 2019. április 16. 16:18
Szerintem se a legjobb választás!
ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2019. április 16. 08:01
Kétségtelen, hogy aki szereti a töltött pulyka típusú lányokat, nekik jó választás. A dohányzás viszont ciki, mert a szagot a ruha is atveszi és idegen szag, mint tudjuk legalább olyan rizikó tényező, mint az idegen hajszál. A képen látható barátnő viszont helyes fruska.
johnblack · Újonc (45 hozzászólás) · 2019. április 15. 21:32
Jó estét! A tapasztalt hozzászóló kollégának biztos igaza van, mi okunk is lenne kétségbe vonni, engem speciel a lány azon képe győzött meg igényességéről (9.kép) amin bent a szobában mezítláb cigizik. Öncélú Coelho-zanzaírás helyett másba kellene fektetni az energiát, sokkal kifizetődőbb lenne hosszútávon. Tudom őrültségnek hangzik, de ha nem megy az étteremnek, ott sem az a megoldás hogy kifestik.
ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2019. április 15. 14:18
Amandagold. Alig van hús a bőr alatt és maga a hölgy nem a napon barnult Törékeny volta miatt nagyon vigyáznak rá. De mindettől függetlenül erősen kerülendő.
Dzsozz · Újonc (31 hozzászólás) · 2019. április 14. 22:21
Melissza masszázs 36 = Pamela masszázs 36 nyíregyi fórumon találtok hozzászólást. Nem ajánlott részemről.
slimjohn · Újonc (79 hozzászólás) · 2019. április 12. 18:35
Zara (23) néven újra itt van a korábbi (fekete) Angel, aki legkevésbé sem angyali, sokkal inkább alpári. A hozzáállása mindenképpen "szakmája" perifériájára sorolja. Ennyi erővel kirakhatná az ajtajára a perselyt, s kiírhatná: Adakozz és távozz!
Mi, vendégek mutassunk piros lapot az ilyen vándormadaraknak!
ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2019. április 12. 09:02
*** moderálva *** Egyébként Angel, aki az RLen Palomakent hirdet erősen kerülendő Hamis képek egy elhízott hajad pacni, és hamis vállalási, a virágok jellemtelen gyűjtés. Mert mit szólnának a lányok, *** moderálva ***
ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2019. április 11. 17:02
Sajnos nem Angel az egyetlen aki hamis képekkel hirdet miközben kepgaranciara hivatkozik Köszönöm a tájékoztatást mert én sem bírom azokat a pr.. stikat, akik nincsenek tisztában a munkájukkal.
slimjohn · Újonc (79 hozzászólás) · 2019. április 11. 12:54
Igen ő az a lány, s a képei nem hazudnak. Szép arcú, nagyon csinos, vékony teremtés - és jó szolgáltató is. Néha hangulatember, de "ott van a szeren".
_bitang_ · Újonc (23 hozzászólás) · 2019. április 11. 12:44
Szia.
Egy romantikus lányt találtam csak ilyen néven. Ő lenne az? Arccal hirdet.
Köszönönjük
durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2019. április 10. 09:59
Szia! Sajnos tényleg ritka a jó hozzáállású szolgáltatóány, de azért akad. Azért találsz pozitív beszámolókat is amelyek segítenek, mégha nem is 100%-ban, mert ugye a műfaj szubjektív -mindenesetre a hibaszázalékot csökkenteni lehet. És már a fénykép alapján, kis emberismerettel is lehet szűrni (persze ebben is lehet tévedni, de gyakorlat tezsi a mestert ha figyelsz, rohamosan jobb leszel a témában) az említett két lány egyikénél sem éreztem már fénykép alapján sem azt, hogy bf-re képesek -nézd csak meg jobban az 2. lány az első fotóját.
johnblack · Újonc (45 hozzászólás) · 2019. április 07. 20:51
Szép estét!
Rég nem irtam beszámolót, de régen vettem igénybe ilyen szolgáltatást. Nagyon sz+r hetem volt és egyedülálló lettem, gondoltam megpróbálom hátha kicsit jobb kedvem lesz. Hát nem kellett volna, vagy sokkal körültekintőbben.
Loretta 21: Telefonban kedves, meg is beszéltünk egy időpontot ami mindkettőknek jó, már elindultam mikor hívom a pontosabb érkezési helyért, közli hogy elment házhoz, egy óra mulva tudna fogadni esetleg. (kedves tőle hogy szolt, inkább nem éltem a lehetőséggel, biztos nagyon figyel a vendégeire ezek alapján). Igy további keresgélésre:
Ninett 21: Időpont egyeztetés sikerült. Modntam hogy bfeeling jól jönne, azt mondta megoldható.Helyszín a market str. Panel lakás, a helyel nincs semmi baj. Ninett kicsit eltér a képektől, de valószínű róla készültek, de csinos, szép lány igy maradtam.
Zuhany után az ágyon várt, és már huzta is a gumit. (ilyen egy barátnő), de végülis ugy alakult hogy megmaszírozhattam. Kb. 8 perc alatt 5X beszélt telefonon, meglett az alaphangulatom. Bár az utolsónál megkérdezte hogy zavar_e (ugyan, kit zavarna?!), de mondta hogy még maszirozok ugyis mindegy. Utána elkezdtük, de itt ne, ott csiklandós, természetesen a telefon csörög rezgőn, legalább már nem veszi fel. Beleélés semmi, mikor mondtam hogy szeretném ha ő lenne felül, közölte hogy úgy nem csinálja. Itt ugy döntöttem, ebből elég ennyi is, mindegy ha veszek egy Nesteás üveget és bel*v*rem.
Nem értettem hogy miért van mostanság kevés beszámoló és azok is inkább csak panaszkodások, meglett a megoldás. Kerestem volna egy lányt aki az együttlét alatt legalább próbálja azt az illuziót kelteni hogy ez nem egy WC hogy bemész, letudod aztán mész is. Konkrétan rosszabb kedvem lett mikor eljöttem,mint amikor megérkeztem ,ha ingyen lenne sem akarnám átélni. Mondta hogy kevés vendége van, azt hiszem megvan az oka, aki hasonló cipőben jár érdemes lenne elgondolkoznia, igény lenne a jó szolgáltatókra, de ezért nem hiszem hogy sokan fizetnének. Persze, nem lehet szimpatikus mindenki mindenkinek, de a fodrásznál több empátiát kap az ember mint itt néhány helyen, ezen azért érdemes lenne elgondolkozni.
Svájci73 · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. április 04. 19:05
Tildát ajánlom mindenkinek. Kedves nagyon jól masszíroz tip top a teste.
Attis007 · Újonc (21 hozzászólás) · 2019. április 04. 18:52
Szerintem 100%, hogy ő az. Kamilla23 is tök ugyanigy nezett ki kepek alapjan (bar tavaly januarban voltam nala). A magassagat meg lehet hogy csak feljebb tolta adatlapjan.
kutya1 · Újonc (152 hozzászólás) · 2019. április 04. 16:45
Helló Attis!
Mia(23), szerintem, soha nem egyezett meg Kamilla(23)-al! Márcsak azért se, mert Kamilla 150 cm és 45 kg volt!
Attól Ő még lehet a legjobb masszőz jelenleg, de Kamillát nem hiszem, hogy felülmúlja, sajnos Ő már nincs.
kispe · Lelkes újonc (81 hozzászólás) · 2019. április 02. 16:21
Két 20 éves 40-re jön ki, ha jól számolom :-))
Lassan olyan gyenge lesz a felhozatal, hogy jobban járunk, ha másra költjük a zsét!