Bingó! 👏
Bingó! 👏
Én is be akartam jutni az Ivett-hez, teccett a portfólió és ő maga is, csak sajnos pár hete volt egy meghíúsult időpont foglalásom az Anna23-hoz, amit nem tudtam időben lemondani! A telefonokat kezelő diszpécser kisasszony pedig volt kedves elmenteni a számomat, így közölte velem, hogy nincs második esély ezért és nem is hagyta, hogy megmagyarázzam mi történt akkor.***moderálva***. A hangját felismertem és felismerném bármikor több száz között is. 🙄😊 Így sajnos nem tudtam az Ivettre felkéreszkedni..
Sziasztok!
Hétvégi beszámoló Anna23-ról és Ivett22-ről. Mivel mindketten Debrecenben rendelnek és még egy helyszínen is, így a lakással kezdek: belvárosban könnyen elérhető, a közelben ingyenes parkoló, a 10emeletesben kevés mozgás, gyors kaputelefon kezelés, lakás nagyon rendben, tiszta és hangulatos. Fürdőben több tusfürdő, tiszta törülköző.
Na de a lányok.. Anna23-al sikerült pentek kora délutánra egy egészre időpontot egyeztetnem, gyönyörű ruciban fogadott uaz a lány mint a hirdeteseben is, imádni való csaj és nagyon felkészült franciabol is, mivel elég éhesen érkeztem sikerült is kivégeznie elég hamar, ami után kellemesen elbeszelgetunk, s itt jött az infó, hogy Ivett is ott rendel...
Szombaton hívtam a Ivett-t.. kicsit nehezebb volt elérni, de kora estére sikerült nála is időpontot egyeztetnem.. parkolás, csengetes, ajtonyitas.. és a lány gyonyoruuuuu.. nagyon nagyon.. gyors zuhany. szobába be.. s megérkezett kicsomagolva.. NF-el kezdtünk, utanna kicsi KF.. próbáltam kitartó lenni de ilyen hamar sztem sose lett még végem, egyszerűen bomba a csaj, lesi minden kívánságod, s nagyon odafigyel 🙂.
Igen nagyon hasonlit rá.
És TS Brigitte kire hasonlít? 😁
Roxana(18) tiszta Ördög Nóra :)
A 60street es a "Kiss" street sarka szerintem. Párszor belefutottam. 3alkalommal nyitott ugyan az a lány ajtót, pedig mindig máshoz jelentkeztem be.
Vivi26 korrekt kifejező, értelmes tájékoztatása alapján nem volt érezhető, hogy bármilyen téren is tévedés lenne.Nagyon bemozogtam a képeire! Direkt és már előre elnézést kérve ki szoktam térni a képek valóság tartalmára, vagy annak hiányára! Nos, itt is megtörtént ez, de még is-a válasz ellenére-ezen úszott meg a találka! Ugyanis a képsorozat erősen túl reprezentálja a valóságot! Így roppant kellemetlen volt, de távozni éreztem jobbnak, mint belemenni motiválatlanul, ahol garantált, hogy elmarad az eksztatikus állapotba kerülésem- a szextől legalábbis mindenképpen. Intelligens, természetes és kedves nőt ismertem meg még így is a személyében.
Melyik Zoéról írtál? Kettő is van. Midkettő ZOÉ 24 néven fut. Lina 19-ről van valakinek infója?
Zoéról néhány szót.
3 lány dolgozik ott. Akivel voltam, az nem az a lány aki a fotón van. Akivel voltam az világos hajú, és tetoválása van a derekán, elég nagy. Alakja jó, szülés után maradt pocakocska, de sztem nem gáz.
Barátnő feelingben benne van. Csókolózik alapból, de csak nagyon keveset. Kértem, hogy csókolózzunk már rendesen, mert nekem az a barátnő feeling, de lezárta azzal, hogy nem szeret csókolózni.
Francia óvszerban, lovaglás, misszionárius, hátulról. Készséges más szempontból, próbálta csinálni, hogy elmenjek hamar, de az velem nem olyan egyszerű.
Órát intéztem, de 35 perc után kézimunkával fejeztük be, és távoztam.
Lakás igényes. A lány a legfelső emeleten,zuhanyzó meg lent. Aki zuhanyozni is akar, lent azzal kezdje, mert macerás lejutni, ha épp érkezik más vendég is.
Olyan közepesre, átlagosra értékelem. Nem túl beszédes lány, unta az egészet, várta hogy vége legyen, igaz, legalább türelmesen. Egyszeri történet.
A ritkán városunkba látogató Mia37. és az Annabell24 is egy nagyon erős blöffre hivatkozva bújt ki, vagy kerülte ki a végig fr*ncia lehetőséget-ami nem csak a részemre, hanem számukra is lehetőség lett volna!? :-) Miszerint azért nem tudják e élvezetes elemet vállalni, mert(Mia esetében) ki van idegelve a fog, és (Annabell esetében) a száj inplantátum a "bűnös"! :-) A Mia ezt a kifogást 7 hónap elteltével újra elsütötte anno amikor itt szolgálta a közjót.
A regisztrációik számát figyelembe véve be zárult a kör, ha meg a duplikációkat is figyelembe veszük akkor meg láthatóan nagyon vékonyka az a "nemzeti kunzultáció" ! :D
Én tavaly az év végén voltam utoljára(nem ebben a városban). De, ez túlzás! Nem érzem életszerűnek, hogy egy hozzád hasonló felelős látogató maradt volna a hölgynél, ha a valóság annyira torz lett volna a képeihez!? Egy ilyen viszonylag alacsonyabb csajnál a majdnem +10 kiló ugyanis hiteltelenné tette volna az egészet! Kiemelkedőnek senki nem nevezte a műsort, az átlagostól viszont sokkal jobb, feltételezve azt, hogy/ha ugyanazt a mutatványt kaptuk.
Pamela 24 kb.1 hónapja voltam megerősítem béci0606-ot a képek rolla készülhettek de most plusz 8 kg-os pocak, a műsor atlagos semmi képp nem nevezném kiemelkedőnek!
A Rád és a Keletire szórt diszlájkokból full levágó, hogy a legteljesebb "nemzeti konzultáció" rá van szakadva a sztorira! Vállalhatatlan.
Ez már a sokadik név nála, de kb ez már az eredeti! :D
Azért az sokat elmond, hogy Lara(24) hirtelen átkeresztelkedett és Kati(24) fedőnéven üzemel a továbbiakban 🤔
Szia, nem biztos!!
Visszajössz még Denrecenbe?
Kitti 25-nél voltam már, és bár nem lettem visszajárója, de velem kedves volt és nyoma se volt TP-nek.
Lara24 meg nem a 48-as kormányzó utcájából a lehúzós bandából való?
Mercedes nekem nagyon bejön, ebből a szempontból őt én is nagyon ajánlom, illetve Nihános beszámolóval is egyetértek. A többieknél még sajnos/nem sajnos nem voltam.